# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Adem'in kendini yere atma huyu var ama bu iyi ve mücadeleci bir oyuncu olduğunu değiştirmiyor, Keşke bu senede kadromuzda olsaydı Falcao ve Cagne'den fazlasını yapardı.

Valla bana aşırı itici geliyordu Adem'in oynadığı futbolumsu şey. Ayrıca sürekli yerde sürünen bir adamın "mücadeleci" olarak adlandırılması da komik geliyor bana.

Ya ben Ogulcan'i daha cok kontra atak oyununda falan kullaniriz sanmistim.bu golde görüldügü gibi son vurusu yapabiliyor. Bizde oynadigi haline bakarsam cok öyle hizli veya yetenekli bir oyuncu degil ama Diagne ve Falcao gibi eksik oynatan elemanlara göre en azindan bir seyler yapiyor. Rakip stoper olsam Galatasaray'da Ogulcan forvet oynuyor deseler seyime bile takmam yani önlem falan almazsin ama is yapabiliyor arada. Antalya macinda kaybolma ihtimali yüksek ama. Daha cok deplasman oyuncusu.

Zaten tamda deplasman oyununda ihtiyacımız olan bir oyuncu modeli. Süper final sezonunda ilk yarında Elmander ile deplasmanlarda baya etkili olup, ikinci yarı Necati ve Elmander ile bütün deplasmanları domine etmiştik. Oğulcan'dan yararlanmaya devam edip devre arası da bir kaç iyi takviye ile daha iyi bir takım izleyebiliriz.

Trabzon maçında ön tarafta Diagne yerine kesin oynaması lazım.

Oyuna girdikten sonra ön tarafa topu getirebildik.

Bazen hızlı davranmak isterken mal mal işler yapabiliyor ama kafa topları, pas oyununda Diagne'ye göre kat kat iyi olması bizim için olumlu yönler.

Kesinlikle ilk 11 başlamalı.

Utandırmadı aslan parçası. Nazar değmesin aynen devam.

Pas oyununda bizi bozmuyor en önemlisi bu. Gol attıkça özgüvende gelecek daha iyi olacak inşallah.

Çocuk bi kere oyuna dahil, defanssa defans. Çıkarkende ani depar, paslaşırken tek toplar ve topuk paslar (golde topuk pası ile müthiş bıraktı). Ve sürekli hareket halinde rakibi bozma derdinde. Golü söke söke haketti.

Teee Sivas macindan sonra Cagne yerine Ogulcan oynasin, en azindan kosar, mucadele eder demistim. Cok iyi oyuncu olmayabilir ama Cagne'nin ne kadar gereksiz bir oyuncu oldugunu gostermistir. Rize macinda 1 metreden golleri atmasa o zamandan kesilirdi. Insallah Cagne ilk 11'e filan donmez. Konya macina kadar bkyle devam

diagne ileride bizi yavaşlatıyor oğulcan orta sahaya gelip pas merkezi oldu 3-5 kez diagnede bu olayı göremiyoruz çünkü gitti mi geri dönemez hızlı biçimde

orlando-bloom-hairstyles-2.jpg

Üst Alt