# Maicon Pereira Roque - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Abartılı eleştirildiğini düşünüyorum bazen biz öyle yaslanalım 11 kişi boşluk vermeden oynayalım tarzı bir takım değiliz. Bizim takımda stoper oynamak fenerde falan oynamaktan 10 kat daha zor, paldır küldür saldırıyoruz çünkü. Arada adam kaçırması falan normal yani o kadar da olur.

Maicon başka bir takıma transfer olabilir mi?

Fatih Terim: "Profesyonel hayatta her şey olabilir. 5 sene sözleşme imzalarsın, 1 sene sonra ayrılırsın. Maicon güzel oynuyor iyi işler yapıyor. Bugünden sonra transferinde sürpriz olur mu bilemem. Ama ben çok seviyorum kendisini."

Maiconcuyuz artık kılıçlar çekilsin

Maicon başka bir takıma transfer olabilir mi?

Fatih Terim: "Profesyonel hayatta her şey olabilir. 5 sene sözleşme imzalarsın, 1 sene sonra ayrılırsın. Maicon güzel oynuyor iyi işler yapıyor. Bugünden sonra transferinde sürpriz olur mu bilemem. Ama ben çok seviyorum kendisini."

Maiconcuyuz artık kılıçlar çekilsin

184.jpg

Bu sezona da iyi başladı, geçen sezon gibi. Nazar değmesin. Ha iyi bir bonservis verilse satılmasında bence sorun yoktu. 2,5m için kiralayacaktık az kalsın. Allah korudu da olmadı o iş.

Az biraz hızlı olsa real barca bırakmazdı zaten mudaleleri ve oyun kurma olayı çok yerinde tek birşeyini sevmiyorum topu aldıktan sonra ayağında çok tutup sağa sola bakıyo selcukda olan şey bundada var hızlı cıkamıyoruz o yüzden yakaladığı gibi atsa birine takım hucuma cıkıcak :D

haydaa

Günü tedaviyle geçiren Maicon Roque’nin sağlık durumu ile ilgili son değerlendirme, yarın gerçekleşecek ileri tetkiklerin ardından yapılacak.

Üst Alt