⚽ SL 23/24 H:37 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 19 Mayıs - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyun kalitemiz ve alinacak skorla rencide edelim. Yok dis mihraklar, yok ust akil, yok saibe diye kafa sisiren angutlari saglamdan bafileyelim.
20 atip, 21’i kovalamayan futbolcu ve / veya yonetimi protesto edelim.

Her turlu fantezi acimasizca uygulanmali, son saniyeye kadar vicdan falan yok kardesim! Salya-sumuk gonderelim su dangozlari.

Saldir, parcala, aci cektir Aslanim.

Kendi camiasini motive etmeye calisiyor.Fenerlilerin ruh halini hepimiz goruyoruz sizofrenik bi umut tasiyolar iclerinde herifler mutlaka kendilerine tutnacak bi dal buluyo.sivas deplasmanindan beri bitti ayagi yapiyorlar asla inanmamistim ki bitti diyen adam karagumrugun golunde kendinden gecmez.Kisacasi fark mark umrumda degil yenelim yeter olmuyorsa berabere bitsin sampiyon olalim koyim fenere bunlar benim futbol motivasyonum degil bunlara fark atmak hic degil tek motivasyonum galatasarayin basaridir o basarida sampiyonluklar,kupalar ve en onemlisi avrupadir gerisi bos iş

Maç başladığı an şampiyonuz bu durumu değiştirmek için Fenerbahçe'nin gol atması lazım bundan dolayı planların buna göre yapılması gerekiyor.

Fenerbahçeliler şu an o kadar mutsuz ki hani yensek bile adamlar son maçta Konya'dan 1 puanı alır yine şampiyon olur diyorlar hem oyuncu hem taraftar olarak bu da modları düşük maça çıkmalarına neden olacaktır.

Oyun gücü bakımından yine ciddi defoları var bilhassa ön hatta Cengiz-Tadic kanatları ile biz oyunu ön tarafta kursak bile tehdit edici yönleri epey düşük bundan dolayı cesur oynamamızda en azından ilk yarı çokta büyük bir sakınca yok.

Öte yandan yine oyun yönünden orta sahada muhtemelen Djiku'yu oynatacakları için geriden top çıkarmada büyük sorun yaşayacaklardır çünkü stoper adam ömrü boyunca rakibi karşısına almış iken 6 numara umumiyetle rakibe sırtını vererek top alır bu öyle 3-5 maçı bırakın yıllarca bile değişmesi zor bir fundamental özelliktir umarım Djiku oynar ve son anda karar değişmez eğer böyle olursa Fred'in sağa sola anlamsız deplaseleri ile kendini tükettiğini göreceğiz.

Livakovic ha keza uzaktan şutlarda çok kötü bir kaleci bundan dolayı Demirbay ve Ziyech gibi uzun menzil şutörlerimizin ben bir basketbol planı gibi yay civarından kişi başı 2'şer şut çekmeleri halinde 1'inin en azından gol getireceğini düşünüyorum. Buna Mertens'in ceza alanı köşesinden bırakacağı plaseleride dahil edebiliriz.

Biz heyecanlıyız, maç gününü hatta saatini saymaya başladık. Coşku var, elimizde aşırı büyük bir koz var yani rakibimize karşı ciddi skandal yaşamadığımız sürece şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz, bu haz her oyuncumuzun şu an şu saniye bile tüylerini diken diken ediyordur.

Zerre yani tüy kadar bile şüphem yok. Pazar akşamı Sami Yen, karnaval alanına dönecektir. Şükürler olsun.

Üst Alt