GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 533 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligde dördüncü takımı düşürmeyeceklerini ve ligi 20 takımla oynatmaya devam edeceklerini düşünüyorum. Seçim önü Konya, Gaziantep veya Hatay şehirleri kazan kaldırınca siyasiler araya sokulacaktır.

"Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.”

Zaha:

1714980307432.png

Muslera, Nelson, sanchez, köhn, torrea, mertens, icardi, ziyech. 8 yabancı banko kalacak seneye. Zaniolo dönse 9 olacak. Sağ bek, 8 numara ve yedek forvet almak yeterli olacak yabancı kontenjanı. 12 yabancı hakkı var seneye. Takımı çorba edip değişmeye gerek yok, 3-4 hamle yeterli. 8 numara hamlesi takıma level atlabilecek seviyede olmalı. Zaha ve sergiodan en az zararla çıkmak lazım.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera

TRNSFR Nelsson Abdülkerim Köhn

Torreira TRNSFR

Ziyech Mertens BAY

İcardi

2 transferle devam edebilir bir kadro oluyor ilk 11.

Ancak Mertens’e bir alternatif şart, sakatlik vb. risklere karsi. BAY giderse çarşı karışır.

sneijder'e ayip etmeyelim sneijder tam bir galatasaray'li olmustu mertens halen burayi keiyfli bir macera duragi olarak goren ama disiplinli ve is ahlaki yuksek bir oyuncu.

mertens seneye de kalinca tam bir gs holiganina donusur sneijder gibi

yeri gelmisken sneijder'in gonderilisini tekrar ayiplayalim
sneijder'i seviyorum tabii ki ama böyle bir sezonu yok bizde

Muslera

TRNSFR Nelsson Abdülkerim Köhn

Torreira TRNSFR

Ziyech Mertens BAY

İcardi

2 transferle devam edebilir bir kadro oluyor ilk 11.

Ancak Mertens’e bir alternatif şart, sakatlik vb. risklere karsi. BAY giderse çarşı karışır.
nelson sozlesmesi yenilenmezse gider oraya bir transfer gerekir genc kuzeyli alinabilir
sag bek ve orta saha nokta atisi gerekiyor ben bir fransiz sag bek bir de amrabat diyorum.

ziyech mertens uzerine ek transfer sadece zaniolo giderse yapilir

bay umarim kalir

son transfer forvete genc bir poacher alsak iyi olur ama bence okan hoca pivot istiyor

4 transfer sart gorunuyor 2 si ilk 11

Üst Alt