Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

bence 5 yıllık kontrat için imza toplayalım..

Sen bizi bırakmadığın sürece, desteğimiz büyüyecek sana gün geçtikçe...

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için benden " EVET "

P E Ş İ N D E Y İ Z ! GALATASARAY, P E Ş İ N D E Y İ Z ! F. Rijkaard

Parcalının Peşindeyiz.......sonuna kadar..

En büyük korkum Rijkaard hakkında,2 yıl sonra sözleşme yenilemeyip ayrılması takımdan..Umarım onu ikna ederiz de 5 yıllık sözleşme imzalarız ! Çok ciddiyim,bu sene hiçbir başarı edinmesek de,Fener'e yenilsek de,şampiyonluktan olsakta,UEFA'dan elensekte önümüzdeki sene için her zaman içimde bir umut ışığı olacak.

Çünkü düşününce tersini iddaa edenin aklından şüphe ederim.Bu takım senelerdir oynadığı 4-4-2 den vazgeçip bir anda taktik değiştiriyor,Rijkaard gibi bir hocayla yepyeni bir vizyon hedefliyor,yepyeni bir Galatasaray yaratılıyor..Bu vizyonun oturması 1 yılımızı da alabilir,sene ortasına gelmeden takım rayına da oturabilir..Bunu belirleyecek olan Rijkaard ve ekibinin yanı sıra futbolcularımızdır.

Ama dediğim gibi,hem futbolculara,hem Rijkaard ve ekibine,hem yönetime ben 1 yıl,gerekirse 2 yıl sabır gösterir,her türlü başarı ve başarısızlıkta takımımı desteklemeye devam ederim..Yeter ki geleceğimizi kurtarsın bu sabır..

Rijkaard'a sınırsız destek veriyorum. Kontratının da uzatılmasını diliyorum.

Rijkaard 'a sınırsız güven ve hayatı boyunca tam destek :D

Rijkaard aradığı ortamı bulursa ayrılacağını sanmıyorum çünkü istikrarlı bir hoca.

takım küme düşmedikçe Rijkaardın arkasındayım...

Rijkaard'a güvenim ve desteğim sonsuz.Sonuna kadar arkandayım!

Üst Alt