# Transferde adı Galatasaray ile geçen oyuncular - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Transferde adı Galatasaray ile geçen oyuncular

Fotomaç:G.Saray'dan Yobo harekatı

Savunmayı takviye etmeye karar veren G.Saray, Lyon'un Ganalı oyuncusu Mensah'tan sonra Everton'un Nijeryalısı Joseph Yobo'yu da gündemine aldı. 28 yaşında, 1.88 boyundaki Yobo için İngiliz kulübüyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi. Hangi stoperin transfer edileceği konusunda son kararı teknik direktör Frank Rijkaard verecek.

fotomaç yaptığı son transfer Yobo daba du!

Cevap: # Transferde adı Galatasaray ile geçen oyuncular

Transferde adı Galatasaray'la geçmeyen oyuncular diye başlık açsak daha az oyuncu çıkar:D

Cevap: Fotomaç:G.Saray'dan Yobo harekatı

Savunmayı takviye etmeye karar veren G.Saray, Lyon'un Ganalı oyuncusu Mensah'tan sonra Everton'un Nijeryalısı Joseph Yobo'yu da gündemine aldı. 28 yaşında, 1.88 boyundaki Yobo için İngiliz kulübüyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi. Hangi stoperin transfer edileceği konusunda son kararı teknik direktör Frank Rijkaard verecek.

fotomaç yaptığı son transfer Yobo daba du!

fotomaçın da yazmadıgı stoper kalmadı galiba sıra puyollar pique lere geldi :D

Of ya of, bu ne bizim medyadan cektigimiz.

Her sene 150 kisi geliyo GS'ya.

Atiyolar atiyolar, 150 icinde 1'i tuttuysa "biz yazmisdik" oluyor, "dogru haberlerin gaztesi" falan filan oluyor.

Ben bizim medyayi kiniyorum, ve transfer konusunda Galatasaray.org'dan baska yere guvenim 0!!

Of ya of, bu ne bizim medyadan cektigimiz.

Her sene 150 kisi geliyo GS'ya.

Atiyolar atiyolar, 150 icinde 1'i tuttuysa "biz yazmisdik" oluyor, "dogru haberlerin gaztesi" falan filan oluyor.

Ben bizim medyayi kiniyorum, ve transfer konusunda Galatasaray.org'dan baska yere guvenim 0!!

transfer tutturma oranlarınıda söylesinler yiyosa %0.002 felandır herhalde :D

transfer tutturma oranlarınıda söylesinler yiyosa %0.002 felandır herhalde :D

Yiyosa yazsinlar, hic anlamiyorum bu medyayi:D

Birde cikmis Fanatik TV, Sporx TV falan yalan haber yayinliyolar.

Bir arkadas yazmis gecen gunlerde, kim hatirlamiyorum,

Medyaya yalan habere ceza olsun diye:D

Ceza kesilsede bizim medya yanar, hepsi birbirinden beter:kick:

Off Galatasaray Keisuke Honda yı alsaydı super olurdu hollanda lıgınde oynuyor suan 5 macta 5 gol attı, galatasarayda forvette aranan kan olabılır..

Haldun abiden Usain Boltu istiyoruz.Adam iyi futbol oynuyormuş.Defansın arkasına sarkdımıydı affetmiyormuş.

bu honda forvetmi oynuyor yoksa orta sahami elano nun bolgesinde oynuyor diye biliyorum ben ama iyi yetenekli bi oyuncu honda ileride kendinden cok ses getirecege benziyor

bu honda forvetmi oynuyor yoksa orta sahami elano nun bolgesinde oynuyor diye biliyorum ben ama iyi yetenekli bi oyuncu honda ileride kendinden cok ses getirecege benziyor

Bu Honda forvet mi oynuyor yoksa orta saha mı ? Elano'nun bölgesinde oynuyor diye biliyorum ben ama iyi,yetenekli bir oyuncu Honda.İleride kendisinden çok ses getireceğe benziyor.

:)

uan bir kere de yalan da olsa yazsinlar 'galatasarayda neymar sesleri''; '' galatasaray henri saivet için bordeaux ile anlaşti''; çok mu zor be bütün içi geçmiş futbolculari bize satip duruyorsunuz yuh anasini satim.fotosporun bu yaz bize sattiği futbolcuarin toplam maliyeti 1 milyar euroyu geçmiş iye bir yazi okudum.. :D:::D

uan bir kere de yalan da olsa yazsinlar 'galatasarayda neymar sesleri''; '' galatasaray henri saivet için bordeaux ile anlaşti''; çok mu zor be bütün içi geçmiş futbolculari bize satip duruyorsunuz yuh anasini satim.fotosporun bu yaz bize sattiği futbolcuarin toplam maliyeti 1 milyar euroyu geçmiş iye bir yazi okudum.. :D:::D

Onlar hayal tacirliği yapıyor işte. Ne beklersin Türk medyasından. Bir tane adam akıllı, doğru dürüst, tarafsız, güvenilir haber yapan bir gazete kalmadı ki.

Üst Alt