SL 22/23 H:31 | Fenerbahçe 3-3 İstanbulspor | MS | 24 Nisan - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:31 | Fenerbahçe 3-3 İstanbulspor | MS | 24 Nisan

Bu arada, İsmail Yüksek ikili mücadelelerde iyi bir futbolcu olabilir ama çok faullü oynuyor, bu sertliğe de hakemler kart göstermiyor.

Her neyse İsmail ile ilgili yazmamın sebebine gelirsek bu adam milli takım orta sahasında şans buluyor ama pozisyon bilgisi çok kötü, bu maç özelinde konuşursak yedikleri 2. golde bariz hatası var. Genel olarak da hem takımında hem de milli takımda pres yaptığını sanıp marke ettiği alanı boşaltarak sürüsüyle pozisyon yediriyor takımlarına. Milli maçlarda, önemi yüksek maçlarımızda neden bu arkadaşa şans veriliyor hala anlamıyorum. Bu eksikliğini gidermeden büyük maçlarda olsa olsa saatli bomba görevi görür, patlarsa maçı kaybettirir. Bugün yedikleri ikinci golde yaptığı hatayı gençler liginde falan yapmıyorlar

Dün gece yaşadığım duyguları bir özetliyim havalimanına saat 7:00’ye doğru vardık uçağı beklerken izlemeye başladım maçı tabi müthiş başlayan bir Galatasaray farka gidecek bir maç

Yanıbaşımda uyuyan Suriyelilerle birlikte maç izliyorum havalimanı tıklım tıklım dolu

Sonra ardarda yedigimiz saçma sapan goller ama yine de bu maçı çeviririz diyorum bir gözüm de kalkış anonsunda

Üzerimde sarı kırmızı Galatasaray montuyla havalimanında yürüyorum skor Hala 1-3, sanki etrafımda fenerliler gülüp şampiyonluk hayali kuruyor gibi, ama aldırış etmiyorum bu maçı alacağımıza eminim

Boarding anonsu yapılıyor , yerimizi otururken ilk yarı bitiyor ve sancılı bekleyiş sürüyor. Uçağın kalkmasına 15 dakika kala ikinci yarı başlıyor.

Erken bir gol ile maçı çevireceğimize eminim
Artık pilot kalkış anons yaparken penaltı kazanıyoruz , hostes telefonları kapatma uyarısında bulunurken 1 dakika daha bekleyin şu penaltıyı göreyim diyorum.

İcardi topun başında , sanki tüm uçak penaltı kullanılmasını bekliyoruz kalkışa geçmek için.

Berbat penaltı anı, tam bir yıkım oluyor.
Uçak pistte havalanırken ben ailemi ve çocukları geride bırakıyorum bayram tatili dönüşü yoğun bir nöbet bekliyor beni

Havalimanına varır varmaz interneti kontrol ediyorum maçı 2-3 bitti ya da 2-4 kaybettik diye düşünüyorum .skor 3-3 , hemen yanıma Galatasaraylı olduğunu tahmin ettiğim biri yanaşıyor ve skoru soruyor berabere bitmiş diyorum sessizce uzaklaşıyor yanımdan

3 saat uykudan sonra bayram dönüşü nöbetine başlıyorum ve inanılmaz bir nöbet telefonlar hiç susmuyor yerimden kalkmadan hasta bakıyorum, zaman zaman akşamki maçı unutuyorum ama aklıma geldikçe çıldırmamak işten değil.

Nöbet sonrası eve geçince fener maçını açmak içimden gelmiyor . Skoru Forum’dan takip ediyorum.1-0 oluyor ama zamanla beraberlik geldikçe bir acaba geçiriyorum içimden, çünkü biliyorum ki fener loser bir camia, bu maçı kaybetmeleri pek de şaşırtıcı olmaz bizim için ..
derken parasını çıkartmaya and içmiş Pedro 3-2 öne geçiriyor, şampiyonluk alameti bir maç oluyor fener buradan artık farka uzanır diyorum ve kapatıyorum. 90+6 da açıyorum dayanamayıp ve 3-3 oluyor , ortalık yıkılıyor o sırada forumda dedim ya şampiyonluk alameti bir maç ama bu sefer bizim lehimize

Maç bittiğinde Kadıköy’de tam bir yıkım yaşanıyor , Avrupa yakasında ise düğün havası

Dün eğer kazansaydık sanırım bugün bu kadar fazla sevinç ve yıkım bir arada yaşanmazdı belki de böylesi daha hayırlı oldu yıllarca unutulmayacak bir gün , çok büyük etkileri olacaktır, biz nasıl zamanında Ankaragücü maçını unutamadıysak bu maçı da fenerliler unutamayacak.

Böylesine kasvetli geçebilecek bir haftayı bir şekilde kederden düğüne çevirmek ancak fenerin sayesinde mümkün olabilirdi, zora düştüğümüzde yardıma koşan ex-sevgili gibi..

Xo xo

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maçı izleyemedim, genel olarak bizim Karagümrük maçında ki performansımızın altında bir performans mı gösterdi fb

Nasıllardı oyun anlamında

Üst Alt