⚽ SL 23/24 H:37 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 19 Mayıs - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zor maç. Artık son viraj ve bu maçla şampiyonluğu ilan etme şansımız var. Beraberlik de kötü sonuç değilsonuçya şampiyon oluyoruz, kazanırsak tadından yenmez. En azından kaybetmeyip son maça, strese, yok Konya, yok küme düşme, yok kart sınırında oyuncular falan düşünmemeliyiz.
KONSANTRASYON!!!

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam 1-0 olsun bizim olsun ancak bu fb ye en az 3 fark atacak gücümüz fazlasıyla var. Yeter ki rehavete kapılmayalım ve konsantre olalım.

fb nin en büyük zaafı defansla orta saha arasındaki 30m-40m lik boşluklar. djiku buna çare olurmu bilemiyorum ama ismail kartalın taktiğinde bu kopukluk her zaman vardı. O yüzden çift 6 numara ile çıkıp bunu durdurmaya çalışıyordu. fb de zaten çift 6 oynayamaz yoksa asarlar kendisini.

Hücum hattını o kadar ileride tutarsan ancak savunmayı orta sahaya kadar çıkarırsan mantıklı olur. Onun içinde doğru oyunculara, yüksek hücum presine ve fevkalade kondisyonun olması lazım.

Bir tek oosterwolde bunu yapabilir onlarda. Ferdi hızlı falan diyorsunuz ancak hem Kerem hem BAY ondan daha hızlı.

Mesela Nordsjaelland nasıl 6 tane attı? Defanstan hucuma 3-4 pasla hemen orta sahayı geçip 5e 5, 4e 4, yakaladılar fb yi.

Bize karşı açık oynamak zorundalar, o yüzden ne kadar topu o bölgeye hızlı götürebilirsek o kadar iyi bizim için.

Orta saha ile defans araları o kadar kopuk ki bunu görmeyen kördür.

Maça kadar leşomatif postlar atmamaya özen gösterelim.

kutlamalarda buluncak mısın

böyle diyelim maçtan sonra

Arda Kardeşler deniyor ulan sivas maçınıda bu yönetmedi mi 2 üst üste iç saha maçımıza çıkacak kendisinden nefret ediyorum. İcardinin hem golünü hem penaltısını yedi doymadı bide derbide yiyecek.

tam beraberlik maçı, fener yenilmek istemeyecek ve risksiz oynayacaktır. ekibimiz de 1 puanda nasıl olsa şampiyonuz diyerek risk almayacaktır. şikeciler de nasıl olsa onlar şampiyon olacak, burada yenilmeden olsunlar kafasında olacaktır. iki ekibin son yıllardaki maçlarındaki oyun anlayışlarına bakarsak. bu maç berabere biter.

Fark mark umrumda degil. Rekorumuzu gelistirip 18de 18 yapalim istiyorum

Son mac da milli takima gidecekleri dinlendirip, kalanlarla konyayi yenip 19da 19 yapalim

Tabi dinlendirdiklerimiz euro 24den sonra biraz erken dönmesi kaydiyla dinlendirelim

tam beraberlik maçı, fener yenilmek istemeyecek ve risksiz oynayacaktır. ekibimiz de 1 puanda nasıl olsa şampiyonuz diyerek risk almayacaktır. şikeciler de nasıl olsa onlar şampiyon olacak, burada yenilmeden olsunlar kafasında olacaktır. iki ekibin son yıllardaki maçlarındaki oyun anlayışlarına bakarsak. bu maç berabere biter.
Fener bu maçta da yenilmemeye oynamaz diye düşünüyorum. Komik olur. Zaten şampiyon olamadık en azından bu maçı kazanıp veda edelim diyeceklerdir.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt