# Gökhan İnler - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

------------Yasin-------------

-------Gökhan--------- --------Xxx------------

Sağlam olur orta saha baya tabi alınacak yabancıyada bağlı olur..

İkisi beraber oynacak ise önlerine sezon başındaki Arda iyi olur.

Yasin--Gökhan

---Arda

Bi 5-6 sene orta saha aramayız. Yeniden yapılanmaya gidiliyor. Gerçek bir iskelet oluşsun takımda. Orta sahada sakatlık konusnda sıkıntı çekmeyen,maç kaçırmayan isimlerden kurulduğu takdirde takım çok rahatlar.

Hele 3 yerli futbolcudan oluşursa burası, Sabri takımın bankolarında biri, bir yerli kaleci ile stoper ve sol bek rahatlıkla bulanabilir.

10 milyon euroya kimse hayır diyemez.

Ama bizimkilerin Türk bir futbolcuya 10 Milyon Euro vereceklerini hic mi hic düsünemiyorum. Keske o güven olsa da bizimkilerde de versek. Isleyen, takir takir oynayan bir iskelet kadro kurmak herseyden önemlidir diye düsünüyorum.

Ama demesi kolay tabiki. Rijkaarda güveniyoruz, adam Dos Santos´u istiyor mecbur alacaklar eger Rijkaard´la devam etmek istiyorlarsa. Hepsi para.

Dos Santos 8 Milyon

Gökhan Inler 8-10 Milyon

Veli Kavlak Yasin Pehlivan 4-5 Milyon

Caner Erkin 3.5 Milyon

Pektemek 2 Milyon

Ayrica alinacak yabancilarin tümü en azindan 10-15 Milyon

Bu parayi bulmak cok zor. Bu kadar para harcamayiz kesinlikle. O yüzden Gökhan Inler transferine ihtimal vermiyorum. Sercan Volkan Sen transferlerine de ihtimal vermiyorum bu yüzden.

Santos ve Canerin bonservisleri alınmayacakmış.Yurtiçinden Bonservis parası verilerek alınabilecek tek futbolcu Mustafa Pektemek olur birazda Manisadaki Yiğit Gökoğlan.Onun haricinde yurt dışı transferlerine bonservis parası verilir.

Ama bizimkilerin Türk bir futbolcuya 10 Milyon Euro vereceklerini hic mi hic düsünemiyorum. Keske o güven olsa da bizimkilerde de versek. Isleyen, takir takir oynayan bir iskelet kadro kurmak herseyden önemlidir diye düsünüyorum.

Ama demesi kolay tabiki. Rijkaarda güveniyoruz, adam Dos Santos´u istiyor mecbur alacaklar eger Rijkaard´la devam etmek istiyorlarsa. Hepsi para.

Dos Santos 8 Milyon

Gökhan Inler 8-10 Milyon

Veli Kavlak Yasin Pehlivan 4-5 Milyon

Caner Erkin 3.5 Milyon

Pektemek 2 Milyon

Ayrica alinacak yabancilarin tümü en azindan 10-15 Milyon

Bu parayi bulmak cok zor. Bu kadar para harcamayiz kesinlikle. O yüzden Gökhan Inler transferine ihtimal vermiyorum. Sercan Volkan Sen transferlerine de ihtimal vermiyorum bu yüzden.

Elanoyu satarız Gökhanın bonservisi karşılar

Veli Yasin Topaldan gelen para

Pektemek Barışı satarız en az 1-2 eder

Caner alınacaksa Servetten gelen para

Dos Santos kalmayacak gibi maalesef

Ardayı satarız City girişimde bulunmuş Jo ya o kadar para verdiler Ardayada verirler.

Ufuk

Sabri Neill Balta(Ali Emre) xxxxx

Yasin

Gökhan xxxxx

Keita Baros xxxx

xxxx ler yabancı olur yabancı sınırında düzenleme olursa kaleyede yabancı alınabilir

Elanoyu satarız Gökhanın bonservisi karşılar

Veli Yasin Topaldan gelen para

Pektemek Barışı satarız en az 1-2 eder

Caner alınacaksa Servetten gelen para

Dos Santos kalmayacak gibi maalesef

Ardayı satarız City girişimde bulunmuş Jo ya o kadar para verdiler Ardayada verirler.

Ufuk

Sabri Neill Balta(Ali Emre) xxxxx

Yasin

Gökhan xxxxx

Keita Baros xxxx

xxxx ler yabancı olur yabancı sınırında düzenleme olursa kaleyede yabancı alınabilir

:D Keşke dediklerin olsa ama Arda kalsın bir tek.

Topaldan gelme 5 milyon euroya Veli ve Yasin alindi diyebiliriz herhalde.

Servet satilacak yuzdeyuz, bi 4 milyon Servet de kazandirsa Pektemek ve Caglari alariz.

Gio kalirsa kiralik kalacak yine büyük ihtimalle, yani para harcanmayaak.

Ali Turan, Batdal ve yanilmiyorsam Musa da bonservissiz gelecek, ama dedigim gibi yaniliyorda olabilirim.

Neyse, sonucta Topal ve Servetten kazanacagimit para, yani 8-9 milyon euro Veli,Yasin,Caglar ve Pektemek icin yeterli bence. Belki 1-2 oyuncu, mesela Baris da vermek zorunda kalabiliriz, Pektemeki alirken özellikle.

Eğer yönetim Gio'yu 7-8 m euro gibi bir fiyata alırsa ben önümüzdeki senedende umudu keserim.

transfermarkt da elano 11.5 milyon euro biz 7 e aldık gökhanıda 5-6 civarına alabiliriz diye düşünüyorum

Sözleşmesinde 12 milyon euro'ya serbest kalır maddesi olmasa bile o fiyatlardan aşağı bırakmaz kulübü.Sorun bu parada olur, ödeyemeyiz bir oyuncuya bu kadar para bence.Şampiyon olup Cl'ye gitsek hem cebimiz dolu olacak hem de Cl'de oynayacağımız için bu oyuncuları ikna etmek daha kolay olacaktı.Şampiyon olup Cl'ye gitseydik yaklaşık 25-30 milyon euro fazladan paramız olacaktı hem yayın gelirlerinden hem de Cl'den alacağımız.

Gelirse, Serdar Özkan'la birlikte bizdeki Beşiktaşlıların sayısı üçe çıkacak :)

Gelir mi ? Bilmiyorum ama bu sezon sönük kaldı, bonservis bedeli sanıldığı kadar yüksek olmayacak.

Bence gelecek. Haftaya açiklanabilir Serdar ve Memoyla beraber. Scoutgs'deki admin sifreli konusuyor, ipuçlari Gokhani gosteriyor. Tribundergidede Gokhan prensipte evet dedigi yaziyor. Veli-Memo-Serdar-Yasin bitmis...

Üst Alt