Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

oyle gozukuyor ki, Frank ve Johan yaptiklari planlama uzun vaadeli. ki alt yapiyi bile bu 4-3-3 diye kabul ettigimiz oyun anlayasina gore uygulatmak istiyorlar.

burda frank ve johan degil daha cok yonetimin yerinde kalip devam etmeleri daha onemli ki, Adnan Polat ve kesinlikle Haldun bu takimi kurduktan sonra ve bu teknik kadroyu topladiktan sonra boyle iki yil icinde 3 yil icinde toplanacak basarilarda birakmak o 2000 yillindan sonra yapilan hatadan daha buyuk bir hata olur.

(avrupada kupa aldiktan sonra, takimdan bir kac kisinin ayrilmasi, teknik heyetin degismesi, futbol anlayisin degismesi ve bunun yaninda olan marketing imkanlarindan fayda gormemek vs.vs.vs.vs....)

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Rijkaard ve kadrosuna ayrıca Adnan başkan ve kadrosuna hep destek tam destek. Hedefimiz

bu sene diil önümüzdeki 5 yıl içinde GS yi tekrar hak ettiği yere getirmek olmalı. Bunun içinde istikrar gerek yönetim ve teknik heyet kapasitesini ispatlamış insanlar işler nasıl giderse gitsin hedefleri ve icraatleri belli bu yüzden sezon sonu sıralamada nerde olursak olalım sonuna kadar destek!!!

Ne kadar imza toplarsak toplayalım yaşanacak herhangi hezimet veya hezimetlerin arkasında gönderilmek istenecektir.Huylu huyundan vazgeçmez.

İmzaya gerekyok zaten eminim herkes arkasındadır.

Şuan yönetim,teknik heyet,futbolcularımız dahil sınırsız güven oyuna imzamı atarım..

Fakat taraftar için bunu söylüyemiyorum.Hala cahil taraftar profilimiz var ne yazık ki.

Sadece bu kontrat değil daha sonraki kontratlarında da arkasında duracağıma imzamı atarım tabi Adnan POLAT'ında sonuna kadar arkasındayım.

Rijkaard in sozlesmesinin toplamda en az 4 5 sene olmasindan yanayim.

bu sure icinde benim icin onemli olan sampiyonluk sayisi degil. Galatasarayin gelecegidir.

nasilki Derwall geldiginde zamanin cagdas futbolunun temelleri atildiysa.

Rijkaard in Galatasaraydaki gorevide Derwall inkinden farkli degildir.

bu sure sonunda inaniyorumki, kazancimiz sampiyonluklarla karsilastirilamayacak kadar degerli olacak.

Ne olursa olsun,bu yönetim ve bu teknik ekibin arkasındayız.

Şimdilik desteğe ihtiyacı yok, ben taraftar olarak işler kötü giderken arkasında duracağım.

4 sene şampiyon olamasakta Rijkaard bizim Fergusonumuz, Wengerimiz, Benitezimiz olsun! Sonuna kadar Frank Rijkaard...

yönetime başkana ve rijkarda sonuna kadar destekliyorum ama adnan sezgin için aynı destegi vermiyorum

Rijkard'ın kendisine güvenildiği ve sabır gösterildiği takdirde Gaaltasaray'ı çok büyük başarılara taşıyacağına inanıyorum ve sonuna kadar arkasındayım.

sonuna kadar güven, sonuna kadar destek...Bir imza da benden:)

İMZAMI BASARIM !

4-5 yıl takımda kalırsa ki bunu çok isterim avrupa kupalarının gediklisi oluruz tekrar

Üst Alt