# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Gol atsinlar diye milyon eurolar verdigimiz Falcao ve Diagne biraz bunu seyretsin ve utansin bence. Ruhsuzlar.

Su bir gercek ki Ogulcan 3-4 mac götürür ama ilk 11 düzeyinde sürekli Ogulcan'la oynamak mümkün degil.

yerli mandzu

beni ve bir cok kisiyi performansiyla yaniltti

boyle devam
En azından bazı kişiler itiraf etmiş gkarabuk maçı sonrasi coğu kişi ne eleştirdi çocuğu biraz hoca arkasında dursa Taylan için de dedik Oğulcan ve kerem için de dedik bu çocuklar iyi niyetli çalışıyor çocuklar bunlar oynasın hocam .not : Ömer Bayram maçın en iyilerinden helal olsun oda beni şaşırttı

Sprinter forveti özlemişiz la resmen, ben baya beğendim Morata'ya benziyor tarzı. Yeteneğinin kısıtlı olduğuna kesinlikle katılmıyorum, top kontrolünden bile belli adamın Burak gibi topa değdiği anda 5 metre top açılmıyor. Israr edersek iyi bir forvet edinebiliriz gibi

Ben Oğulcan'ı çözemedim hala mücadelesinden isteğinden şüphem yok tabii ki ama bazı maçlarda bu adam kalite olarak sağ önde veya ileri uçta Galatasaray'ın oyuncusu olmaz diye düşünüyorum bazen de gerçekten hakkını veriyor forma şansının mesela bu maçta gerçekten iyi ışık verdi Rize maçında yine iyiydi mesela hani bunları görünce seviniyorum Belhanda'nın Donk'un gamsız hareket etmeden oynadığı oyunun yanında Emre Kılınç'ın Oğulcan'ın bu kadar mücadele etmeleri çok değerli

3.bolgede top alirken akli duruyo. Fege cikardigi pas disinda iyi pas vermedi birkac kez. Onun disinda 2.bolgede sirti dönuk aldigi toplari olumlu degerlendirdi.

Ben Oğulcan'ı çözemedim hala mücadelesinden isteğinden şüphem yok tabii ki ama bazı maçlarda bu adam kalite olarak sağ önde veya ileri uçta Galatasaray'ın oyuncusu olmaz diye düşünüyorum bazen de gerçekten hakkını veriyor forma şansının mesela bu maçta gerçekten iyi ışık verdi Rize maçında yine iyiydi mesela hani bunları görünce seviniyorum Belhanda'nın Donk'un gamsız hareket etmeden oynadığı oyunun yanında Emre Kılınç'ın Oğulcan'ın bu kadar mücadele etmeleri çok değerli

Ligin geri kalan 20 takımının 15'inde 11 çıkamaz, geçen yıl orta sıra takımında çıkamıyordu zaten. Hocanın kazandırdığı bir değerdir elbette ama şu anda misal ŞL oynuyor olsak 11'de olması Adem'den bile absürd karşılanacak bir elemandır. Tabii ki hiç kimse 1 günde topçu olmuyor, üstünde ısrar edilirse ben potansiyelini yüksek görüyorum ama şu an yokluktan fark yaratıyor. Hakikaten koşamayan, top süremeyen, ceza sahasına giremeyen 2 tane santraforumuz var. Bunların olduğu yerde Oğulcan'ın olmamış haliyle bile baştacı edilmesi normaldir.

Ligin geri kalan 20 takımının 15'inde 11 çıkamaz, geçen yıl orta sıra takımında çıkamıyordu zaten. Hocanın kazandırdığı bir değerdir elbette ama şu anda misal ŞL oynuyor olsak 11'de olması Adem'den bile absürd karşılanacak bir elemandır. Tabii ki hiç kimse 1 günde topçu olmuyor, üstünde ısrar edilirse ben potansiyelini yüksek görüyorum ama şu an yokluktan fark yaratıyor. Hakikaten koşamayan, top süremeyen, ceza sahasına giremeyen 2 tane santraforumuz var. Bunların olduğu yerde Oğulcan'ın olmamış haliyle bile baştacı edilmesi normaldir.
Yani reis kimse Oğulcan'ın tekniğine golculüğüne bakmıyor bile dediğin gibi forvetlerimiz hiçbir elle tutulur katkı veremediği için Oğulcan'ın çıkıp koşması mücadele etmesi istekli tavrı bile taraftarı etkiliyor. Mesela elimizde bir Gomis olsa Oğulcan ne alaka ? neden oynuyor diye sorardım ama yerine Falcao veya Diagne oynasa ne olacak ki ? +1 ne katabilecekler

Yani reis kimse Oğulcan'ın tekniğine golculüğüne bakmıyor bile dediğin gibi forvetlerimiz hiçbir elle tutulur katkı veremediği için Oğulcan'ın çıkıp koşması mücadele etmesi istekli tavrı bile taraftarı etkiliyor. Mesela elimizde bir Gomis olsa Oğulcan ne alaka ? neden oynuyor diye sorardım ama yerine Falcao veya Diagne oynasa ne olacak ki ? +1 ne katabilecekler

Ben Gomis'in de topçuluğunu çok beğenmiyordum açıkcası, o da Diagne'nin karakter sahibi olsa gelip gelebileceği zirveydi işte. Elmander'den beri pek has bir pivot santrafor göremedim. Belki Sigthorsson olabilirdi, onu da İskandinav cenabetimize kurban verdik. Yine bence eldeki uygun tipe oyun karakteri ve yeteneğiyle en yakın oyuncu Babel, Oğulcan da yedek olabilir. Diagne anca çift santraforlu sistemlerde beklentiyi karşılayabilir, Falcao tribüne bile oturmasa memnun olurum. Bugün en önde Oğulcan'ın bitmeyen çabası takımın geri kalanının psikolojisini, çabasını bile belirliyor. Falcao-Diagne başlasa rakip kaleye bile gidemeyebilirdik bu maçta.

Falcao cagne oynuyacagına ogulcan oynasın transfer dönemine kadar devre arası falcao hatta cagneyi bir yere iteleyip iyi forvet alırsak yedekler ogulcanda

Yalniz rizede oynuyordu. Sozlesme uzatmadigi icin son sene fazla oynatmadilar bunu. Bu ligde oynar yav cogu takimda. Tabi bizim icin 11 oyuncusu olmamali. Arada oynar tabi

Üst Alt