SL 22/23 H:30 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 19 Nisan - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:30 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 19 Nisan

15 potansiyel fark şuan hala 6
Kollaniyorlar,penaltılar, kırmızılar
Biz kendi maçlarımızı bakalım bu işi bitirelim
Sinir krizi bir mac
2-0 dan döndü, seke seke toplar 1-2 oldu
Ama çok kötü oynuyorlar o bir gerçek
Bizim her aldığımız maç mesafeyi kisaltip, onlarda da baskıyı arttıracaktır
Hedef maç Karagümrük

Beyler beni umutlandırın uyuyamıyorum böyle giderse gene hastanelik olacağız

SM-A725F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler beni umutlandırın uyuyamıyorum böyle giderse gene hastanelik olacağız

1681939339389.png
1681939364790.png

2 Takımın da fikstürünü bıraktım. Kim önce oynuyorsa ona göre yazıyorum sıralamayı.
Galatasaray Karagümrük 3 (Hataya yer yok bu maçı alıp devam etmemiz lazım sakin oynarsak 5-6 atarız)
Fenerbahçe İstanbulspor 3
Bu hafta sonunda 72-66 oluruz.
Sivasspor Fenerbahçe 1
Beşiktaş Galatasaray 3 (Bizim en zor maçımız ama bu maçı kazandığımız zaman dirençleri tamamen kopmuş olacak son umutları bu maç)
Bu hafta sonunda 75-67 oluruz.
Giresunspor Fenerbahçe 1 (Sivas kupa maçı var arada 8 günde 3 maça çıkacaklar bu sık maç aralığında tökezleyecekler.)
Galatasaray Başakşehir 3
Bu hafta sonunda da 78-68 oluruz ve artık rahatlamış oluruz.

Ekli dosyayı görüntüle 198894
Ekli dosyayı görüntüle 198895

2 Takımın da fikstürünü bıraktım. Kim önce oynuyorsa ona göre yazıyorum sıralamayı.
Galatasaray Karagümrük 3 (Hataya yer yok bu maçı alıp devam etmemiz lazım sakin oynarsak 5-6 atarız)
Fenerbahçe İstanbulspor 3
Bu hafta sonunda 72-66 oluruz.
Sivasspor Fenerbahçe 1
Beşiktaş Galatasaray 3 (Bizim en zor maçımız ama bu maçı kazandığımız zaman dirençleri tamamen kopmuş olacak son umutları bu maç)
Bu hafta sonunda 75-67 oluruz.
Giresunspor Fenerbahçe 1 (Sivas kupa maçı var arada 8 günde 3 maça çıkacaklar bu sık maç aralığında tökezleyecekler.)
Galatasaray Başakşehir 3
Bu hafta sonunda da 78-68 oluruz ve artık rahatlamış oluruz.
İnşAllah be emre inşAllah sabırla bekliyorum

İstanbulspor maçı averaj kasma maçı olur o maçı açıp izlemene gerek yok, zaten as oyuncuları sarı kart cezalısı, %1 puan kazanır ona da imkan vermiyorum ben. Ardından olacakları seyret.
Sonunda iyiler mutlaka kazanır, gönlünüzü ferah tutunuz.
...
2a3745d2f23cf743acd88ddabcd9fdb2.jpg

87. dk'lardan sonra tam 17 gol bulmuşlar. Bu bir dünya rekoru olabilir.
Hadi hakemleri falan geçtim, akılalmaz bir şans faktörüde var yanlarında. Çekirge nereye kadar zıplayacak diyoruz, her hafta zıplıyorlar. Diyecek birşey bulamıyorum artık!!

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başakşehir cidden berbat takım samet o mallığı yapmasa 40 yıl gol atamazlardı.35 yaşında 2 ön liberoyla oynuyolar dinamizm yok boş boş top çevirmekten başka bi halt yapmıyolar

Bizim başak maçı da banko 3 puan..Hem kötü durumdalar hem ligde hiçbir iddiaları kalmadı üstüne bizim maçtan 4 gün önce kupa maçları var

Şampiyon olamayız diyenler tuttukları takımın bi farkına varsın, fener değiliz biz, en son ne zaman rahat şampiyonluk gördük ki zaten her zaman 6/6 7/7 yapmamız gerekti son yıllarda yaptık da. İyi oynuyoruz, bazıları gibi ittirilmiyoruz. Merak etmeyin bu takım Arenadaki derbiye şampiyon çıkacak. Hadi oldu ya son maça kaldı, bunları elimizden kimse alamaz bi bok oynadıkları yok

Sabit mesaj forumda olsa en üste konulmalı bu yazi

Üst Alt