Riva ve Florya Projesi İptal Oluyor! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riva ve Florya Projesi İptal Oluyor!

Aysala verildi ahbord
U sure m8?

Nazifoğlunun böyle bir açıklaması vardı:

Sarı-kırmızı kulübün yayıncı kuruluş, forma reklamı ve stat gelirlerinin Aysal döneminde kırdırıldığını savunan Nazifoğlu, şöyle devam etti: 2023’e kadar kulübün kasasına tek kuruş girmeyecek. Ünal Aysal’ın hala burada konuşması… Drogba’yı ben de isterim de bütün gelirler temlik edilmiş. Galatasaray’daki geçmiş harcamaları araştıran dedektiflik firması var, rapor çıkacak. 500 milyon dolarlık (Riva ve Florya) rant var. Aysal, Riva için yetki istedi, alamadı ve gitti. Şimdi gelmek istiyor.

fesih iyi oldu diyenleri hayretle şaşıyorum şu ana kadar aldığımız nakitleri biz öderiz sözleşme şartı diyeceksiniz Emlak Konut'un sözleşme yağtığımız dönemdeki yönetim kurulu başkanı Murat Kurum peki Murat Kurum kim Çevre Bakanı sizce sözleşme protokolü önemli mi bu durumda sıkıntı büyük oyunda çok büyük :unsure:
Tassakli bir yonetim, siyaseti hedef gosterir ve taraftarin onune atar. Sonrada bacak bacak ustune atip olacaklari izler. Hic bi bok yiyemezler. Galatasaray camiasini kimse karsisina alamaz. Ufak tefek serefsizlikler yapabilselerde buyuk islere girisemezler. Oyle olsaydi, stad acilisinda yaptiklarimizin cok daha agir yaptirimlari olurdu.

İyi oldu filan yazanlar.Sözleşmeden tazminat alacağımızı düşünenler filan,mahkeme sürecini kazanacağız diyenler.Antu zekasına yakın bir güruh olduğumuza inanmaya başladım.Lan siz hangi ülkede yaşıyorsunuz,bu ülkede yaşamıyorsunuz bellide,belliki çok yakında da yaşamıyorsunuz.Bu iş bozulursa yüzde yüz haklı bile olsak,yüzde yüz haksız çıkacağımızı görmemek hiçbirşeyle açıklanamaz.

Dediğim gibi bu dün gelişen bişey değil. Mustafa Cengiz’in de gidişi hiç iyi gidiş değil. Eline yüzüne bulaştırdığı konularda topu hep başkalarına atma çabası var

eline yüzüne bulaştırdığı bişey yok.ortada bi arazi yok adam ne yapsın nasıl taşınsın.ortada peşkeş hainlik üçkağıtçılık eşkıyalık olduğunu daha ihalenin başında herkes söyledi.yatın kalkın dua edin dursunu devirdi yoksa şuan kayyum atanmış bi kulüptük çoktan.amaçları bu

eline yüzüne bulaştırdığı bişey yok.ortada bi arazi yok adam ne yapsın nasıl taşınsın.ortada peşkeş hainlik üçkağıtçılık eşkıyalık olduğunu daha ihalenin başında herkes söyledi.yatın kalkın dua edin dursunu devirdi yoksa şuan kayyum atanmış bi kulüptük çoktan.amaçları bu
Yalpaladığı baya iş var. Geldiğindeki vaatlerle gerçekleştirdiği işler arasında fark var. 2 senedir topu kemerburgazdaki taş ocağına atıp kenara çekilmek yok. Gelinen noktada mcnin de suçu var.

Dediğim gibi bu dün gelişen bişey değil. Mustafa Cengiz’in de gidişi hiç iyi gidiş değil. Eline yüzüne bulaştırdığı konularda topu hep başkalarına atma çabası var

Mustafa Cengiz'in Yapabileceği Hiçbir Şey YOK.Bu İhale Yapılırken Sözleşmeye Kemerburgaz Tesislerinin İnşaatı Tamamlanmadan Florya'da Taşınılmaz.Diye Bir Madde Koydurmayan Yağlı Surat'ın İşi.Barış Cenk Akkaya gibi Liseci Dangozlarda Cengiz Topallasada Vursak Diye Sırada Bekliyor.

Üst Alt