STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi kimse kusura bakmasin da ben istemiyorum artik boyle sampiyonluk ya. Tamam biz olmayalim da el mi olsun ona eyvallahta sampiyonluk macinda isabetli sut cekememis bir takimdan bahsediyoruz gercekten ben keyif almiyorum, ligin hicbir doneminde iyi oynamadik anlamiyorum yani bir seyler degismeli artik.

Fatih Terim: "Duran toplar oyunun artık bir parçası. 2-3 tane duran top çalışmamız var ama doğru noktayı bulamıyoruz. İyi bir frikik atanınız varsa, ben taktik hiç denemem, direk vurmasını isterim. Öbür türlü ön direk, merkez ama sonuç alamadık."

Son 4 haftaya moral ve inanç vermek için. Taraftarın inancı takıma geçecektir. 4 haftayı mevcut takımla tamamlayacağız her zaman karşılama olmaz ama bu sefer olmalı, çok kritik dönemdeyiz.

Renkdas bu tür karsilamalari bu sezon cok yapti taraftar, hak etmiyolar oyundan ötürü, skor önemli degil, taraftar bi tepki, bi zerzeniş icinde bulunsada akılları başlarına gelse takımın, cok vurdum duymazlık var

Akbile de bjkyede koyarız, son maça kalırsa iş sivasa da koyarız kuşkum yok.. rize deplasmanı sıkıntı olacak .. herşeye rağmen yine kendi gobegimizi kendimiz kesiyoruz.. karalar bağlamanın alemi yok.

Fernando-Feghouli-Diagne üclüsünü cikarip Yunus-Mugdat-Mitroglou üclüsünü almayi akil edemeyen teknik ekibimiz var.

Yürüyen takima isminden bagimsiz olarak hareket getirecek oyuncu alman lazim senin. Gidip Ndiayenin yerine Selcugu almis oldu. Komediye bak.

Duran top kullanmasini bilmeyen, 2 yildir golün g'sini atmamis selcugu aliyor. Yürüyün gidin be. Rakibi sasirtacak Onyekuru ve Ndiaye cikiyor yerine iki tane rezil rüsva topcu gidiyor

Mugdat ve Yunus'u alsan rakipte noluyor lan napiyor bunlar diye sasiracak. Zuta midir nedir hayatinin en rahat macini oynadi bi ayak koyuyor ne ciguli ve marianonun topu gecmiyor. Kac kez ayni pozisyon oldu. Adamlar savunma yaparken yorulmadi bile. Lan Ciguli adam eksiltmiyor. Denemiyor bile. Rakibin üstüne gitmiyor.

Tutturmus Cagne sahtekarini oynatip duruyor. Cikar lan sunu iste. Ayagina top bekleyen, top sürmeyen, topu aldiginda ise hemen ayagindan cikarmakla mesgul olan oyuncu güruhu ile mitroglou disinda adam kalmadi önde. Cöplerle birlikte Mitroglunu oynatmak sana bir fayda saglamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt