STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Bugün gördüm ki hiçbir maçta bel bağlanmaz.Arkadaş Manisaya karşı oynuyor hala futbolunun bir amacı yok,bu maçlarda kendini gösteremezsen ne zaman göstereceksin.

aydın bile toparladı,yiğitte toparlayacaktır bence,adam 2.5 aydır bizim takımla idman yapıyor,uyum sağlaması bile sıkıntı olabilir.bende büyük hayal kırıklığı yaşıyorum dediklerinizede katılıyorum.fakat aydının 7 yıldır yapamadığı gelişim hareketini terim ve ekibiyle başardığını görüyoruz.scott piri yiğiti güçlendirecektir diye umut ediyorum..

Anlayamıyorum arkadaş, bir türlü kafama almıyor.Anasını satayım Volkan topu kıçıyla tutuyor, kimse bişey demiyor.Kalecimiz gol atıyor, herkes rakibe saygısızlık diyor.Yazıklar olsun.

5:15'e bakın Kırmızı karttan sonra Selçuk Emreye tokatı geçirmiş resmen.. İyi de yapmış..

[video=youtube;FeU9outA6eM]https://www.youtube.com/watch?v=FeU9outA6eM[/video]

O değilde, Emre'nin bu maç gördüğü kırmızı kart bana sütoğlan Emre'nin Leeds maçında gördüğü kırmızı kartı hatırlattı birden..

Fenerli arkadaşlara birşey söylemem gerekli;Şikeyi siz yaptınız zamanında şikeden yatan başkan bizim başkan değil,ayıltayımda...

Emre Çolakın Galatasaray kariyeri İnşallah bu kartla noktalanmıştır.. Ona verilen şans Merthan'a verilse daha efektif oynardı bence.. 2 maç oynadı diye adamı messi yaptık.. Gerçek Emre Çolak bu 7-8 haftadır ortalarda gezen, saçma salak paslar atan, cılız, toy delikanlıdır..

Saçma sapan yorumlar görmek üzücü.. Mertan oynasa, 7-8 maç ortalarda gezse, sizin gibi taraftarlar onuda böyle eleştirecek. Allah'tan Fatih Terim zeki bi insan, böyle taraftarın ortasına atmıyor oyuncuları hazır olmadan. Ayıp.

86a7cIMG-20120408-00120.jpg

Bu da Manisa 'nın pozisyonu penaltı diyenlere gelsin. :)

muslera gol attı.ama anlamadığım fb lilere giren cıkan ne:D

5:15'e bakın Kırmızı karttan sonra Selçuk Emreye tokatı geçirmiş resmen.. İyi de yapmış..

[video=youtube;FeU9outA6eM]https://www.youtube.com/watch?v=FeU9outA6eM[/video]

ayıp degilmi takım arkadaşına vurması ben cok yadırgadım. selcuk bu takımdan gitsin!!!

ümit davala ‏ @davala22

Çok şükür indik istanbula... Gelsin süper final..

mesaleyı yakın sıkecılere ........

ayıp yahu sıke yapanlar destekleyenler tesvıkleyenler etık kapsamında bız bı penaltıyı kalecıye attırdık dıye etık olmadı vay be benım satılık medyam ne hale gelmıs..

bunları gorup sampıyonluk kupasını kaldırmak dahada guzel olyor gercekten ..

ayrıca manısanın ayısı volkanı bu hallere sokan herkesten allah razı olsun basta musslerrraaaa:)

Üst Alt