STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda - Feghouli - Mariano üçgenini bozmak da Emre Akbaba'yı kanada atmak da majör hatadır. Hoca kusura bakmasın. Fener deplasmanının aynısı, top taşıyan herkesi oyundan aldı. Pas pas pas, hiçbir sonuca bağlanmayan paslar. Top 3. bölgeye geldiğinde rezil ortalar, rezil şutlar. Takımda şampiyonluk hırsı görmedim en acısı da. Hala kendi göbeğimizi kendimiz kesebilecek durumdayız ama kredimizi bu kadar erken kaybetmek en başta hocaya yakışmadı.

Mariano ve cigulide oyun zekası olsa bu kadar kafasızca oynamazlar adamlar beynini aldırmış maçtan önce. Bu kadar angutluk olmaz

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mariano ve fegin oyun zekası falan yüksek değil..Kimse kimseyi kandırmasın..

Bunların hepsi haram para kazanıyor..

Şampiyonda olsak bu değişmez bir kuraldır.
Şu rezil ligde o kadar para harcamamıza rağmen zor bela şampiyon olmaya çalışıyoruz.Belkide olamayacağız.

Evet son dört maçı kazanırsak şampiyonuz.Fakat bunladar o güveni vermiyor.Rakipler kötü oynayacak veya çok açık oynayacak ki bizim yetersizler bunu değerlendirecek.Yoksa işimiz zor.

Galatasaray sözde ne kötü kadrolarla
Son haftalarda winner özelliğini devreye sokarak son maçların hepsini çok rahat geçmiştir.
Yani o kadrolara çok laf edilmiştir.

Ama inanılmaz paralar kazanan şu kadrodaki oyunculara bakınca ı bundan önceki senelerde son haftalarda ağırlını koyan oneski kadrodaki oyunculara çok haksızlık etmişiz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

diagne atamıyor ne yapacak adam 2 kez bileğine taban yedi çıt yok oyundan çıkıyor yerine etkisiz elemanın biri giriyor -sözde galatasarayın cocugu- ama suç yine belhandada mı? malatya maçının hiçbir önemi yok skora bakarak konusma
Belhanda çıkınca sıkıntı oluyor çünkü o pozisyonda başka oyuncu yok. Yoksa belhanda da bi bok oynamıyor yani şu maçtaki rezalet performansını 1 tane gollük pas attı diye görmezden mi geliyorsun?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeter Diagne ısrarı. Formsuz çok. Koy yunanı hoca. Bir de ne zaman çift forvete dönsek takım maçı alamıyor.Değişikliklerini 1,5 senedir beğenmiyorum.Maç ı koparacak değişiklikleri yapamıyoruz.

Ulan iyi gün taraftarlığı yapmayın (yapanlara söylüyorum) biz buralara bir günde gelmedik bir günde de hiçbirşey olmaz..
Sezon sonu şampiyon olunca hocamın kıçını yalayacak iyi gün taraftarı kuş benzemeleri gelmiş burda şampiyonluk gitti nâraları atıyor..Ulan Erzurum ve fener deplasmanlarında da aynı şeyi söylediniz bu takım 8 puan farkı düşüre düşüre 2 ye indirdi üstelik 4 te 4 yaparsak şampiyon oluyoruz.
Anlayın artık BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ

-ÖLENE DEK SENİNLEYİZ İMPARATOR FATİH TERİM

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ligin sonu gelmiş, ipler senin elinde ve son dönemde en kötü futbol oynayan bir rakibe karşı böyle kritik bir maç...İyi oynadığını söyleyebileceğim tek bir futbolcu yok maalesef...

Oyunu Muslera ve Donk kuracaksa (Ki ikisi de mevkileri için bile bu yönden iyi sayılmazlar ayrıca), Fernando-Ndiaye-Belhanda-Selçuk ne iş yapar?. Ayağında kurşun külçe varmış gibi oynayan Feghouli' ye ne demeli?. Mariano' nun 'hımbıl' lığı yetti gari, Nagatomo ne zaman bir şeyler yapacak?...

Dediğim gibi tek tek saymak gereksiz aslında. Ne olacaksa olsa da hayırlısıyla bitse şu sezon. Futbolu sevdiğime, bir kulübün taraftarı olduğuma pişman ettirdiler bu sezon...Samimi söylüyorum, hayatında futbola hiç yer vermeyen insanlara imrenir oldum. Sigara-alkol tiryakisi olmaktan hiçbir farkı yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt