STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mitrogli bu takımın forveti kardeşim net ..adam oyuna girdiğinden beri hep hırslı hep olumlu inanılmaz hareketli..sadece mitroglu diagne değiştirse gelmişti şampiyonluk..orta sahayı boşalttı mevkisi belki olmayan Emre'yi oyuna alıp kenara atti orta sahada oynarsa neyse..ndiaye belhanda çıkar emre ve forvet al 4 2 4 le Rus ruleti ne döndü olay..ha bı farkla bizim silah kuru siki

Bana kimse Fatih terimin buyuklugunden bahsetmesin aga. Ölu belhandaya 75 dakika nasil dayandin ha ? Formda linnes nasil boyle kritik bi macta kadroda olmaz ? Konyanin adim atacak hali yokken nasil 2. Yarida direk cift forvete donmezsin ? Bunu yapan hoca buyuk hoca olur kusura bakmayin. 90 dakika yan top geri top oynatan takimin hocasi heleki sampiyonluk yolunda bu hatalari yapan hoca buyuk hoca olamaz

Mitroglou neden her oyuna girdiginde Diagne’nin arkasinda geziniyor? Ulan gole ihtiyacin var, rakip stoperlerin dengesini bozsana iki forvetle.

Mitroglou hicbir macta oyuna girdikten sonra yapilan ortalarda ceza sahasinda degildi, saka gibi. Diagne Macaristan liginde gures yaparken Mitroglou kafa gollerini siraliyordu, madem onlu-arkali oynamaya merakli Terim, Mitroglou ucta olsun bari.

Boşverin iyi oldu. Neden mi?
Avantaj her şeye rağmen bizde, bir diğer sebep oyuncuların ayakları yere basmalı, her maça güle oynaya çıkmamaları gerektiğini ve daha şampiyonluğa son bir viraj olduğunu idrak etmeleri için bugün bu skor bir yandan iyi oldu.
Şimdi Beşiktaşı da başakşehiri de ya yeneceğiz, ya da elveda diyeceğiz. Tam Galatasaraylık ortam asıl şimdi oluştu. Tempolu 2 maç ile fişi çekeriz diye düşünüyorum. Çekemiyorsak zatan olmayalım şampiyon falan...

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kim bu dangalak ya?
Maçı heralde kıçınla izliyorsun... Malatya maçını da ağzınla izledin heralde..
diagne atamıyor ne yapacak adam 2 kez bileğine taban yedi çıt yok oyundan çıkıyor yerine etkisiz elemanın biri giriyor -sözde galatasarayın cocugu- ama suç yine belhandada mı? malatya maçının hiçbir önemi yok skora bakarak konusma

bu hafta için ibb ve bizden puan kaybı bekliyordum Allahtan ibb gecen haftakı rize kaybını yasadılda ipler halen bizim elimizde. fakat bu oyunla en gec en iyi ihtimalle rize deplasmanında patlarız

cagnenın ıkıkere soldan gelıp kendını sindirella gibi bırakmasının hıncını kafasını tekmeleyerek bile alamam heralde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt