STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:34 | Manisaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Biz efendiliğimizden kaybediyoruz zaten. Etikmiş. Bize etik dersi vermeye kalkan şikecilere bak sen :)) İlk penaltıyı atsaymış keşke Muslera. Bunların alayı mal yahu :))

Melo affedilmeli, Emre´nin yerine Aydin oynamali, Engin sola gecmeli.

Yoksa ciddi anlamda delik desik oluruz derbilerde. Hallederiz, yapariz demekle olmaz. Gider sampiyonluk

Riera da affedilmeli tabiki. Kanat oyuncumuz kalmaz yoksa Emre´nin yoklugunda.

Derbilerde Yigit´e bel baglamak intihar olur kesinlikle

Bugün gördüm ki hiçbir maçta bel bağlanmaz.Arkadaş Manisaya karşı oynuyor hala futbolunun bir amacı yok,bu maçlarda kendini gösteremezsen ne zaman göstereceksin.

en son 1989 simoviç atmıs penaltıdan ,

terım:tafffarel e attırmadım ozaman cok tepkı almıstım içimde ufte kalmıstı simdi attırdım

Bugün gördüm ki hiçbir maçta bel bağlanmaz.Arkadaş Manisaya karşı oynuyor hala futbolunun bir amacı yok,bu maçlarda kendini gösteremezsen ne zaman göstereceksin.

yigit GALATASARAY ın oyuncusu degıl artı sercanda bunlarla basarı avrupada hayal olur cok eksıgımız var

Manisa da iyi teşvik sözü almış,ama olmadı düşer ayak zengin olacaklardı.içlerine patladı

Ben ümitliydim ondan itiraf ediyorum. Ama "ondan hicbirsey olmaz" diyen arkadaslara hak veriyorum artik kesinlikle.

Ne oynadigini bende anlamiyorum.

yigit GALATASARAY ın oyuncusu degıl artı sercanda bunlarla basarı avrupada hayal olur cok eksıgımız var

bir iki tane sağlam yerli almalıyız.Şikeci takımlar bize satmazlar satsa da 5 milyondan açarlar .En iyisi avrupada oynayan Türklerden 2 tane getirmek.(her ne pahasına olursa olsun:Gökhan Töre)

Ben ümitliydim ondan itiraf ediyorum. Ama "ondan hicbirsey olmaz" diyen arkadaslara hak veriyorum artik kesinlikle.

Ne oynadigini bende anlamiyorum.

maçta 3 kez kısmeti ayağına geldi 3ünün de içine etti.1ini bile akıllı kulllansa gözüne girerdi FTnin.artık çok geç.ben o ışığı göremiyorum.

1047a12.jpg

Puan silinmesin, küme düşme olmasın, UEFA karışmasın, 9 puan fark atan şampiyon olmasın, Muslera penaltı atmasın, başka?

5:15'e bakın Kırmızı karttan sonra Selçuk Emreye tokatı geçirmiş resmen.. İyi de yapmış..

[video=youtube;FeU9outA6eM]https://www.youtube.com/watch?v=FeU9outA6eM[/video]

beyler muslera'da kendini hazırlıyormuş yani penaltı atmaya,krallar gibi yatırdı ters köşeye:D

CONGRATSSSSS!!! MUSLERA!! 0-3 #Galatasaray

Tim Cahill tarafından retweetlendi

Üst Alt