# Gökhan İnler - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

Hala Nuri Sahin diyorlar yahu. Kac kere söyliicez bilmiyorum ama bir daha yazayim. Nuri Türkiye ye bu zamanlarda GEL-MEZ!!!! GEL-ME-YE-CEK!!!! o cocuk biz nasil Galatasaray taraftariysak o sekil Borussia Dortmund taraftari. Orda bir kac yil daha oynayip Ingiltere veya Ispanya ya gidecektir. kendini cok iyi gelistiriyor Dortmund'da. Nuri ancak 31-32 yaslarinda gelir bize. Yani tartismayi birakin. Gökhan Inler'i bilmem. taniyanlar yazsin.

GALATASARAY isterse alır .

Ben Nuri Sahin gibi genc ve yetenekli olsam, Avrupa´nin takibi altinda olsam bu kazma lige neden gelmek isteyeyim ki? Futbol oynanmayan, Mixed Martial Arts tarzi bir futbol oynanan, masa basi olaylarinin futbolun önüne gecen, kalecilerin satin alindigi, taraftarlarin sahaya daldigi bir ligde neden oynayayim ki?

Ha Grella olsam gelirim:) Gelmisim 31 yasina, sakatlik problemleri yasamaya baslamisim, Galatasaray gibi büyük bir takimda bana en az 2 Milyon senelik verecek ayrica Istanbul gibi bir sehirde takilcam 1-2 sene. Gelirim.

Cl oynuyor olsak, Nuri veya Gökhan ı ikna etmek daha kolay olurdu.

Tsl vasat olsa da, boru değil Galatasaray. bir tarafta sıradan alman ve italyan takımları, öbür tarafta Türkiye nin en büyük iki kulübünden biri.

dortmund avrupa ligine, öteki ona bile gidimiyor seneye

yok gelmezmiş zaten bizimkilerin peşlerinde arsenal,manu,chelsea,barcelona real ne ararsan var nuri nin ne işi var bizde avrupanın en iyi takımlarından birinde oynuyor kulüpler kapısında yatıyor. gökhan desen yine aynı şekil

Gökhan gelecek sanki büyük bir his var içimde.

Ayrıca gelebilir Gökhan niye gelmesin ? Galatasaray'ız biz, büyük bir kulübüz Allah'a şükür. Frank Rijkaard gibi bir hocamız var, Johann Neeskens gibi bir yardımcı hocamız var, bunun da gelmesinde önemi büyük olur. Ayrıca seneye yeni stadımıza geçeceğiz inşallah bu da bir etken.

Bu kadar umutsuz olmaya gerek yok yahu.Adam Udinese'de oynuyor.:eek:Sanki her sene şampiyonluğa oynuyorlar,CL'ne katılıyorlar.Çok büyük bir talibi olmazsa bizim transfer etmemiz işten bile değil.

ochoada amerika mex takımında oynuyor.

villada Valenciada oynuyor.

Nuride Dortmunda oynuyor.

Nerede oynadıgının bi önemi yok oyuncunun kapı gibi kontratı var ve gecen sene 15 mn € luk teklifi bizzat reddetti baskanları kendi acıkladı.

Bizim gökhana vericek 20 mn € luk gibi bi lüksümüz varmı?

ochoada amerika mex takımında oynuyor.

villada Valenciada oynuyor.

Nuride Dortmunda oynuyor.

Nerede oynadıgının bi önemi yok oyuncunun kapı gibi kontratı var ve gecen sene 15 mn € luk teklifi bizzat reddetti baskanları kendi acıkladı.

Bizim gökhana vericek 20 mn € luk gibi bi lüksümüz varmı?

E oha artık O parayı bana verseler Marek Hamsik´i getiririm İtalya´ya gitmişken 8.5 gibi bir miktara Gökhan rahatlıkla alınabilir.

Bu kadar umutsuz olmaya gerek yok yahu.Adam Udinese'de oynuyor.:eek:Sanki her sene şampiyonluğa oynuyorlar,CL'ne katılıyorlar.Çok büyük bir talibi olmazsa bizim transfer etmemiz işten bile değil.

udinese büyük bir takım değil ama ligi çok büyük bi lig. futbolu takip edenlerin %80'i İtalya'yı takip eder. Ben şahsen Türkiye ligindeki en büyük takımda oynayacağıma İtalya liginden orta derecede bir takımda oynamayı tercih ederim.

E oha artık O parayı bana verseler Marek Hamsik´i getiririm İtalya´ya gitmişken 8.5 gibi bir miktara Gökhan rahatlıkla alınabilir.

Fmde belki.

Zapo ve sivoktan kazandıkları parayı bi kenara koyup incelerseniz nasıl bi takım oldugunu görürsünüz bi nevi italyanın genclerbirligi veya kayserisi

Fmde belki.

Zapo ve sivoktan kazandıkları parayı bi kenara koyup incelerseniz nasıl bi takım oldugunu görürsünüz bi nevi italyanın genclerbirligi veya kayserisi

Usta diyorum ya Hamsik´in değeri Gökhan´a istenen civarlarda Eğer gerçekten Gökhan için bunu istiyorlarsa bunlar çok uçmuşlar Gökhan 15-20 milyon avroluk bir oyuncu değil kesinlikle

Usta diyorum ya Hamsik´in değeri Gökhan´a istenen civarlarda Eğer gerçekten Gökhan için bunu istiyorlarsa bunlar çok uçmuşlar Gökhan 15-20 milyon avroluk bir oyuncu değil kesinlikle

Ederi vardır yoktur o baska tartısma konusu Herkes bi tutturmus udinese cok buyuk klubmu sumu bumu diye sanki gökhanla anlastınmı hersey bitiyormus gibi udinese tok satıcı dedigim gibi 15 mn € reddetmişler. Bizimde en son cift haneli bonservisi jardele verdigimizi göz önüne alırsan bu ilişkiden evlilik cıkmaz oldugu cok acık:D

Euro 2008 sonrası gelişen olaylar onlar. M.topal'a gelen 8 milyon euroluk teklif reddedilip 5'e satılıyorsa; G.İnler içinde 15 milyon reddedilip daha aza satılabilir ki bu sene 10 milyon euro civarında bir rakama ayrılacak gibi. Menajeri açıkladı en ciddi talibi Napoli diye. Arsenal falan geride kaldı artık.

Üst Alt