Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | 24 Ağustos | Maç Sonucu

bugun açıkça görülmüştürki bu takıma acilen bir defans oyuncusu alınması lazım. yenilen 2 golde kafaya çıkamayan stoperlerin imzası vardı. Kimse beklere suç bulmasın...

Benimde gorusum tam tersi.Hakan ve Sabrideki kalitenin yarisi yok Caglarda.Galatasaray'da oynayamaz,Form durumuyla ozguvenle bir alakasi yok..Ayrica Ceyhunu hic saymiyorum .

Doğru hakan balta daha rahat top oynuyor çağlara nazaran bunun nedenide bana göre alternatifinin olmaması.

Ne kadar hata da yapsa kesilemiyor takımdan milli takımdan da kesilemiyor ama çağlar biraz kendini geliştirebilirse ben inanıyorum baltadan kat kat iyi olucak sabride malesef kabiliyet düşmanı tam takımdan gidicekken öyle zamanda 1 gol attıki bordeaux maçında o gün bugündür hala daha durur reyis :D

Baris Ozbegi yetersiz buluyordum orasi ayrida,Ceyhun onun yakinindan gecemez.Orta sahada bes kere topla bulustu.Dordunu rakibe verdi yakin mesafede.Top kontrolu sifir,ayagina gelen top duvara carpmis gibi aciliyor.Agir donemiyor.Bizim orta sahada yer bulmasi imkansiz oglu imkansiz.Adam yoklugundan stoperde oynarsa oynar yoksa abbas yolcu.

Bu forumda Baros gitsin diye bagiranlarin basinda geliyorum, elmander gereksiz transfer, bonservisi yok diye alinmis biri diyenlerin basinda geliyorum ama simdi bunlari elestirenleri görüdgüm zaman, kafayi yiyorum, cunku haksizlik oluyor bu baros ve elmandere.

adamlara top atamiyoruz, adamlari pozisyonlara sokamiyoruz arkadas, kirkyilda bir top geliyor, onuda dogal olarak kaybedince baros yada elmander, millet hemen oha, gucsuz, isteksiz falan filan diyor, dogru degil bu bence.

orta sahada oynayan topcular kac tane top atti barosa, elmandere, kac kere pozisyona soktu, kac kere ara pas verdi?

Bu arkadaşımı tebrik ederek ekliyorum.

Baros veya Elmander'in yerinde Benzema olsaydı ne olurdu?

Orta sahadan alıp herkesi geçip gol mü atardı.

Veya soruyorum. Benzemanın yerine Baros veya elmander olsaydı ne olurdu?

Ben size söyleyeyim Xabi alonso o pası bu ikisinden birine verdiğinde yine Gol olurdu:)

Bilerek görerek yorum yapmak lazım.

Sabri den beklentisini yüksek tutanlar,F.T. dahil çok fena yanılıyordu;şahsen hiç şaşırtmıyor beni orta sahadaki bu zavallı halleri...Her nasılsa alt yaş grubu takımlarında -Milli takımlar dahil- orta saha ve sağ kenar oynamış?!...Yıllardır kadroda,orta saha ve sağ dış oynadığı onca maç var ''İyi oynadı'' denecek üstüste 2 maçını hatırlamıyorum...Nasıl oynasınki top ve çevre kontrolü bu kadar kötü bir futbolcu?...

Hızı,hırsı ve temposu ile sağbekte idare ediyordu,hatta fizik olarak kötü olmadıkça gayette istikrarlı idi,başka mevkide yapamayacağını kendisi de anlamıştı sanırım,orayı benimsemişti...

Fatih Terim ne düşündü bilemiyorum...Sabriyi sağbek olarak yetersiz gördüğü için oraya alternatifli 2 yabancı düşündüyse çok katılmasamda bir şey diyemem...Ama Sabrinin yetenekleri(?)ne orta sahada ihtiyaç olduğunu düşünerek bunu yaptıysa çok net olarak hata yapmıştır...

