GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 531 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hemen gelsin baslasin ama yedirmezler gibi yav herifin 3 yil kontrati var daha, manyak bons ceker serefsizler
Ocak ayından itibaren hiç oynatmadılar neredeyse son 4 hafta kadroya bile alınmıyor, yüksek bonservis çekeceklerini düşünmüyorum bu nedenle yani genç olsa bile oynatılmayan kadroya alınmayan bieine yüksek bonservis istemeleri mantıksız olur oyuncu da ayrılmak isteyecektir.

Ocak ayından itibaren hiç oynatmadılar neredeyse son 4 hafta kadroya bile alınmıyor, yüksek bonservis çekeceklerini düşünmüyorum bu nedenle yani genç olsa bile oynatılmayan kadroya alınmayan bieine yüksek bonservis istemeleri mantıksız olur oyuncu da ayrılmak isteyecektir.
Bunu bilmiyordum, neden oynamiyor, kadro ya bile giremiyor?

a8aa5419c6608d62a45977b0e54d331b.jpg

Emin Bayram için denen 12-13 milyon euro teklifler gerçekse + pay ile satarım yerine de Emirhan Topçu'yu 4 milyon civarına alırım. Oradan güzel bir kar olur bize. Nelsson'da 20 milyona giderse Tete, Zaha, Dubois, Ross, Oliveira(fesih veya bedelsiz) toplam 10-12 civarı gelse 40 milyonluk güzel bütçe geçer elimize. bu paraya da sağ bek+ 8+ 10+ Oğuza Aydın+ yedek santrafor ile işlem tamamdır. Ziyech giderse onun yerine de yabancı kanat bakılır. Takımın maaş bütçesini de 40-45 civarına düşürmüş olabilirsek bu operasyon sonunda müthiş iş olur bizim açımızdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt