# Transferde adı Galatasaray ile geçen oyuncular - Sayfa 225 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Transferde adı Galatasaray ile geçen oyuncular

Cevap: Caner Erkin

Caner çok yetenekli bir çocuk.Bildiğim kadarıyla defansda kanat ve hücuma dönük oynayabiliyor.Hızlı driblingleri ve kaleye isabetli attığı şutlarla biliniyor.Ayrıca duran toplarıda etkili kullanan bir isim üstelik de genç.Harika bir transfer olur benim görüşüm budur.

Volkan Galatasaray a ilk geldiği yıl gibi oynasa tartışmasız şu anda ilk 11 de oynardı. Ama maalesef form grafiği yükseleceğine düştü :(

Takim kendini bulduktan sonra Volkan'in kume dusen bir takim oyuncusu oldugu kendini daha net belli etti. Iki frikik goluyle taratarin gozunu boyadi ilk zamanlar zira. Caner'le Volkan kiyas bile olmaz. Caner, Ugur ve Gonul'le birlikte ulkenin en iyi 3 bekinden biri bana gore.

Caner olasi Alparslan ve Volkan Yaman in takimdan ayrilma senaryosunda alinmasi gereken ilk oyuncudur..

Kalitesi konusunda Volkan Yaman ile kiyaslamak sadece futbol bilgisizligi olur!

Caner Erkin sol ilerde veya orta sahanın solunda oynuyor, defans olarak değil. O yüzden Kewell'ın bile yedek kalabilme ihtimali olan bir mevkiye gereksiz transfer olur diye düşünüyorum.

Cevap: # Caner Erkin

Sag bek lanetli bilmiyormusunuz?Yönetim yemin etti sag beke transfer yapmamak icin.Ne olursa olsun sag bek Sabri olacak.5 senedir sag beke transfer yapilmadi simdi mi yapilacak?Yönetimin rüya sag beki Sabri bilmiyormusunuz?

Alves´e degismezler Sabri´yi...

biz kewell i nerye koyacas die düşünüoz... onlar caner dio...

serdar eyilik caneri parmağında oynatır...

saçma ve yalan haber...

yA yaziklar olsun stada kimse gitmicek gibi ,gozukuyor,ulen ben istanbulda oturacam,gitmicem innnnnnnnn!

yazik sonra transfer diyolar ,sizlerebir sey layik degil,tabi gitmeyenlere ,diyom!yazik!

renktaş noluyo ne dion hiç bişey anlamadım valla, ayrıca link istemek yasak haberin olsun, editle o mesajları yada sil bence...

yA yaziklar olsun stada kimse gitmicek gibi ,gozukuyor,ulen ben istanbulda oturacam,gitmicem innnnnnnnn!

yazik sonra transfer diyolar ,sizlerebir sey layik degil,tabi gitmeyenlere ,diyom!yazik!

gitmeyenerin maddi durumlarını biliyomusun ? askari ücretle ev gecindiren insanlar var , ögrenci olanlar var gidip 20 lira maça veremez yada gidip forma alamaz burdan genel bir yazıklar olsun demek yanlıs maddi imkan ve zamanı olan insanların maç kaçıracaklarını düşünmüyorum açıkçası ;)

Üst Alt