Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Napoli - Galatasaray | 21.45 | 29 Temmuz | Smartspor

zaaaaaaaaaaaaaaaaaa

D-smartin ilk üyelerinden olduğuumdan

D-smarttan maçı beleşe izliyommmmmm

zaaaaaaaaaaaaaaaa

:):):):):):):):):):):):):):)

Soldan soldan gelecekler.
Z

Muslera

Eboue Gökhan Chedjou Riera

Melo

Hamit Selçuk

Sneijder

Burak Drogba​

Beklediğim kadro.

Semih-Hamit-Melo üclüsünün henüz fazla calismamasi kötü. 3'ü de banko oyuncumuz suan.

Ayrica Chedjou'nun Semih veya Gökhan'la degil, Dany ile oynamasi kötü oldu. Dany-Chedjou ikilisi hic oynamaz.

Sonuncusu ise sol bekte büyük sorunumuz var.

As kadroyu bugün görmeliyiz..

kırlardan geliyorlar ellerinde sümbülteber

elbette kırlardan kırlardan gelecekler

başka türlü nasıl güzelleşir bu akşamüstleri

Bugün gol yersek, inşallah hepsini sol taraftan yeriz de sorun olduğunu anlayıp önlem alırlar.

Maçı izlemek için birşey ima etmiyorum , özelden beklerim:D

d-smartın ilk çıktığı yıllar çanak almıştık ama şimdi üyeliğimiz yok smartspor'uda açmışlar heyecanlandım şimdi şifresiz izleyeceğim galiba.

4-4-1-1 baslayacağimizi düsünüyorum. Zorluk seviyesi yüksek maclarda, 4-3-1-2yle oynamak büyük risk. Kenarlarda rakibe cok fazla bos alan veriyorsunuz, üstelik beklere asiri yük biniyor. Clde güclü rakiplere karsi cok zorlaniriz. Bu seviyedeki rakiplere karsi, ortasahada oyunu kontrol eden 4-4-1-1 daha mantikli olur.

Takimin fizik kalite ve pres konusunda nasil olacağini cok merak ediyorum. Gecen sezon Melonun bölgesine kadar rakipler rahat geliyordu. Pres ve takim savunmasi konusunda iyi degildik. Eğer Clde basari istiyorsak, topsuz oyunda pozisyon alma, fizik kalite, pres ve takim savunmasi gibi konularda cok daha iyi olmaliyiz.

Fizik kaliteyi artirabilen yüksek teknoloji var. Adidasin micoach elite sistemi var. Bizde benzer bir teknoloji kullaniyoruz. Pres konunda da calismalar yapiliyordu.

Üst düzey bir sol bek ve oyunun 2 yönünde de etkili, dikine oynayan, oyunu degistiren bir kenar oyuncusuna ihtiyacimiz cok fazla.Elmanderin yerine bir sol bek alinacağini düsünüyorum. Kenar oyuncusu icin Ardadan baska bir alternatif ne yazikki yok.

AW: Hazırlık Maçı | Napoli - Galatasaray | 21.45 | 29 Temmuz | Smartspor

Ilk ciddi prova

{sendet from Tost Makinesi with Tapatalk 2}

Üst Alt