Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Siz destek verin tamam. iddia ediyorum, transfer yapılmazsa Rijkaard bu takımı kötü durumlara düşürür. adam Barış'ı oynatıyor ya şaka gibi.

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Sn. Rijkaard a guven duymayan arkadaslar

Rijkaard in kendisini ispat etmesi gerektigini savunmak cok komiktir,sacmadir,bilincsizce soylenmis oldugunu dusundugum bir laftir.:D

Ayrica bu ne hiz arkadasim,adamdan bu kadar cabuk ne yapmasini bekliyor bu arkadaslar ?

Hadi sen git okumaya Viyanaya da oradaki egitim sistemini coz,uygula,basarili ol...ne kadar zaman alacak bunlar sonra da kendine sor ..!

Sonra da 2 haftada seni postalasinlar geriye , sen burda okuyamazsin arkadasim diye !

Al iste ayni sey !!

Adam resmen dalga geçti bugün be .. Alın size Tobol dedi gençlere; parçalayın edin bakalım hanginiz ne kadar ciddi olabiliyorsunuz dedi .. Dedi de pek kullanan olmadı o ayrı bi mesele :D:D

Güveniyorum hemde sonuna kadar. Sistemini oturtana kadar takımı tanıyana kadar futbolcuları eğitene kadar desteğe çok ihtiyacı var. Hem hocanın hem takımın.

Sn. Rijkaard a guven duymayan arkadaslar

Rijkaard in kendisini ispat etmesi gerektigini savunmak cok komiktir,sacmadir,bilincsizce soylenmis oldugunu dusundugum bir laftir.:D

Ayrica bu ne hiz arkadasim,adamdan bu kadar cabuk ne yapmasini bekliyor bu arkadaslar ?

Hadi sen git okumaya Viyanaya da oradaki egitim sistemini coz,uygula,basarili ol...ne kadar zaman alacak bunlar sonra da kendine sor ..!

Sonra da 2 haftada seni postalasinlar geriye , sen burda okuyamazsin arkadasim diye !

Al iste ayni sey !!

Yurt dışında ciddi bir yerde okumaya başvurduğunuzda, seviye tespit sınavı yapıyorlar.Başarısız olsan da vazgeçmiyorlar.Matematik dersin kötüyse eğer , seni seviyene göre bir sınıfa yerleştiriyorlar.Aynı şekilde dil ve diğer konularda da.Yani bir süreç gerekiyor.Bu süreç hayatın her anında var.Evlenmek bile bir süreç.Haliyle milyonları ilgilendiren ve sürekli göz önünde olan bir mücadelede doğru sonuçlara ulaşmak için bunun olması süpriz olmamalı.Sadece sabır.Başka birşeye ihtiyacımız yok.

belki klişe olacak ama

Hep destek, tam destek

Rijkaard'a sonuna kadar destek..Ligi 15. bitirsek bile en az 5 sene görevde kalmalı ki geleceğimizi kurtaralım..

Kafa koparıcılar ve komplo teoricilerine inat Rijkaard'a tam destek..

Rijkaard'ı eleştirenler, tamamiyle futboldan anlamayan, skor yorumcusu cahil kişilerdir. NOKTA...

İMZA İSTEYEN GAZETECİLER!!!

Toplantı sonrasında Kazak gazetecilerin, Rijkaard'dan imza alabilmek için birbirleriyle yarışmaları dikkati çekti. Galatasaray, maçın ardından İstanbul'a dönmek üzere havalimanına hareket etti.

:) :ka21:

tobol'a elensek bile bu adamın arkasındayım.

Her maç Sabriyle çıksın... Sonuna kadar destekliycem.

Bu yılki 11 'i mi buldum, bu 11 'le sahaya çıktığı sürece Rijkaard 'ı kesinlikle eleştirmeyeceğim; :rolleyes:

Rijkaard kimi oynatırsa o

Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o

Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o

Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o​

Taktik varsayım olarak 4-3-3 alınmıştır. 10-0-0 'a da, 5-0-5 'e de hatta 4-4-3 :eek:'e de razıyım. ;)

Bu yılki 11 'i mi buldum, bu 11 'le sahaya çıktığı sürece Rijkaard 'ı kesinlikle eleştirmeyeceğim; :rolleyes:

Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o

Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o

Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o - Rijkaard kimi oynatırsa o​

Taktik varsayım olarak 4-3-3 alınmıştır. 10-0-0 'a da, 5-0-5 'e de hatta 4-4-3 :eek:'e de razıyım. ;)

Basit bir ifade ile 10 Numara Kadro olmuş.Destekliyoruz :)

Valla uzun zaman böyle bir teknik direktör bekledim şahsımca.Sonunda da geldi sonuna kadar da arkasındayım ;);).

(Co olmadı daha iyisi geldi;):)).

:f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::ka05::ka05::ka05::ka05:

Üst Alt