SL 22/23 H:31 | Fenerbahçe 3-3 İstanbulspor | MS | 24 Nisan | Page 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oha bende askerdeydim ranzada maçkolikten takip ediyordum
bir gün öncesinde ranzada kgümrük maçını dinliyodum karşımdaki çocuk da dinliyodu penaltı diye yırtındı manyak tüm binayı koğuşa topladı bir anda 80 90 kişi üşüştü, çoğuda ifbliydi icardi kaçırınca dalga geçtiler bi dünya ama intikamımızı eze aldı

Vay anam vay 🫣🫣😂😂😂
Ismail ARI

Ne maçtı ya fener nasılsa yener diye kafa çekiyordum. Bi an evvel sızıyım diye. Bi ara bi skora bakiim dedim 3-2. Kapattım. Lan son dakika bişey olmuştur belki diye maçkoliğe bi baktım 3-3 yazıyor. Foruma sordum evet 3-3 dediler sabaha kadar güldüydüm ya çok efsane bi skordu.

K.gumrukle kabus gibi bir maçtan sonra 3-3 berabere kalmıştık ..fener için sezonun en kek maçlarından biriydi hiçbir beklentim yoktu İstanbul da zaten bok gibi oynuyordu o maç nasıl İstanbul 3 gol attı daha doğrusu fener 3 gol yedi araştırılması gereken bir husustur.. Keza o İstanbul yarım gol bile atamayacak durumdaydı sanırım fenerbahçe looserligi dışında bunu hicbirsey aciklayamaz

Top Bottom