son dakikalarda elmander o pozisyonu cok kolay arcadi daha iyi bir sut beklerdim

Bütün yük Melo'da ortasahada çok yalnız kalıyor, Selçuk çok yumuşak ve maalesef Sabri aşısı ancak Anadolu takımlarıyla oynadığımızda tutar. Bizim aslında 4-7 adet transfere daha ihtiyacımız var Avrupa'da yarı final-final düzeyinde top oynayabilmemiz için. Neyseki bu yıl öyle bi derdimiz yok.:) 1 ortasaha 1 sol açık 1 forvet(bugün FT'nin neden forvet istediğini daha iyi anladım ben) daha alınıp transfer sezonu kapatılsa süper olurdu ama 2 oyuncuyla da kapatsak, yeterli olur bu lig için sanırım. Seneye de gurbetçi yerlilere dönüp takımdaki yedek as dengesini kurabilirsek 3-4 yıla ambargo koyacak bir takım olmamamız için bi neden yok. Oyuncuların birbirine alışması için zaman gerektiği de açık.

Haliyle hücumda kötüydük ama oynatmama amacımız vardı.Tam saha presle yapardı eskiden Terim, şimdi pozisyon aldırarak oyunu kitlemeye geçmiş.Topu kazandığımızda tam olarak ne yapacağımızı ise bilmiyoruz henüz.:)

Hakan Balta kendinden beklediğimden iyiydi.Ujfa iyiydi.Gökhan top çıkarmadaki beceriksizliği dışında iyiydi.Servet Higuain'in de kafasını yardı bi pozisyonda sanırım :D, Muslera fena isabetli bi transfer çok açık, Eboue hazır değil ya da uyumsuz şimdilik. Umutlandım bu sıkıcı gözüken maçta bile.Özellikle Melo ve Ujfa'nın sarı kart yediği pozisyon ve itirazları takım olma adına güzel örnekler.Kavgaya gidilir bu adamlarla. Selçuk'un golüyse Terim'in sayesinde gelmiş belli ki, Selçuk Terim'e dönüp gördün mü dedi yanlış okumadıysam. Bilerek çalışıyoruz bu da iyi.

Bi de Sabri kaptan geçme artık şu topların başına sen.Boşa falan kaç. :)

İyi geceler.

evet ya 2-2 yapabilirdik. rakibimiz kim olursa olsun auuw fark yeriz demeyin bir daha.

Maçın özeti şudur.

Bugün sahadaki 11 adam herşeye rağmen tribünlere bu ifadeyi verdirtti.

B_500d4f9ccb75058cfa591121e8cfac70.jpg

Lu Lu Lu Lukas Podolski

[video=youtube;vC39mrwZ15U]https://www.youtube.com/watch?v=vC39mrwZ15U[/video]

Macın kısa özeti Fatih Hoca kaleci sorununu çözmüş , Ujfalusi sag bekte çok başarılı , Gökhan Zan topu oyuna sokma özürlü . Bence takıma biri yabancı biri de yerli olmak üzere 2 Stoper gerekli . Zan ve Servet ikilisi ileride çok is açabilir basımıza . Sol beklerin al birini vur ötekine . Hakan BAlta hep aynı . Çağlar ise ne defans ne hücum hiçbirinde güven vermiyor. Eğitelim ilk resmi kaçırdı. Ujfalusi ile çok iyi anlaştığını söyleyebiliriz. Felipe Melo belkide en kaliteli yransferimiz . Sabri hep aynı Sabri . Tek değişen mevkisi . Oyun zekası olmayan bir oyuncudan sırf enerjik diye orta sahada yararlanmanın hiç bir anlamı olmadıgını Sabri orneginde açıkça gördük . Forvetlere su an için söyleyebilecek soz yok . mac boyunca gelen top sayısı bir veya iki. Ancak Narosun eski gücünden çok uzak olduğu açık . Elmander ise çok etkili olacağa benzemiyor

Bilmiyorum, her maç olduğu gibi olumsuz bir ifade var forumda ama, bence müthiş oynadık. Eboue ve Çağlar müthişti. Ceyhun iyiydi, sonradan giren Aydınla Emre bile birşeyler yapmaya çalıştı. İşin güzel tarafı, takımın %70i değişmesine rağmen takım olgusunu sağlamaya başlaması umut verdi. İleriye azman bir forvet ve Podolski gelirse, bu takım çok can yakar, hem içte hem Avrupada.

Arkadaslar komik swf ler vardi teyzeler dans ediyor fln nerden bulabilirim ?

Üst Alt