SL 22/23 H:30 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 19 Nisan - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:30 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 19 Nisan

Ben bu tiyatroyu daha fazla izlemek istemiyorum. Vallahi zevk heves hiç birşey bırakmadılar. Utanmazlar sürüsü her maçı hakemle kazanıyorlar
katilmiyorum, boyle kanirta kanirta sampiyon olmak daha keyifli. tum fbli arkadaslarim yenilsek de artik kurtulsak diyor. adamlar hep pamuk ipliklerine bagli, her hafta surunuyorlar. biz isimize bakalim

katilmiyorum, boyle kanirta kanirta sampiyon olmak daha keyifli. tum fbli arkadaslarim yenilsek de artik kurtulsak diyor. adamlar hep pamuk ipliklerine bagli, her hafta surunuyorlar. biz isimize bakalim
Bizim taraftara şu soruyu sorsak sene başında 7 maç kala 6 puan önlerinde olacağız ikili averaj bizde olacak deseler burada 1 kişi bile hayır demezdi. Ne kadar önde olduğumuzun değerini iyi bilmek lazım eğer ki kadıköy de yenilmiş olsak ikili averaj onlarda olsa puanlar kafa kafaya olacaktı bir de böyle düşünün 6 puanın değeri daha fazla anlaşılabilir bundan sonra maç maç gidip işi bitirebiliriz 5/5 direk şampiyon yapıyor en kötü ihtimal onlar tamamen maçlarını kazansa bile ki en kötü 1 tane takılacaklar 1 mağlubiyet hakkımız var 1 maçta berabere kalsalar 1 beraberlik hakkımız daha olacak.

Bizim taraftara şu soruyu sorsak sene başında 7 maç kala 6 puan önlerinde olacağız ikili averaj bizde olacak deseler burada 1 kişi bile hayır demezdi. Ne kadar önde olduğumuzun değerini iyi bilmek lazım eğer ki kadıköy de yenilmiş olsak ikili averaj onlarda olsa puanlar kafa kafaya olacaktı bir de böyle düşünün 6 puanın değeri daha fazla anlaşılabilir bundan sonra maç maç gidip işi bitirebiliriz 5/5 direk şampiyon yapıyor en kötü ihtimal onlar tamamen maçlarını kazansa bile ki en kötü 1 tane takılacaklar 1 mağlubiyet hakkımız var 1 maçta berabere kalsalar 1 beraberlik hakkımız daha olacak.
Haklısın, sezon başı böyle bir senaryoyu hepimiz kabul ederdik.

Ama hiç birimiz bu seviyede bir şike yapılacağını tahmin etmedi. Adamlar 100. yılda "biz şampiyon olduk" demek için ligin ebesini bellediler.

Herkesin çekindiği nokta TFF, MHK ve hakemler. Bak ben harbiden böyle bir sezon görmedim, bir daha da kolay kolay göremeyiz. Kokusu çıkar ilerde.

Nerde varmış öyle fenerli benim gördüğüm fenerlilerin büyük çoğunluğu ciddi motive olmuş durumda hatta bir kismide penaltılar ata ata liderliği elinizden alacaz diyorlar ,her maçı kazanacakları inancı gelmiş taraftarlarina

Hakem desteğine rağmen BJK maçı gibi kaybedeceklerdi.Kalecinin ilginç şekilde sıfırdan bacak arası topu içeri alması maçı verdi.Hakemler yanında muhtemelen aynı menejerlik şirketi oyuncuları üzerinden de çalışıyorlar belli ki şikeciler;üzerine şans da yanlarındaydi, 2-0 olacakken direkten dönen top geldi gol oldu.Bizim milli takımın 2008 performansı gibi bir yerde patlayacaklar bakalım da ne zaman! Olmadı balonu biz patlatiriz yine.Erman Toroğlu güzel söylemiş:" Maçı öyle bir yönetti ki Başakşehir oyuncuları iyi dayandı,ben olsam başka şeyler yapardım hakeme "diye.

Üst Alt