# Maicon Pereira Roque - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamı beğenen nâdir kişilerden biriyim. Hantal deniliyor, ee hantal olmasa gider barcelonada oynar zaten bu teknik ve fizigi ile.

Titi'den kötü demedim Titiyle arasında bir fark göremiyorum dedim.
Herhangi fuleli gelen bir kuş bile Ahmetle Maiconun belini kırıkçıya yollatır defalarca bu filmi izledim ben . İyimiydi iyiydi tacın orada yaptığı hamleler hep tuttu mu hep tuttu ama tutmadığını nelere sebep olduğunuda defalarca izledim .

Buna havadan gelecek zıplayıp çakacak kafayı veya rakip dümdüz gelecek kıracak bacağını ha bu işleri iyi de yapıyor ama Galatasaray takımının ligde gördüğü atakların geneli kontra oluyor zaten yavaş stoper olmamalı olursa da nerede duracağını bilmeli
Diyebilirmiyiz ?
kel-%C3%B6l%C3%BCr-s%C4%B1rma-sa%C3%A7l%C4%B1-olur-k%C3%B6r-%C3%B6l%C3%BCr-badem-g%C3%B6zl%C3%BC-olur..jpg

Gitti taş gibi stoper. 2-3 milyon için değer miydi be? Son 1 haftaya 1 stoper alamamış adamlar 5 milyon euroya 2 stoper, forvet, orta saha alabilecek mi?
Şimdi kapatmak zorunda değiliz eger ki eksiye düşersek... alınır adam Ndiaye bedavaya kiralanıyor sonuçta. Maicon kiralık gidiyor tapusu hala bizde... o parayla kiralık bir forvet ve bir kiralık veya kesin stoper transferi pekala yapılabilir... Yönetim bunu planlamıştır...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Belliydi beyler

Hoca en kritik dönem de oynatmadi cünkü Fatih hoca'nin oyun görüsüne uygun degil,teklif gelince hemen yolladilar

Üst Alt