Forum Ahalisine - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Ahalisine

Kendinle çelişmektesin.Orası İspanya deyip,R.Madrid'i ornek gosteriyorsun :)
Düşmanlık falan filan geçeceksim bunları. hakemler leş, büyük takımlar kayiriliyor mu kayiriliyor ama bu durum verdiğim ornegi yanlışlamıyor.
Arkadaş, ben sana senin söylediğin özellikler kaptanlık için mümkün değil olmaz demedimki bana ornek veriyorsun. Senin söylediğin özelliklerin kaptanlık için aranması şart değildir dedim ki bunu da Barca ornegi ile ispatladım.

Hakan agresifmis:) bir kere itiraz ettiğini, sert oynadığını gormedim yahu.yine saydığın özellikler gösterdiğin oyuncu profili bariz çelişmekte. Bir de kaptanlık i için boy kriteri mı var Allah aşkına? Konustukca saçmalıyorsun.

Donk yahud Ched'e hakaret edildiğini görmedim, edildiyse de istisnadır fakat, selçuk'a edildiğini çok gorduk.eleştiri ayrı, hakaret ayrıdır. Hakaret ediyorsun apaçık nefret duygusuyla kaplanmışsın demektir.

Ligde muazzam olmamamız yalnizca Selçuk'un bireysel performansı ile mi ilintili birader? Takım olarak formsuz, kepazeyiz.Yerlisi yabancısı..
Orada bu eleştirileri haketmiyor dediğim Selçuk'tur.
Bu mantıkla, yabancı sınırlaması varken Euro 2008'e gidildi ve buyuk başarı kazanıldı.kullandığın argümanlar çok sıradan, tek örnekle curutulebilecek argümanlar.

Lesneijder'i gönderiyorsak Selçuk'ta gidebilir.
Sneijdere Les diyorsan aklindan zekandan suphe ederim Kardes.

Lugano derken sertligi falan kast ediyorsan anlarim da ama karakter olarak tam bir bilmem ne cocuguydu Lugano. Emre bile sütten cikmis ak kasik kaliyor onun yaninda benim gözümde. Gördügüm en serefsiz futbolculardan biri Lugano'dur.

Iste senin böyle düsünmen, yaptigi iste nekadar basarili oldugunu gösteriyor adamin zaten. Hem rakip taraftarin, hemde rakip oyuncularin piskolojisini etkiliyordu. Mesela sadece sertlik degil, misal Alves hepsinden sert, ama bir getirisi olmayan, kuru bir sertlik. Mesele hem sert olup, hemde piskolojik olur rakibini sindirmek. Fenerliler nekadar nefret ediyorlar Melo´dan, hele hele BJK´liler. Adama tehdit mektuplari bile atiyorlardi.

Melo hem cok kaliteliydi, hem srtdir, ve bu cok özel meziyete sahipti. All in All müthis bir adamdi.

Donk çöpoğlu çöptür tarık gözümde neyse oda odur.. (Libero için)O paraya forvet almalıydık.. Rode bile olurdu akhisardan donk stoper harici bir boka yaramazdı orayı da koray yedekliyor zaten adam gibi libero alamadılar bu adama hiç gerek yoktu kesinlikle skandal bu transfer benim gözümde.. Heleki şu parasızlık da..

Rode´yi bizi yedirmezler, keske Rode´yi alabilseydik.

Selcuka les demiyorum ama Selcukun sahada yaptigi hainlik.Selcuk bal gibi oynamadi bugun.Galatasaraylilik mucadele etmek savasmak demek.Ama senin Selcugun ne yapti Burak gitti diye kiz gibi agladi kiz gibi kacti resmen.

Selçuk'un oynamadigini iddia etmek tam bir sacmalık. Maçı bir daha izle, bak bakalım son 25 dkye, gol atmak için surekli ceza sahası içine girdi adam.
Oynamak istemeyen adam, ceza alanına o koşuları yapmaz.alır verir bekler.

Selçuk'un oynamadigini iddia etmek tam bir sacmalık. Maçı bir daha izle, bak bakalım son 25 dkye, gol atmak için surekli ceza sahası içine girdi adam.
Oynamak istemeyen adam, ceza alanına o koşuları yapmaz.alır verir bekler.
Selcuk bugun tam hayalet topcuydu kendisi kiz gibi bir oraya bir buraya bilerek kosular yapip bizi 9 kisi oynatmistir nokta daha neyin davasini yapiyorsun kardes.İzledigime bakayim sana mi inanayim.

Küçükken Florya'da kulübümüzün basket okuluna giderdim, Prekazi (2 yabancı hakkı vardı) daha antrenman başlamadan herkesten önce gelmiş çalışıyor olurdu.

Aynı olayın günümüzde olan durumunu çok güzel dile getirmişsin, tebrikler.

İş ahlakı denen bir şey var ya, işte bu konuda yabancılar farkını koyuyor. Evlat dediğimiz o sünepeler yürümeye mecali yokken, Melo, Muslera, Wesley, Poldi gibiler sürekli takıma ne verebilirim diye düşünüyor. Sorsan, onlar evladımız...

Öncelikle selamlar

Cm-Fm serilerine sarmışken bir reklamla tanıştım bu forumla.Oğuz Serdar'ın kafasına göre ceza vermeleri olsun,Birkan Erol ve tayfasının UA'yı savunmaları olsun,Fanzin için yapılan müthiş çalışmalar,Ahmet Abinin muhteşem forma tasarımları ve bir çok olaya şahit oldum.2006 dan beri bu forum içerisindeyim.Bir nevi alışkanlık,ailemizden biri gibi

Bugün itibariyle bir karar aldım.Bu kararı açıklamadan önce bahsetmek istediğim bir kaç mevzu var

Öncelikle ben neden bu kadar Selçuk'u savundum ölümüne ?

-Şöyle söyleyeyim bir çok nedeni var.Bunu kesinlikle çok sevdiğimden veya sanıldığı gibi bu adama taptığımdan değil

-Forumda ismini vermeceğim bir çok üyenin aynı tip mesajlarını görmekten sıkıldığımdan(Leşçuk,kaytarıyor,takımı sabote ediyor vb) ve birazda çok fazla haksızlık yapıldığını düşündüğümden

-Sadece Selçuk nezdinde değil bir çok yerli oyuncuya da aynı durumlar söz konusu

-Hamza hoca gittikten sonra yapılan yorumlar,yerli sevici muhabbetleri vs,,

Bugünkü maç konusunda bu tarz mesajları görünce bende haliyle etki-tepki denilen olayı Sneijder için uyguladım ve bir çok üye haklı olarak tepki verdi.Burada sıkıntı yok

Peki neden trollük ?

Düşünce yapısına ve karşı görüşe saygı diye birşey kalmayınca doğal olarak trollüğe vuruyoruz bu olayları.İnsanlar karşı görüşle aynı değilse,direk olarak bir imza niyetine Şikebahçeli diye cevabı yapıştırıyorlar

Ee bu halde bu insanlarla tartışmak namümkün

Acaba sorduk mu kendimize bu kadar insan bu forumdan neden ayrıldı ?

Neden forum eskisi kadar aktif değil

İşte bu düşünce yapıları yüzünden insanlar forumdan soğuyor

Foruma yeni üye olan bir çok kesim daha bir kaç günde forumda ki ortamı beğenmeyip ayrılıyorlar

Bir değişim olacaksa hepimiz yapmalıyız bunu,forumu hep birlikte sükunete davet ediyorum

Bravo, cok guzel ozetlemisin forumun halini. Diktatorluk gibi olmus forum. Bir konuda bunlarla hem fikir olmadimi direk kus muhabbeti oluyor. Forumun seviyesi yerlerde.

küfretmeye gerek yok. nankörlük olur. selcuk hic mi katkı sağlamadı bize ?

sonra Gs taraftarı nankör diyorlar, ee doğru diyorlar, terim'e bile hakaret yağmadı mı bu forumdan ?

Selcuk katkılar sağlamıstır ama artık kariyerinin sonuna geldiginden bizde sırıtmaya basladı, dolayısıyla yol yakınken Çin piyasasına kasılabilir.

Üst Alt