Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

İsterse Tobol'dan evimizde 5 yesin yinede sonuna kadar desteklicem.

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Her zaman için istikrardan yana oldum Dünyanın saygı duydugu bir hocamız var bunla bile övünmekten büyük haz duyabiliriz

sonuna kadarrrr!!!! istersek herşeyde havlu atalım yine de rijkarda güvenim sonsuz

Gidecekleri gune kadar RIJKAARD VE EKIBINE Sonsuz guvenim ve sabrim var!

Şu başlığı sabitlesekde hiç aşşağılara inmesin istiyorum.

Yazdıklarımızı unutmamak için...Desteğimizi görmek için..

Şu başlığı sabitlesekde hiç aşşağılara inmesin istiyorum.

Yazdıklarımızı unutmamak için...Desteğimizi görmek için..

Mahmut Bey;

Sabitlensede merak etmeyin, futbolu ultra bilipte daha asgari ücretle bile iş bulamayan yığınlar oluştukça biz daha çok hoca, futbolcu , yönetici ve bilumum değerlerimizi harcarız...Taraftar ile Galatasaraylılık aynı şey değildir. Olamazda...

F5 den 6 yesekde sonuna kadar FR nin yanında duralım. FR bir devrim yapacaksa mutlaka bunu sancıları ve sıkıntılı dönemleri olacaktır.

Sonuna kadar Rijkaard. Sonu da hiç gelmez inşallah.

Bugün yenilsek de, 5 maç üst üste fark yesek de...

Sınırsız destek...

Franck Rijkaard Franck Rijkaard

OOOOOOleeeeeeeeeeeyy oleeyy oleyyyyyyyyyyy!!

Uzun yıllar GALATASARAY'da çalışması dileğiyle...Hatta sonra rijkaard ayrılmak isterse bile neeskens kalsın GALATASARAY'ın Johan Cruyff 'u olsun.Yönetim değişse bile teknik kadro değişmesin...

sonunda dek destekliyorum, sonuçlar bir yana total futbol mentalitesini yerleştirse yeterli diyorum.

Üst Alt