Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | 24 Ağustos | Maç Sonucu

bende uyumadım hiç .galiba podolski transferini canlı göremicem.

Yorumları okuyorumda yok kassalar 5 atarlardı dua fark yemedik bu takım ligde birşey yapamaz diyen arkadaşlar size geçen seneki kadro müstehak

eet mehmetcan arkadasımıza katılıyorum bu kadar karamsar olmanın alemi yok tabiki bazı yerlerdeki zaafları gormezden gelemeyiz ama gecen seneden bu seneki kadrolarımızı karsılastırdıgımızda daglar kadar fark war gecen seneki kadroda hicbiryeri islemeyen 1 takım wardı simdi ole deil varsın 1 tek defansda zaafımız olsun takım oyunuyla topu daha fazla ayakta tutarak onuda hallederiz fatih terim isini bilir :)

Çağlar çok kötü ya! Bu takıma nasil geldi hayret! Bank asya'da zor oynar ilk 11'de! Bir insan her maç anca bukadar hatalı pas yapabilir!

Berbat ötesi bir oyuncu! Onun yerine bir kes olsun berk'e fırsat veririm!

Bu takım ligde güle oynaya şampiyon olur!

Yanlız sol tarafımız gerçekten felç durumda! Hem sol bek, hem de sol açık lazım!

Bu takım ligde güle oynaya şampiyon olur!

Yanlız sol tarafımız gerçekten felç durumda! Hem sol bek, hem de sol açık lazım!

eet sol kanadımız felaket ins su podolskiyi bitirirz sol acık icin ama sol beki cozemeyiz cunku turkiyede sol acık yok genclere sans wermek iide bizde avrupadaki altyapı sistemi olmadıgı icin genc oynatmak kumar olur anca bisi bekledigin genci anadolu takımlarına kiralayarak 2 sene sonra hazır sekilde almak daha mantıklı

eboue transfer neden edıldı bu takıma ? bır bılen varsa lutfen anlatsın bana.sag acık yok sol acık yok kanattan bır tane atak oldu mac boyunca o da gol oldu kısmetımıze.boyle kotu bır galatasaray ıstemıyorum ben arkadas.aldıgınız yabancılardan bır ujfa bıraz bısey yapmaya calısıyor,muslerada ne yapsın o defans varken hermac en az 2 golu var kalesınde yazık valla.ben yırtıcı sonuca tesır eden adam gormek ıstıyorum artık bu yabancılar gecen senekınden ne fark saglayacak bıze.madem eboue yı aldın sag acık oynatacaktın o kadar para nıye bayıldın alsaydın keıtayı aslanlar gıbı bındırseydı sagdan en azından bırkac spektekuler hareket yapar keyfımız yerıne gelırdı, bu ne sacma transfer polıtıkası ne kadar ısteksız bır yabancı oyuncu toplulugu yeter artık boyle bır oyuncu toplulugu gormek ıstemıyoruz!!!!!!

Yine Aynı dert...

Hakan Balta, Servet, Sabri...

Bakın, bu adamların yerine adamlar alınsın, bu takım madridi de yenerdi.

Allah'tan podolski geldi de paçayı biraz olsun kurtardık.

Ne olurdu Hasan Ali Kaldırım, Serdar Kesimal transferini yapsaydık. Orta Sahaya'da Cambiasso yada Lassana Diarra Gelseydi...

İşlerimin yoğunluğundan ötürü Galatasaray'ın hazırlık döneminde ki maçlarını izleme imkanım olmadı. Takımın son halini görmek için özellikle TV başına geçtim ve Real Madrid karşısında ki Galatasaray'ı izlemek istedim.

Maçı izlerken aklıma gelen ilk şey; "O be sonunda kale sağlam." demek oldu. Evet, uzun bir aradan sonra Galatasaray'ımızın kalesi sağlamdı. Muslera kendinden emin çıkışları, yaptığı kurtarışlar ve tek hamlede topu yakalamalarıyla "kaleyi düşünmeyin" izlenimi verdi bizlere.

Hakan Balta, Servet Çetin, Gökhan Zan, Ujfalusi'nin oluşturduğu 4'lü defansımızın ofsaid çizgisini çok iyi yaptığını genel olarak gördük. Tek bir ıskalamaları zaten kalede golü görmemize sebep oldu. Mevcut kadroda ki defanslara baktığımızda Gökhan, Servet, Ujfalusi ve Semih Kaya bulunmakta. Oyuncuların 4'ünün de yavaş isimler olduğunu düşünüyorum. Ujfalusi daha çok sağ bek oynadığından biraz daha hızlı duruyor. Transfer döneminde kaliteli ve bir o kadar da teknik bir defans oyuncusu olsun isterdim. |Mesela, Hamburg'un dün renklerine bağladığı Chelsea'li Slobodan Rajkoviç gibi|

