STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Buarada Trt'de '' Pitbull Dehşet Saçtı '' tarzında haber yapmışlarda.Anahaber bülteni tadında :)

Selcuk Inan (Penalty)47

Selcuk Inan77

Muslera (Penalty)83

Milan Baros 87

Kod:
[LEFT][COLOR=#3D3B37][FONT=Verdana]Muslera, Eboue, Ufjalusi, Semih, Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Aydın Yılmaz, Engin Baytar, Yiğit Gökoğlan, Selçuk İnan, Emre Çolak, Necati Ateş, Elmander, Baros[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Melo affedilmeli, Emre´nin yerine Aydin oynamali, Engin sola gecmeli.

Yoksa ciddi anlamda delik desik oluruz derbilerde. Hallederiz, yapariz demekle olmaz. Gider sampiyonluk

Riera da affedilmeli tabiki. Kanat oyuncumuz kalmaz yoksa Emre´nin yoklugunda.

Derbilerde Yigit´e bel baglamak intihar olur kesinlikle

riera ve melo affedilecek orasi kesin zaten, en normali da bu

Buarada Trt'de '' Pitbull Dehşet Saçtı '' tarzında haber yapmışlarda.Anahaber bülteni tadında :)

it ürür kervan yürür ama melo oynamazsa sıkıntı cekecegımız aşikar tempoyu artıramıyoruz bılmıyorum belkı maçtanda kaynaklanabılır ama ters top atacak oyunu cabuk oynayacak hemen oyunun yönünü degıstırecek adam sıkıntısı cekıyoruz

it ürür kervan yürür ama melo oynamazsa sıkıntı cekecegımız aşikar tempoyu artıramıyoruz bılmıyorum belkı maçtanda kaynaklanabılır ama ters top atacak oyunu cabuk oynayacak hemen oyunun yönünü degıstırecek adam sıkıntısı cekıyoruz

Melo mutlaka affedilmeli yada 6 hafta da idare edilmeli diye düşünüyorum.Önümüzdeki sezon zaten takımda olabileceğine pek ihtimal vermiyorum.Ben Melo'nun yerinde önümüzdeki sezon Lille'den Balmont'u görmeyi çok ama çok isterim ayrıca.Bunu da araya sıkıştırayım :)

Terim:

"Aile icinde yaralarimizi sarariz. Riera kafasini toplamak icin gitti, ailesi burda kaldi. Ben konustugum halde medya olayi irdeliyor, bu da ilginc."

Great weekend for Gala!! They are getting close to that title, champions CimBom!!

neil tweet atmis

Üst Alt