SL 22/23 H:30 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 19 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:30 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 19 Nisan

Valencianın penaltı golünden sonra başakşehir iyi toparladı valla beklemiyordum beraberlikten sonra da galip gelecek pozisyonları buldular. 2. penaltı net olsada ilk penaltı yine alışılmıs şekilde hakemin hatasıydı. Valencia 2.penaltiyi attıktan sonra başakşehir'in gardı düştü. Fazla ümidim yoktu bu hakemler varken. Kendi maclarımıza odaklanalım

Biz Alanya-Gümrük maçlarını kazanırsak bu iş bitecek başak puan alacak.
Yoksa terse dönecek maalesef şerefsizler lehine.Bu iş bu stres bir yerde patlayacak.
Bizdede topçularımızdada asab kalmadı.

Bu hafta maçlar hafta arası olacağı için hafta sonu maç yönetenlerin çoğu hafta içi maç yönetmez. bu hafta sonu maç alamayan hakemler:

Halil Umut Meler
Abdülkadir Bitigen
Arda Kardeşler
Ali Şansalan
Kadir Sağlam
Zorbay Küçük
Bahattin Şimşek
Hüseyin Göçek
Suat Arslanboğa

Benzer hakem tahminini fb için de yapalım.

Meler'i bizim maça vereceklerini söylemiştim.
Bitigen'e en son Karagümrük maçında Valencia penaltısı için saldırdılar.
Arda Kardeşler'e Jesus salladı Fbye kırmızı kart verdiği için
Ali Şansalan Ali Koç'un megafon şovundan beri Fb maçını alamıyor.
Bahattin Şimşek 20-21'de olaylı Başak-Fb maçının hakemi olduğu için Göksel lobisinden dolayı bu maç olmaz ama sezonun geri kalanında Fb için olur.
Göçek Sivas maçlarında Batşuayi'yi attı olmaz
Suat'a büyük maç vermiyorlar olmaz.

Zorbay ilk yarıdaki Fb-Başak maçında Ömer Ali'nin el pozisyonuna penaltı vermemişti ama olabilir diyorum.
Kadir Sağlam Antalya-Fb maçında Antalya'nın net golünü iptal etmek için pek hevesliydi yardımcısıyla beraber. Bu maç için favorim Kadir

Benzer hakem tahminini fb için de yapalım.

Meler'i bizim maça vereceklerini söylemiştim.
Bitigen'e en son Karagümrük maçında Valencia penaltısı için saldırdılar.
Arda Kardeşler'e Jesus salladı Fbye kırmızı kart verdiği için
Ali Şansalan Ali Koç'un megafon şovundan beri Fb maçını alamıyor.
Bahattin Şimşek 20-21'de olaylı Başak-Fb maçının hakemi olduğu için Göksel lobisinden dolayı bu maç olmaz ama sezonun geri kalanında Fb için olur.
Göçek Sivas maçlarında Batşuayi'yi attı olmaz
Suat'a büyük maç vermiyorlar olmaz.

Zorbay ilk yarıdaki Fb-Başak maçında Ömer Ali'nin el pozisyonuna penaltı vermemişti ama olabilir diyorum.
Kadir Sağlam Antalya-Fb maçında Antalya'nın net golünü iptal etmek için pek hevesliydi yardımcısıyla beraber. Bu maç için favorim Kadir
Zorbay tetikçisini verecekler muhtemelen.

Üst Alt