Transfer Nöbeti #21 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onu bunu bırak da

gs-samsun
gs-kopenhagen
başak-gs
istanbul-gs
gs-ankaragücü

4 ekim man-u deplasmanına kadar bu 5 maçta ne yaparız sence? tüm maçlar 16-30 eylül arası, 15 gün içinde oynanacak. 3 günde 1 maç.

ya batacağız ya çıkacağız veli ortası yok gibi samsun maçında ne olacağımız belli olur gibi

şu kopenhag maçıda tarihimizin en önemli maçı galiba
yenilirsek zor toparlarız

Okan Buruk'un Çağdaş Atan'a karşı deplasmanda galibiyeti olmadığını biliyor muydunuz?

geçen gün fbnin çapsız topçuları üzerinden gscye sallaman gözlerden kaçmadı ali kardeş?!

sana bi kıl kaptım

o gün çok yoğundum yazamadım

ozaman sana bir soru

okadar çok beğeniyorsan cengiz irfancan ismail hangisi bizde 11 oynar?

Milli ara iflahımızı kuruttu ama Cumartesi hoş maçlar var

Wolves - Liverpool
Juve - Lazio
Zaniolo - CPFC
Man Utd - Brighton
West Ham - Man City
Inter - Milan
Cimbom - Samsun
Barcelona - Betis

ya batacağız ya çıkacağız veli ortası yok gibi samsun maçında ne olacağımız belli olur gibi

şu kopenhag maçıda tarihimizin en önemli maçı galiba
yenilirsek zor toparlarız
günlerdir kophenhagen çalışmaktan işe güce konsantre olamadım ve kopenhagen analizimi söylüyorum. nasıl bu sonuca vardın diye sorma anlatması altı saat sürer :/

biz bu adamlara 4 atıyoruz aga. 4-1, 4-2 gibi bir skor bekliyorum. kısacası "hoş geldin 2.8 m euro bebek".

samsun maçından ise çok çekinceliyim. onu da sorma onu da anlatması altı saat sürer :/ umarım kophenagen için doğru düşünüyor, samsun maçı için ise yanılıyorumdur.

başak maçında çok zorlanırız ama kıl payı galibiz gibi. ist maçı ter idmanı, ankaragücü maçı da zor ama galibiyet olur.

yanı samsun maçı hariç 4 g bekliyorum. en rahatı da kophenhagen olur diye düşünüyorum.

çağdaş denen ibibik yine fbye yenilip bize çelme takacaktır

her dönem böyle bir ibibik çıkar

zamanında kaleci ömer vardı
itoğluit fb-antep maçında 2. yarı 4 gol yemişti şikecinin kralıydı bize gelincede aslan kesilirdi
şimdi galiba fetöden içerde

Yerli orta saha neden almadik? Yedek lazimdi. Eyüp fizik olarak hazir görünüyordu. Olmadi herhalde o iş.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çağdaş denen ibibik yine fbye yenilip bize çelme takacaktır

her dönem böyle bir ibibik çıkar

zamanında kaleci ömer vardı
itoğluit fb-antep maçında 2. yarı 4 gol yemişti şikecinin kralıydı bize gelincede aslan kesilirdi
şimdi galiba fetöden içerde
zamanında kendisi ile aynı ing. öğretmeninden ders alırdık. hasta gsli kendisi. neden öyle yapıyordu bilinmez.

geçen gün fbnin çapsız topçuları üzerinden gscye sallaman gözlerden kaçmadı ali kardeş?!

sana bi kıl kaptım

o gün çok yoğundum yazamadım

ozaman sana bir soru

okadar çok beğeniyorsan cengiz irfancan ismail hangisi bizde 11 oynar?
Cengiz oynamaz çünkü orada Tetê ve Ziyech var, onlar dışında sağa koyabildiğimiz Barış ve Kerem var. Yine de çok iyi oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Herif sahada topukla tek paslar yapıyor burada millet bu ne ya çöp falan yazıyor

İCK şu anki form durumuyla bizde 10 numarada oynar

Müldür zaten Boey'nin arkasına tam aradığımız herif. Keşke bizde olsaydı şu an. Yazın Dubois'yı yollayıp almak lazımdı maaş yükü de hafiflerdi yerliden yana elimiz de rahatlardı. İleride satılabilecek bir çocuk ayrıca. Sadece CL kadro kaydı işi baş ağrıtırdı orada 'yabancı' sayılacağı için

fb'in çok net 3 iyi oyuncusu var. fred, tadic ve zymanski. bu 3'ü dışındaki kadrosu, geçen seneden daha çöp.

bu 3'ü olmasın, geçen sene 3+3 attık, bu sene 4+4 atarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt