THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

burak ile umutun yan yana oynadigi herhangi bir macta futbol adina goze hos gelen bir oyun beklemek buyuk hata olur. Keza bu adamlar firsatcidir gol sanslari yuksektir ancak 2 metre yanindaki adama pas atmaktan 2 metre ileriye top surmekten acizdirler.

3-5-2'den(bizim oynayacağımız şekilde) bize hayır gelmez. Zaten İtalya'da bir kaç takım dışınad bütün dünyanın yüz çevirdiği bir sistem. Hele biz hiç uygulayamayız. Bruma ile 3-5-2 mi denenir Allah aşkına? Terim olsa harcamıştın burada iki dakikada.

Ben hayatımda hiç bir hocayı hazırlık maçlarında ki kadro seçimlerinden dolayı eleştirmem. Çoğu hazırlık maçını da izlemem zaten. Terim döneminde Emirates Cup haricinde ki maçlara bakmadım mesela. Ayrıca bir hoca çalışmayan şeyde ısrar edeceğine, yeni şeyleri denediği için onu asmam.

Ben hayatımda hiç bir hocayı hazırlık maçlarında ki kadro seçimlerinden dolayı eleştirmem. Çoğu hazırlık maçını da izlemem zaten. Terim döneminde Emirates Cup haricinde ki maçlara bakmadım mesela. Ayrıca bir hoca çalışmayan şeyde ısrar edeceğine, yeni şeyleri denediği için onu asmam.

Hoca'yı asmış mıyım ben? Hoca'ya en ufak laf etmedim. Sadece sistem böyle değildir inşallah dedim. Sürekli bir hoca savunculuğu takıntısı yapma bence. Adama en ufak laf etmedim. belki maçı kazanacağız ama benim hazırlık maçlarıyla iligli hem milli takımda hem bizim takımda beklediğim şey sistem istikrarı ve belli oranda kadro istikrarı. Mutlaka yeni deneyler oalcak ama bunla rütuşla şeklinde olmalı.

Kaldı ki Mancini de görmüştü 3-5-2 ile olmayacağını. Umarım o şekilde devam eder.

Üst Alt