Melo'ya ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Ortasahanın defansif yükünü tek başına üstlenen bir isim. Topu defanstan veya kaleciden alan ilk kişi. Yani oyun bizim defanstan başlamıyor, Melo'dan başlıyor. Sabri'nin sahada beynini kullanmasını ekstra olarak isteyen Fatih Terim, rakibe baskıda bu ismi kullanıyor. Selçuk İnan ise ofansif yönden pozisyon üretmekle görevli. Tabii bunda benim gördüğüm kadarıyla pek yeterli değil. Oyun kapasitesi daha gelişmiş birisi daha yanında olsa çok daha iyi işler yapacaklardır. TS'deyken Colman ve Selçuk ikilisi bir şekilde zenginlik yaratıyorlardı, fakat Sabri ile bunun olması şuan itibari ile imkansız duruyor. Yerlerine giren oyuncularında vasat oluşu, işin ciddiyetini ortaya koyduğu fikrindeyim. Kaliteli yerlilerin takımımızın ihtiyacı var.

Eboue'nin hem teknik, hemde fizik olarak ne kadar iyi bir transfer olduğunu gördük. Tam randumanına geldiğinde çok daha etkili olacağını hepimiz göreceğiz. Kazım Kazım zaten kendine çizdiği çizgide yola devam ediyor. Baroş'un istekli olduğu ortada. Elmander daha çok topla buluşması gerekiyor.

Benim gördüğüm kadarıyla pozisyon zenginliği yaratacak oyuncumuz hala daha eksik. Bunu Podolsky ne derece doldurur, şayet gelirse tabi. Hepimiz göreceğiz. Gerçek olan şu ki "iyi yoldayız."

"Ol İz Vel"

Elmander in kumaşı iyi lakin

hakan Şükür gibi beslemek gerekecek gibi

plaseleri çok can yakacak...

Baros'u çok etkisiz gördüm dün akşam. Arkadan beslenmedi mi yoksa kendisi mi sönüktü bilemiyorum ama bu gidişe bi son vermesi gerekiyor. Biz ona yarı kaptan gözüyle bakarken, onun böyle salıvermesi benim canımı sıktı.

Sahanın en iyi ismi Selçuk'tu. Ve tabii Muslera da. Muslera'nın tek handikapı önündeki adamlardan birinin Hakan diğerinin Gökhan olması. Çağlar'ın adını anmak bile istemiyorum. Bu adama 3 numaralı kutsal formayı vereni de Allah nasıl biliyosa öyle yapsın!

Maçtan önce skor ne olursa olsun keyif almaya bakmak lazım bu sadece bi hazırlık maçı demiştim. Takımı çok özlemişim. İyi de oynadık bana göre takım olarak. Fatih Terim yaptığı bi kaç nokta değişiklikle Real Madrid'i kitlemeyi başardı. Helal olsun. Ligler bi an önce başlasın. Herkesin pisliği kendine kalsın ben Galatasaray'ı görmek istiyorum artık her hafta.

Sabri orta saha oynadığı sürece.Baroşta tek forvet oynadığı sürece bu takım ligde çok puan kaybeder.Elmanderin turşusunu kuracak herhalde bu adam ?

Servetin cikisindan sonra defans ve orta saga daldi!Servet defansin lideriymis :) daha once birisi bunu dese aklina sasardim!

Sevdim seni Servetim!!

bu arada bişey diyeyim.formanın renk kalitesi ve görünüşü leşti.amatör takımı forması gibi kaldı madrid formasının yanında.umarım seneye fatih hocanın dediği gibi elit olur.çok kalitesiz duruyor.geçen seneki parçalı bile kaliteli, cok iyi duruyodu.

lr6xjiju.jpg

Aynısını biz Lise fotolarında yapardık :) Yalnız Sabri de Haka dansı yapacak gibi duruyor :weqweq:

dünyanin en iyi takimina karsi 2-1 kaybettik iyidir iyi.

Maçın tekrarını izleyebileceğimiz biyer var mı, ya da TV de verecekmiymiş CNNturk falan bilen duyan var mı?

bu macta gördük ki, bu takima acilen sol acik ve top tutabilen, pas yapabilen, oyuncularin topu verebilecegi hücuma dönük bir oyuncu lazim!

melo geriden cok iyi top cikariyor ama forvetin arkasinda böyle bir adam yok!

bence sabri'yi kesip, selcuk-melo cift ön libero ile oynayip, forvet arkasina bir adam koymamiz lazim!

sol acik = arshavin, forvet arkasi = forlan --> bu ikisi bu mevkiler icin ideal secim olurlar!

Üst Alt