# Gökhan İnler - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

Kaliteli demeyelimde hepsi gelecek vadediyor...

Açıkçası aralarında bana Yasin ve Pektemek dışında heyecan veren kimse yok şu an...

Ya da bu kadar adamın hangisi bizim hep konuştuğumuz Rİjkaard felsefesinin temel taşı olur..Belki Yasin... 7 oyuncu alıp hala eksikleri kapatamamışsak bir sorun var demektir..

Ama daha sezon bile bitmedi diyebilirsiniz..Haklısınızda ama bu isimlerin hepsi geliyorsa bence gereksiz bir şişkinlik olur.

Hamit,Gökhan,Yasin,Pektemek,Turan yeterdi de artardı bize..

Yetenekliler sonuçta onu demek istemiştim. İnşallah hepsi beklediğimiz gibi çıkar.

Serdar fos falan değil. Çocuk çok yeteneklidir, son vuruş eksikliği nedeniyle yerden yere vurmaya gerek yok. Çalışılarak halledilebilir bunlar. Evet, biraz da istikrarsız bir performans çizelgesi var ama o tamamen konsantrasyon ile alakalıdır. Ben bu çocuğun bizde patlama yapacağını düşünüyorum.

Son vuruşu felan geçin bu adam forvet değil zaten kanat oyuncusundan beklenenleri versin önce.Ayrıca istikrar bi futbolcu için olmazsa olmazlardan yoksa Aydın daha yetenekli Serdardan.

Kaliteli demeyelimde hepsi gelecek vadediyor...

Açıkçası aralarında bana Yasin ve Pektemek dışında heyecan veren kimse yok şu an...

Ya da bu kadar adamın hangisi bizim hep konuştuğumuz Rİjkaard felsefesinin temel taşı olur..Belki Yasin... 7 oyuncu alıp hala eksikleri kapatamamışsak bir sorun var demektir..

Ama daha sezon bile bitmedi diyebilirsiniz..Haklısınızda ama bu isimlerin hepsi geliyorsa bence gereksiz bir şişkinlik olur.

Hamit,Gökhan,Yasin,Pektemek,Turan yeterdi de artardı bize..

Aynı fikirdeyim renkdaş.Birden 10 oyuncu almak ne kadar mantıklı olur bilemem ve hepsi de zaman verilip sabredilmesi gereken oyuncular,bu kadarını kaldıramayız..

Musa-Ali Turan-Hamit-Gökhan İnler-M.Pektemek-Yasin bence de yeterli olur yerli olarak..

İstikrar için yeterli motivasyon ve özgüven gereklidir. Bunlar halledilebilecek sorunlardır. Zaten Serdar da her şeyin farkında siz merak etmeyin.

Alınma fikri varsa hemen görüşülmesi mantıklı ayrıca.Dünya Kupası'nda da oynayacak Gökhan.

Sürekli Hamit ve Gökhan diyoruz ama ikisinin de gelmesi çok zor, ki zaten Gökhan'ın gelmesi zor. Gelirse mükemmel olur, inşallah bakalım.

Aynı fikirdeyim renkdaş.Birden 10 oyuncu almak ne kadar mantıklı olur bilemem ve hepsi de zaman verilip sabredilmesi gereken oyuncular,bu kadarını kaldıramayız..

Musa-Ali Turan-Hamit-Gökhan İnler-M.Pektemek-Yasin bence de yeterli olur yerli olarak..

Hocam zaten daha adam kalmıyor ki bu hızla seneyede Nuri gelir:D Şaka bir yana Hamit ya da Gökhan gelmeli umudum o yönde.Yok birde ikisi birden gelirse sakin olmakta fayda var taraftar sayımız azalmasın:D

Son vuruşu felan geçin bu adam forvet değil zaten kanat oyuncusundan beklenenleri versin önce.Ayrıca istikrar bi futbolcu için olmazsa olmazlardan yoksa Aydın daha yetenekli Serdardan.

"aydın daha yetenekli serdar'dan" 4 kelimeden oluşan bu anlamsız cümleyi hangi mantık süzgecinden geçirip buraya yazdın çok merak ediyorum? Aydın bildiğiniz düz futbolcu. Adam geçme,çalım becerisi yok. Oyun zekası yok. Konya maçında o golü atmasa şimdi sen adını bile bilmezdin. 1 golle yapılan işlere yorum yapılmaz. Aydın bildiğin yeteneksiz bir oyuncu.

"aydın daha yetenekli serdar'dan" 4 kelimeden oluşan bu anlamsız cümleyi hangi mantık süzgecinden geçirip buraya yazdın çok merak ediyorum? Aydın bildiğiniz düz futbolcu. Adam geçme,çalım becerisi yok. Oyun zekası yok. Konya maçında o golü atmasa şimdi sen adını bile bilmezdin. 1 golle yapılan işlere yorum yapılmaz. Aydın bildiğin yeteneksiz bir oyuncu.

Bunu Aydına söyleyip Serdarı övmen son derece garip. :)

Hangi düz oyuncu bunları yapabilir? Aydın yetenekli bir oyuncu istikrarsızdır, sık sakatlanır vs ama yeteneklidir.

YouTube - UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme 2.Maç- Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya Özet

https://www.youtube.com/watch?v=g-mih8F9-Ng

Gökhan için imkansız denemez ama gerçekleşme ihtimali zor. Gerçekleşirse, seneye bu takım baya iş yapar diyebiliriz.

Üst Alt