Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Napoli - Galatasaray | 21.45 | 29 Temmuz | Smartspor

Bende D-Smart paketi var geçen sezon almıştım, bu sezon dua ediyorum bizim maçların tamamı star a alınsın diye. Beş kuruş para yedirmek zoruma gidiyor şunlara. Sezon içerisinde millet HD alsın daha fazla sömürelim diye özellikle görüntü kalitesini düşürüyorlar. Ulan saha çizgisi titrer mi ya maç izlerken... Ş.Ligi maçlarında öyle yapıyorlar özellikle. Sorun bende desem diğer kanallar cam gibi. La Liga maçları Ntv Spor da cam gibi. Kasten düşürüyorlar görüntü kalitesini. Onu bir tek hazırlık maçlarında yapmıyorlar ki paket satabilmek için.

Bu Kanal sifresiz veriyor maci: GSP TV

16.0 East(dogu) | Eutelsat 11.131 V | symbol: 14815 5/6

ben rahatim. hem aljazere hem Sky Calcio var bende :D

( ah bide.. Calcio HD calissa xD )

hazırlık maçları bile şifreli kanalda millet maç izleyemiyor artık GS TV ne işe yarar neden var ?

Ynt: Hazırlık Maçı | Napoli - Galatasaray | 21.45 | 29 Temmuz | Smartspor

Friendly Club Match - (Stadio San Paolo, Naples)

ST: 19:45

Al Jazeera Sport +7

GSP TV

Sky Calcio 1 / HD

Smart Spor / HD

bu kanallar veriyor renktaş uydun uyuyorsa bi bak derim veya iptv linki bulursun yabancı kanalların çokça var

Eve gidince bakacağım, sağol

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Artık as takımla oynamanın vakti geldi :D Sneijder'i 90 dakika izleyelim ağız tadıyla :ayatollah:

geçen bir yerde a haber verecek diyordu doğruluğu var mı bakamadım.

Napoli, meydanda gelen trafik kazası yüzünden tüm şovları iptal etmiş. Şansımızı seveyim.

2008 yılında falan aldıysanız d smartı hazırlık maçlarını izleyebiliyorsunuz haberiniz olsun ben ilk zamanlar almıştım sonra paralı olunca uydu olarak kullanmaya başladım ama her sezon hazırlık dönemi nedense maçlar bende acık

ayar oluyorum d smarta hatta digiturkemirates cup) olsun ayıp ya her şey para olmuş tamam ben aldım ama bu nedir ya zorunlu kalıyoruz sırf GALATASARAY için resmen sömürüyorlar hazırlık maçını bari şifreli yapma mecbur d smart-digiturk full aldım birde peşin verdim parayı indirim yaptılar bence devletin olaya el atması lazım ama gerçi onlarında işine geliyor PARA, PARA, PARA....

Üst Alt