Transfer Nöbeti #21 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cengiz oynamaz çünkü orada Tetê ve Ziyech var, onlar dışında sağa koyabildiğimiz Barış ve Kerem var. Yine de çok iyi oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Herif sahada topukla tek paslar yapıyor burada millet bu ne ya çöp falan yazıyor

İCK şu anki form durumuyla bizde 10 numarada oynar

Müldür zaten Boey'nin arkasına tam aradığımız herif. Keşke bizde olsaydı şu an. Yazın Dubois'yı yollayıp almak lazımdı maaş yükü de hafiflerdi yerliden yana elimiz de rahatlardı. İleride satılabilecek bir çocuk ayrıca. Sadece CL kadro kaydı işi baş ağrıtırdı orada 'yabancı' sayılacağı için
Cengiz oynamaz çünkü orada Tetê ve Ziyech var, onlar dışında sağa koyabildiğimiz Barış ve Kerem var. Yine de çok iyi oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Herif sahada topukla tek paslar yapıyor burada millet bu ne ya çöp falan yazıyor

İCK şu anki form durumuyla bizde 10 numarada oynar

Müldür zaten Boey'nin arkasına tam aradığımız herif. Keşke bizde olsaydı şu an. Yazın Dubois'yı yollayıp almak lazımdı maaş yükü de hafiflerdi yerliden yana elimiz de rahatlardı. İleride satılabilecek bir çocuk ayrıca. Sadece CL kadro kaydı işi baş ağrıtırdı orada 'yabancı' sayılacağı için

kendini savunman bunu andırdı

edit: karikatür yasak

yönetim

Moderatör tarafında düzenlendi:
szymanski’nin abartıldığı kadar iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum, rastgele bi rüzgarla iyi hypelandı zayıf rakiplere gol atınca

sezon içinde muhtemelen yedek oyuncu konumuna düşer yabancı sınırından vs ötürü

irfan kahveci > szymanski
Fenerde öyle şapkadan tavşan çıkaracak oyuncular Tadic ve Dzeko var onlarda yaşları gereği tüm sezonu götüremezler illa ki bir noktada patlayacaklar. Fred, Tadic ve Dzeko 3'lüsü hariç fenerin iyi transferi yine yok.

Bizim taraftarı geçtim daha ülke futbolu olarak Zaha'nın neler yapabileceğini birçok insan bilmiyor. Zaha başarılara, kupalara aç şampiyonluklar yaşamak istiyor Avrupa'da başarılar kazanmak istiyor yoksa başarıya aç olmasa Crystal Palace'da 4-5 sene daha rahat oynardı ama yeni hedefleri var. Bırakın millet kronik diye dalga geçsin hazır olup sahaya çıktığı an rakipleri dokuz doğurttacak akıllarını alacak.

2 maç oynadılar zaten. 35 maçlık seri varmış gibi konuşmuşsun
Dezenformasyon yaymayalım. Tekzip bekliyorum. 3 maçları var. Hepsinde OB'nin takımı favori
ali rengimizin kılıçdaroğlu övmesi mi daha kötü cengiz ünder övmesi mi emin olamadım
Cengiz Ünder çöp değil diyince övmüş mü oluyoruz. Klasik GSC rakibin her oyuncusu hep çöp oluyor ne hikmetse. Daimi bir kedi ciğer hikayesi. Şu an formda değil, fiziksel durumu soru işareti, verilen para skandal vs. hepsine saygımız var ama adama çöp demek net şekilde komik. Aşırı yetenekli bir herif ve iki üç hareketle tehlike yaratabiliyor
Ne açıdan hatırlattı

Fenerde öyle şapkadan tavşan çıkaracak oyuncular Tadic ve Dzeko var onlarda yaşları gereği tüm sezonu götüremezler illa ki bir noktada patlayacaklar. Fred, Tadic ve Dzeko 3'lüsü hariç fenerin iyi transferi yine yok.

