STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen Sene taş gibi Gomis ile saglam emin adımlarla ilerliyorduk şimdi ise Diagne bence cok ciddi sıkıntılı bir durum.
Şampiyonluk geldi diye geçen sezon onca maçta yaşadığımız eziyeti unutanlardan değilim; iyi futbol oynamadık. Gomis iyiydi ama hiç de öyle emin adımlarla ilerleyemiyorduk. Hatta oyun olarak ezildiğimiz, rakiplerin Dünyaları kaçırdığı pek çok maçı, biraz şansla, Garry-Gomis-bazen Muslera' nın defalarca şapkadan tavşan çıkarmalarıyla filan kazandık...

beyler sakin gecen sene yine bi deplasmanda genclerbirligine yenilmistik ve herkes artik inanmiyordu.bugun berabere kaldik cokda kötü bir durum yok avantaj kaybettik sadece.bu hafta tinercilere koyacaz.basak da sivasda puan kaybedecek ve liderliği alip bidaha da birakmayacaz.bosverin burda kus gibi konusanlari

Sorun mac kaybetmemiz degil, ligde bu sene ilk defa liderlige cıkacagımız maçta oynanan oyun ve ruhsuzluk sorun. Kaybedersin kazanırsın sampiyon olursun bunlar gecici seyler. Ama mücadele yok, 90 dk boyunca yan pas geri pas yapıp durduk. Bi kisi cıkıp ruhunu koymadı ortaya. Haftaya kazanırlar laylaylom sevinirler sampiyon olurlar yine aynı sozleri soylerim ben. Bu eşşekler sampiyon oldugu surece kadronun yüzde 80’i devam edecek seneye. O yuzden sampiyon olmamak daha yararlı olur bizim icin. 1 kisi bile isyan etmedi skora ya inanılır gibi degil 1 kisi lan. nasıl bu hale geldik biz. Oturup sampiyonluga sevineceksek fenerden farkımız kalmaz. Zaten turkiye’nin bayern’i olma yolundayız o yuzden sampiyonluga fazla sevinemiyoruz artık alıstık. Ama bu eksikleri görmek icin iyi bi tokat şart. Bu tokadı atan basaksehir olsa da akıllanmaz bizim eşşekler, besiktas tokatlamalı bizi.

Şampiyonluk geldi diye geçen sezon onca maçta yaşadığımız eziyeti unutanlardan değilim; iyi futbol oynamadık. Gomis iyiydi ama hiç de öyle emin adımlarla ilerleyemiyorduk. Hatta oyun olarak ezildiğimiz, rakiplerin Dünyaları kaçırdığı pek çok maçı, biraz şansla, Garry-Gomis-bazen Muslera' nın defalarca şapkadan tavşan çıkarmalarıyla filan kazandık...

Hic oyle sans filan sanmıyorum ben simdi yeni takımında bile leblebi gibi gol atıyor adam. Geldimi şak diye yapıştırıyor.

Sorun mac kaybetmemiz degil, ligde bu sene ilk defa liderlige cıkacagımız maçta oynanan oyun ve ruhsuzluk sorun. Kaybedersin kazanırsın sampiyon olursun bunlar gecici seyler. Ama mücadele yok, 90 dk boyunca yan pas geri pas yapıp durduk. Bi kisi cıkıp ruhunu koymadı ortaya. Haftaya kazanırlar laylaylom sevinirler sampiyon olurlar yine aynı sozleri soylerim ben. Bu eşşekler sampiyon oldugu surece kadronun yüzde 80’i devam edecek seneye. O yuzden sampiyon olmamak daha yararlı olur bizim icin. 1 kisi bile isyan etmedi skora ya inanılır gibi degil 1 kisi lan. nasıl bu hale geldik biz. Oturup sampiyonluga sevineceksek fenerden farkımız kalmaz. Zaten turkiye’nin bayern’i olma yolundayız o yuzden sampiyonluga fazla sevinemiyoruz artık alıstık. Ama bu eksikleri görmek icin iyi bi tokat şart. Bu tokadı atan basaksehir olsa da akıllanmaz bizim eşşekler, besiktas tokatlamalı bizi.
yazinin ilk kismi bu maca özel bir durum degil genel manada böyleyiz deplasmanlarda bu sene.maalesef hoca buna çözüm bulamiyor veya topcular o piskolojiden kurtulamiyor.

ikinci kisma gelirsek, kusura bakma ama sampiyon olan bal gibi sevinir kuslar en son ne zaman sampiyon olmus? onlar yenilmedigi her mac icin dua ediyor.

son olarak besiktas falan bize tokat atmasin sokarim onlarin tokadina.bu les kargalarini yenelim yenilceksekde rize yensin bizi. ama bjk yi yenersek rizeyide yeneriz

Ben takıma güveniyorum, en başta da ne kadar eleştirsem de hocaya güveniyorum. bjkyi çatır çutur yeneceğimizden de adım gibi eminim. Sizde biraz negatif enerji vermek yerine 4 maçlığına bütün enerjinizi yansıtın her yerde. Allah sonumuzu hayır etsin
Abi su maci alsak liderdik ve muthis bi avantaj saglicaktik. Onundeki hic bir mac su anda konya maci kadar 2 top yapamayan takima karsi olmayacak. Konya maci belki su andaki 5 mactan en rahat macimizdi ve sampiyonluk icin kazanmak icin hic birsey yapmadik. 90 dakika boyunca yan pas geri pastan baska ne gorduk ?

Hic oyle sans filan sanmıyorum ben simdi yeni takımında bile leblebi gibi gol atıyor adam. Geldimi şak diye yapıştırıyor.
Gomis için demedim ki 'şans' lafını, iyiydi dedim zaten. Takım olarak ''Emin adımlarla ilerliyorduk'' ifadene itiraz ettim ve şans faktöründen bahsettim. Rakip takım net daha üstün futbol oynamış, 3-5 mutlak pozisyonu kaçırmışken, bulduğun tek pozisyonla Gomis golü atmış ve kazanmışsan buna şans denir...

bu soruya hoca cevap vermeli
Vermiyor iste abi 1 taneside sormuyor. Ya ben yada biz burdan goruyoruz konyanin cikip gol atacak dermani yok nasil olurda almazsin ölü belhandaya 75 dakika dayanirsin aklim almiyor ya. Onyekuruyu oynatan linnesdir abi linnes nasil oyanamaz su macta gorsun sari kart arenada nagatomo da her turlu oynar arenada herkes hirsla oynar. Linnes nasil kadroda olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt