Forum Ahalisine - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Ahalisine

Selçuk geldiği yıl harici en iyi dönemini geçirdi ilk yarda donk gelince sorumluluktan kaçıyor gibi geldi. ligin sonlarına doğru formu yükselecektir neye yarayacağını göreceğiz.

Dedigin dogru ama Selçugun önü boş topu sürmemesi bir sorundur. Bunun takimla ilgisi yok. Gücü yok. çalişmiyor. Durmadan basit yere düşüyor. Benim sinir oldugum bu.;)

Takimda bos alanda top sürebilen bir Yasin, ve bir Sinan var zaten. Top sürebilen oyuncular, teker teker def edildi takimdan. Selcuk ayni Sneijder gibi, takim arkadaslarina ve oyunun hareketlenmesine bagli bir oyuncu...

Selcuk geriye pas verir, basit oynar, ama tecrübesinden kaynaklaniyor. Emre, Jose gibi adamlar bu pozisyonlarda dikine oynamaya calisip, can alici top kayiplarina sebebiyet veriyorlar, cünkü aslinda pas atilacak alan yok.

Melo ligde calimlar ile cikabiliyordu, ama CL´de misal onun bile lokmasini aliyorlardi agzindan... Su an ligde bile, calimlar ile alan kazanbilen oyuncu kalmadi orta sahada.

Hersey bir yana Felipe Melo bir yana. Bana göre Galatasaray son 4 senede en iyi futbolcusudur Melo.

Nasil yillarca Hagi yi aradiysak, Melo'yu da arayacagiz gibi geliyor bana.

Yanlis anlasilmasin Melo ve Hagi'yi bir tutmuyorum ama benzer duruma düsecegimizi düsünüyorum. Cok baska cok benzersiz bir adamdi Melo gercekten.

Yanlis anlasilmasin Melo ve Hagi'yi bir tutmuyorum ama benzer duruma düsecegimizi düsünüyorum. Cok baska cok benzersiz bir adamdi Melo gercekten.

Mbia alınsaydı Melo o kadar aranmazdı

Hagi gibi bir futbolcuyu bir daha Kulüpte görmeyiz bence. Sneijder bile Haginin yaptıklarını henüz yapamadı

Lugano Fenerbahce icin neyse, bizim icin Melo´da oydu. Bizim taraftar nefret etsede, keske bizim de böyle bir oyuncumuz olsa derdim hep, ve Allah bize Melo´yu gönderdi. Kalitesinin yaninda, cok ciddi bir sekilde piskolojik üstünlük saglayan, takimi ve tribünleri gaza getirin, rakiplerin performansini etkileyen bir oyuncuydu.

Son yillarda derbilerde üzülüyordum, genellik ile yanliz kaliyordu. Takim cok soft. Özellik ile Drobba, Engin, Elmander felan fistik gibi adamlar gidince.

Kastettigim, sadece oyunsal anlamda degil, ayni zamanda diger meziyetleri ile de, yeri dolmayacak bir oyuncu.

Son düzenleme:
Takimda bos alanda top sürebilen bir Yasin, ve bir Sinan var zaten. Top sürebilen oyuncular, teker teker def edildi takimdan. Selcuk ayni Sneijder gibi, takim arkadaslarina ve oyunun hareketlenmesine bagli bir oyuncu...

Selcuk geriye pas verir, basit oynar, ama tecrübesinden kaynaklaniyor. Emre, Jose gibi adamlar bu pozisyonlarda dikine oynamaya calisip, can alici top kayiplarina sebebiyet veriyorlar, cünkü aslinda pas atilacak alan yok.

Melo ligde calimlar ile cikabiliyordu, ama CL´de misal onun bile lokmasini aliyorlardi agzindan... Su an ligde bile, calimlar ile alan kazanbilen oyuncu kalmadi orta sahada.
Sneijder önü boş olursa sürüyor yine. Selçuk 2 saat düşünmekten topu süremiyor diyecemde gücü yok. Evet bizde birebir eksiltecek adam az. Sorunumuzun bir tarafi bu. Top sürmeyi geçtim durmadan yerlere düşüyor. atliyor yani. avrupada vermiyorlar onlara faul. Orta sahada oynayan oyuncu diri olur. kiz gibi yere düşmez.

Simdi gelelim yoruma herkes bosa tartismis konuda Donk denen bir topcuya 2.5 milyon verdik bu Selcuka les diyorsunuz ha.Donk Selcuktan beter sanki Orta sahamizda sanki Xavi varda sovuyoruz buna bosa nefeslerini tuketiyorsunuz.

orasi ispanya burasi türkiye. Bu fark bir

fark iki oradaki hakemler buradaki gibi düsman degil . Orda alayi herkes icin les.

3. Barcelona ve Bayern sadece 2 örnek. Real madridin kaptani kim? Ramos. Man city ? Kompany, Man utd ? Rooney. kaptanlarin LIDERLIK özelligi olmasi gerek ve bu Selcukta eksi derecelerde

O na bakarsan Hakan Balta olursa benim gözümde daha iyi olur Selcuga göre. Hem daha uzun takimda, hem aggressiv hemde kacmiyor .

Üstelik ]Ben her yerli yemedim.Biriken tüm nefret nedense hep yerlileri vuruyor dedim. Anladın?

Çoğu eleştiriyi hak etmiyor ve hak etmediği eleştiriler almasını yedirememesi gayet doğal.

gibi sacma sapan birsey demissin. Donkun topigine girsene bir. Bak nasil patliyorlar . aaaaaa yabanci. Chedjounun topigine girsene bi.. aaaaaa yine yabanci. Bunlar yabanci ve yinede nefret bunlarida vuruyor.

Cogu elestiriyi hak etmiyor diyorsun. Ondan bukadar muazzamiz ligte. Hani Yabanci kisiltlamasi vardi. Neden Türk milli takimi 8465464 sene sonra yine bi sampiyonaya katildi ( nasil bir balla hemde ) . Elestiriyi hak etmiyor türk oyuncular ?

Bizim Türklerin yüzde 90i degismesi gerek. BU SART OGLU SART. LEScukta ilk baslarinda gelir

Kendinle çelişmektesin.Orası İspanya deyip,R.Madrid'i ornek gosteriyorsun :)
Düşmanlık falan filan geçeceksim bunları. hakemler leş, büyük takımlar kayiriliyor mu kayiriliyor ama bu durum verdiğim ornegi yanlışlamıyor.
Arkadaş, ben sana senin söylediğin özellikler kaptanlık için mümkün değil olmaz demedimki bana ornek veriyorsun. Senin söylediğin özelliklerin kaptanlık için aranması şart değildir dedim ki bunu da Barca ornegi ile ispatladım.

Hakan agresifmis:) bir kere itiraz ettiğini, sert oynadığını gormedim yahu.yine saydığın özellikler gösterdiğin oyuncu profili bariz çelişmekte. Bir de kaptanlık i için boy kriteri mı var Allah aşkına? Konustukca saçmalıyorsun.

Donk yahud Ched'e hakaret edildiğini görmedim, edildiyse de istisnadır fakat, selçuk'a edildiğini çok gorduk.eleştiri ayrı, hakaret ayrıdır. Hakaret ediyorsun apaçık nefret duygusuyla kaplanmışsın demektir.

Ligde muazzam olmamamız yalnizca Selçuk'un bireysel performansı ile mi ilintili birader? Takım olarak formsuz, kepazeyiz.Yerlisi yabancısı..
Orada bu eleştirileri haketmiyor dediğim Selçuk'tur.
Bu mantıkla, yabancı sınırlaması varken Euro 2008'e gidildi ve buyuk başarı kazanıldı.kullandığın argümanlar çok sıradan, tek örnekle curutulebilecek argümanlar.

Lesneijder'i gönderiyorsak Selçuk'ta gidebilir.

Lugano Fenerbahce icin neyse, bizim icin Melo´da oydu. Bizim taraftar nefret etsede, keske bizim de böyle bir oyuncumuz olsa derdim hep, ve Allah bize Melo´yu gönderdi. Kalitesinin yaninda, cok ciddi bir sekilde piskolojik üstünlük saglayan, takimi ve tribünleri gaza getirin, rakiplerin performansini etkileyen bir oyuncuydu.

Son yillarda derbilerde üzülüyordum, genellik ile yanliz kaliyordu. Takim cok soft. Özellik ile Drobba, Engin, Elmander felan fistik gibi adamlar gidince.

Kastettigim, sadece oyunsal anlamda degil, ayni zamanda diger meziyetleri ile de, yeri dolmayacak bir oyuncu.

Lugano derken sertligi falan kast ediyorsan anlarim da ama karakter olarak tam bir bilmem ne cocuguydu Lugano. Emre bile sütten cikmis ak kasik kaliyor onun yaninda benim gözümde. Gördügüm en serefsiz futbolculardan biri Lugano'dur.

Sneijder önü boş olursa sürüyor yine. Selçuk 2 saat düşünmekten topu süremiyor diyecemde gücü yok. Evet bizde birebir eksiltecek adam az. Sorunumuzun bir tarafi bu. Top sürmeyi geçtim durmadan yerlere düşüyor. atliyor yani. avrupada vermiyorlar onlara faul. Orta sahada oynayan oyuncu diri olur. kiz gibi yere düşmez.

Alan yeterince acilinca Selcuk´da sürüyor, cok depar atan bir oyuncu degil top ile, ama genel anlamda bu deparlari atinca hep tehlikeli olur. Alan bizde orta sahada cok dar, Selcuk biliyorki oralarda sürmeye calissa, topu kaptiracak, oda pasi oynuyor yana, saga sola.

Donk çöpoğlu çöptür tarık gözümde neyse oda odur.. (Libero için)O paraya forvet almalıydık.. Rode bile olurdu akhisardan donk stoper harici bir boka yaramazdı orayı da koray yedekliyor zaten adam gibi libero alamadılar bu adama hiç gerek yoktu kesinlikle skandal bu transfer benim gözümde.. Heleki şu parasızlık da..

Üst Alt