dzeko’yu hiçbir zaman sevemedim valla ne yalan söyliyim, iyi topçu tabi orası ayrı ama benim sevdiğim tarz değil, bu yoğun fikstürde de tek başına pek sağlıklı bir sezon geçirebileceğini zannetmiyorum batshuayi bir işe yaramamaya devam ederse,

tadic iyi oyuncu ama onda da son maçlarda azalarak dibe doğru inen bir ivme var, zimbru gibi köy takımlarına 1-2 bilek hareketi yapınca onu da kral yaptılar da, antep-ankaragücü falan ağır geldi herife, illa ki fark yarattığı anlar olur ama ziyech’in çeyreği kadar topçu değil gözümde hele bu yaşta

fred’de yine iyi topçu ama yanındakilere bakınca, yakında o da serbest düşüşe geçer, özellikle ciddi top kayıplarını yapmaya başlasın, 1-2 maç kaybettirsin fbye, kuşlar başlar homurdanmaya

fb’nin kadrosunu zayıf buluyorum, şimdi objektifsaraylılar çıkıp ne saçmalıyosun diyecek ama objektif görüşüm bu şekilde

fb şubatta havluyu atmış olur en geç

vallah bu sene transferlerden çok memnunum
bi level atladık kadro olarak
genelde başarıdan sonra ki sene hiç level atlayamıyorduk

sadece gerçek manada içime oturan alamadığımız için tek isim goundizi bende
veratti felix fln işin goygoyu tabi ki
ama gouendizinin oluru vardı

amrabatda bir nebze ama onda soru işaretim vardı iki tane 6 no bize yaramıyor
seri nzonzi leminada gördük bunu
torreirayı bozabilirdi amrabat transferi

Zaha ve ziyech düzgün çıkarsa top 3 zaha Ziyech ve icardi olur, szymanski falan bunların yanında topçu bile değil, fenerden tek kiskandigim adam tadıc, o da 35 yaşında, bir sakatlık ile futbol hayatı biter

dzeko’yu hiçbir zaman sevemedim valla ne yalan söyliyim, iyi topçu tabi orası ayrı ama benim sevdiğim tarz değil, bu yoğun fikstürde de tek başına pek sağlıklı bir sezon geçirebileceğini zannetmiyorum batshuayi bir işe yaramamaya devam ederse,

tadic iyi oyuncu ama onda da son maçlarda azalarak dibe doğru inen bir ivme var, zimbru gibi köy takımlarına 1-2 bilek hareketi yapınca onu da kral yaptılar da, antep-ankaragücü falan ağır geldi herife, illa ki fark yarattığı anlar olur ama ziyech’in çeyreği kadar topçu değil gözümde hele bu yaşta

fred’de yine iyi topçu ama yanındakilere bakınca, yakında o da serbest düşüşe geçer, özellikle ciddi top kayıplarını yapmaya başlasın, 1-2 maç kaybettirsin fbye, kuşlar başlar homurdanmaya

fb’nin kadrosunu zayıf buluyorum, şimdi objektifsaraylılar çıkıp ne saçmalıyosun diyecek ama objektif görüşüm bu şekilde

fb şubatta havluyu atmış olur en geç
Trabzon ve adanademir fbden onde bitirebilir,2010daki bursa gibi olacaklar

dzeko bu sene futbolu bırakıyordu reyiz ya herifin zıplamaya mecali yok. totem yapıyorsan bilemem ama bence 3 büyük içindeki en pasif fw. bats inş küser bu herif yüzünden. ittirmeli kaktırmalı şarkı atfetmeleri falan rezil bir adam ya :d

kalite baki veli
bizde biliyoruz 37 yaşında olduğunu ama dzeko kaliteli bi adam topçu baxında

ha karakter olarak cibiliyetsizin tekiymiş

ben erden baskanımın szymanski açıklamalarına şaşırmıştım, düşük maaşı kabul etseydi eğer ciddi ciddi 15m bayılacak mıydık bu çocuğa?

fb’nin açıkladığı rakama inanmıyorum katiyen, Rus basını gerçekleri yazmıştı o transfer olduğu zaman

iyi ki almamışız. geçen maç mıydı bir önce ki miydi herif 7-8 pasla falan bitirdi maçı :d

cicaldau’nun daha çok koşan solak versiyonu, hatta cicaldau az delikanlı olsaydı çabalasaydı, daha kaliteli bi herif benc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt