STSL 18/19 H:23 | Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe | MS | 25 Şubat - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:23 | Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe | MS | 25 Şubat

Bizde böyle presle başlasak Kadıköyü Karaköy'e çeviririz. Beşiktaş'ın pili 60 da bitti. Ama bizim kondisyon 90 dakikayı çıkartacak düzeyde, ben bu sene galip gelebileceğimizi düşünüyorum.

Adamlarin ellerinde bir tek bu Kadiköy galibiyet serisi kaldi.

Onu da elbet bir gün yikacagiz ama eger bu olay bu sene gerceklesirse Fener taraftarlari tarihlerinin psikolojik cöküsünü yasar.

Tutunacaklari tek bir dal kaldi onu da ellerinden alirsak bakin siz neler oluyor. Artik stadi mi yakarlar futbolculara mi tekme tokat dalarlar bilemiyorum ama Kadiköy galibiyetinin bu sene gelmesinin tadi bambaska olacaktir bizim acimizdan.

Onu da elbet bir gün yikacagiz ama eger bu olay bu sene gerceklesirse Fener taraftarlari tarihlerinin psikolojik cöküsünü yasar.

Tutunacaklari tek bir dal kaldi onu da ellerinden alirsak bakin siz neler oluyor. Artik stadi mi yakarlar futbolculara mi tekme tokat dalarlar bilemiyorum ama Kadiköy galibiyetinin bu sene gelmesinin tadi bambaska olacaktir bizim acimizdan.

Samiyende yenemedik deplasmanda çok zor. Derbiler için ekstra bir maaş prim mi veriyorlar ne yapıyorlar anlamadım.

Benim anlamadigim ,bunlar haftada 1 mac yaparlarken noldu da birden ya kondisyon bitti iste laflarinin cogalmasi.
Cocuk mu kandiriyorsunuz siz .
Kondisyon felan bitmez haftada 1 mac yapan takimin 45 dkda.

Sanki karsida zenitten gelen bir takim yokmus gibi.

Bir maçtan çıkmıştım bir kaç sene önce, metrobüste bir adam gördü Galatasaraylı mısın vs. diye sordu üzerimde de forma var aslında ama evet dedim.

Neyse biraz konuştuk dedim tek teselliniz bizi yenmek oldu adam da biz şampiyon olmayalım ama sizi yenelim bana daha çok keyif veriyor dedi, ben de bizi yenin ama biz şampiyon olalım bu da bize daha çok keyif veriyor dedim. Alan da memnun satan da memnun, bu düzen böyle devam edebilir sakıncası yok.

Bir maçtan çıkmıştım bir kaç sene önce, metrobüste bir adam gördü Galatasaraylı mısın vs. diye sordu üzerimde de forma var aslında ama evet dedim.

Neyse biraz konuştuk dedim tek teselliniz bizi yenmek oldu adam da biz şampiyon olmayalım ama sizi yenelim bana daha çok keyif veriyor dedi, ben de bizi yenin ama biz şampiyon olalım bu da bize daha çok keyif veriyor dedim. Alan da memnun satan da memnun, bu düzen böyle devam edebilir sakıncası yok.

Bu diyalogun benzerini ben de kac tane tanistigim Fenerli kisilerle yasadim yillar icinde. Adamlarin neredeyse hepsi ayni düsünceye sahip gercekten inanilmaz.

Galatasaray kompleksi olusmus bunlarin yillar icinde iyice. Bizi yenmenin verdigi hazzin yarisini gectim ceyregini falan bile yasayamiyorlar olasi bir sampiyonlukta. Zaten bu gidisle normal sartlarda 3-4 sene de sampiyon olamazlar, ellerinde tutunacaklari tek dal bu kaldi.

Benim icin de acikcasi fark etmez, biz kupalari toplayalim da isterse 20 sene da yenemeyelim bunlari orada. Evet bu kötü serinin bu kadar uzun sürmesi hos birsey degil Galatasaray gibi bir kulüp icin insan ister istemez takiliyor buna ama tek bir maca bu kadar odaklanmanin bu kadar anlam yüklenilmesinin manasi yok gözümde.

Er ya da gec elbette yenecegiz bunlari orada tabi ki. Ama bu sürecte sampiyonluk farkini +5'lere falan cikarabilirsek muazzam olur.

Cevrenizdeki Fenerlilerde bir problem var

3 yildir cevremdeki her Fenerli hep ayni seyi soyluyor

"Fenerbahce artik sampiyon olsun"

Alisik degiller hic bu kadar uzun sure sampiyon olamamaya. Zaten rekorlari 6 sene olamamak, bu gidisle kiracaklar seneye TFF olaya el atmazsa

Cevrenizdeki Fenerlilerde bir problem var

3 yildir cevremdeki her Fenerli hep ayni seyi soyluyor

"Fenerbahce artik sampiyon olsun"

Alisik degiller hic bu kadar uzun sure sampiyon olamamaya. Zaten rekorlari 6 sene olamamak, bu gidisle kiracaklar seneye TFF olaya el atmazsa

O açıdan biz şanslıyız. Bunların bu sene 5 oluyor.

Biz 14 yıllık dönemden sonra en fazla 4 yıllık bir ara verdik. O dönem de Fener'in gol rekoru kırdığı ve Beşiktaş'ın Gordon Milne ve Metin Ali Feyyaz dönemine denk geliyor. Şu anki genç neslin öncesinde kalan bir dönem. Doksanlarla birlikte en fazla 3 sezon ara verdik.

Bizim problemimiz yarışta değilken serbest düşüşe geçmemiz. Bu nedenle kamuoyunda şampiyonluktan uzak kaldığımız zaman artık 4-5 sene toparlayamaz bunlar tarzında bir hava oluşuyor.

Bu diyalogun benzerini ben de kac tane tanistigim Fenerli kisilerle yasadim yillar icinde. Adamlarin neredeyse hepsi ayni düsünceye sahip gercekten inanilmaz.

Galatasaray kompleksi olusmus bunlarin yillar icinde iyice. Bizi yenmenin verdigi hazzin yarisini gectim ceyregini falan bile yasayamiyorlar olasi bir sampiyonlukta. Zaten bu gidisle normal sartlarda 3-4 sene de sampiyon olamazlar, ellerinde tutunacaklari tek dal bu kaldi.

Benim icin de acikcasi fark etmez, biz kupalari toplayalim da isterse 20 sene da yenemeyelim bunlari orada. Evet bu kötü serinin bu kadar uzun sürmesi hos birsey degil Galatasaray gibi bir kulüp icin insan ister istemez takiliyor buna ama tek bir maca bu kadar odaklanmanin bu kadar anlam yüklenilmesinin manasi yok gözümde.

Er ya da gec elbette yenecegiz bunlari orada tabi ki. Ama bu sürecte sampiyonluk farkini +5'lere falan cikarabilirsek muazzam olur.

Adamlar derbi kazanmadıktan,GSli Bjkli tanıdıklarla ağız tadıyla dalga geçemedikten sonra ne yapayım tenekeyi,ben mi şampiyon oluyorum sanki diyorlar.Onların da düşüncesi bu yapacak bir şey yok.

Kasımlar sizin Mayıslar bizim belki alelade ortaya çıkmış bir taraftar sloganıydı ama bizim kulübün olaya bakışını bundan iyi yansıtan başka tabir yok.Şampiyonluk potasındaysak Nisan-Mayıs dışında iyi geçen,taraftarın memnun olduğu tek bir ay yok.Kulüp şampiyonluk dışında sallamıyor pek bir şeyi.

adamlar en küçük bir başarıda çok büyük işler başarmış gibi seviniyorlar..zeniti 1-0 yendiler uefa kupasını kazanıp şampiyonlar ligine doğrudan katılma planları yapıyorlardı.. kargalarla berabrere kaldılar çalımlarınından geçilmiyor..
Fenerbahçe ve Besiktas'ın tarihi böyle kücük şeylerle mutlu olmayı gerektirir.
Onların taraftar kafasıda haliyle kücük ve bizlerin anlayamayacağı şekilde anlamsızdır.

Görürsün. Şimdi Fener'in küme düşme şansı kalmadı. 7. veya 8. bitirirler ligi tahminime göre. Bizi de yeneceklerdir göte bala. Eğer Fener Rize'ye, Başakşehir'e, bir de Sivas'a yenilirlerse anca potaya girerler yeniden. 3 maçtan alacakları 1 puan bile ligde tutar bunları. Ama bence Rize'yi kanırtırlar, sonra Başak bunları yener rahat bir şekilde, Sivas'ı da kanırtırlar. İnşallah önümüzdeki 3 haftadan 0 puanla ayrılırlar da keyfim tekrardan yerine gelir.
Sen fenerlisin kardeş. ne dersen de ama net fenerlisin.

Üst Alt