THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

Ajax

22Jasper Cillessen

2Ricardo Van Rhijn

4Niklas Moisander

12Joel Veltman

17Daley Blind

42Jairo Riedewald

10Siem de Jong

18Davy Klaassen

25Thulani Serero

7Viktor Fischer

11Bojan Krkic

İlk 11 Değeri : 45.550.000 EUR

1Kenneth Vermeer

30Mickey van der Hart

6Mike van der Hoorn

24Stefano Denswil

27Ruben Ligeon

5Christian Poulsen

8Lerin Duarte

16Lucas Andersen

20Lasse Schöne

Ricardo Kishna

9Kolbeinn Sigthorsson

23Danny Hoesen

34Lesley De Sa

Hazırlık maçında sistem test eden hocalara laf söylendiğinide ilk kez gördüm.

Bizim teste değil artık, istikrara ihtiyacımız var. Ayrıca olumsuz ne var bunda? 3-5-2 uzun vadede bize hiç birşey katmaz, sadece bu kadarını söyleyebilirim. Hocaya da laf söylemedim. Üstelik bunu Terim'i her dakika asam sen söyleme Umutsu.

İlk kez gördün ama bir konuda farklı bir bakış açısıyla tanıştın bu da senin için iyi.

Bizim teste değil artık, istikrara ihtiyacımız var. Ayrıca olumsuz ne var bunda? 3-5-2 uzun vadede bize hiç birşey katmaz, sadece bu kadarını söyleyebilirim. Hocaya da laf söylemedim. Üstelik bunu Terim'i her dakika asam sen söyleme Umutsu.

İlk kez gördün ama bir konuda farklı bir bakış açısıyla tanıştın bu da senin için iyi.

Terim'i ne zaman eleştirmişim sistem denediği için ben? Hahaha

Benim Terim'i yerden yere vurmamın sebebi olmayan şeyde ısrar etmesiydi. 3-5-2'yi oynatabilirsen, çok faydalı olacak bir sistem ve çok şey katabilir bu takıma.

Ne büyüttünüz arkadaş :D

Bu maçtan öncelikli beklentim galibiyet falan değil.İlk olarak sakatlık olmasın.Sonra genç oyuncularınız şans bulsun ve iyi performans göstersinler yeter.Bir de Hajrovic'i izleyebilirsek süper olur.

Üst Alt