Forum Ahalisine | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Ahalisine

Öncelikle selamlar

Cm-Fm serilerine sarmışken bir reklamla tanıştım bu forumla.Oğuz Serdar'ın kafasına göre ceza vermeleri olsun,Birkan Erol ve tayfasının UA'yı savunmaları olsun,Fanzin için yapılan müthiş çalışmalar,Ahmet Abinin muhteşem forma tasarımları ve bir çok olaya şahit oldum.2006 dan beri bu forum içerisindeyim.Bir nevi alışkanlık,ailemizden biri gibi

Bugün itibariyle bir karar aldım.Bu kararı açıklamadan önce bahsetmek istediğim bir kaç mevzu var

Öncelikle ben neden bu kadar Selçuk'u savundum ölümüne ?

-Şöyle söyleyeyim bir çok nedeni var.Bunu kesinlikle çok sevdiğimden veya sanıldığı gibi bu adama taptığımdan değil

-Forumda ismini vermeceğim bir çok üyenin aynı tip mesajlarını görmekten sıkıldığımdan(Leşçuk,kaytarıyor,takımı sabote ediyor vb) ve birazda çok fazla haksızlık yapıldığını düşündüğümden

-Sadece Selçuk nezdinde değil bir çok yerli oyuncuya da aynı durumlar söz konusu

-Hamza hoca gittikten sonra yapılan yorumlar,yerli sevici muhabbetleri vs,,

Bugünkü maç konusunda bu tarz mesajları görünce bende haliyle etki-tepki denilen olayı Sneijder için uyguladım ve bir çok üye haklı olarak tepki verdi.Burada sıkıntı yok

Peki neden trollük ?

Düşünce yapısına ve karşı görüşe saygı diye birşey kalmayınca doğal olarak trollüğe vuruyoruz bu olayları.İnsanlar karşı görüşle aynı değilse,direk olarak bir imza niyetine Şikebahçeli diye cevabı yapıştırıyorlar

Ee bu halde bu insanlarla tartışmak namümkün

Acaba sorduk mu kendimize bu kadar insan bu forumdan neden ayrıldı ?

Neden forum eskisi kadar aktif değil

İşte bu düşünce yapıları yüzünden insanlar forumdan soğuyor

Foruma yeni üye olan bir çok kesim daha bir kaç günde forumda ki ortamı beğenmeyip ayrılıyorlar

Bir değişim olacaksa hepimiz yapmalıyız bunu,forumu hep birlikte sükunete davet ediyorum

Troll yaptığını biliyorduk zaten anlatmana gerek yoktu. Bu kadar Selçuk hayranı olmak için ya karısı yada eşi dostu olmak lazımdı.

Gözler Emin Yalçın'da ee o kadar yazmış adam bir beğeni şart.

Edit : Allah'ın belası defol git bu forumdan Sneijder gitsin dedin akşam hala gözümün önünden gitmiyo o yazı kan beynime sıçradı

Son düzenleme:
Üst Alt