# Gökhan İnler - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

Ben kendi görüşümü söyledim beklentiye girmeyin diye.İsteyen girer yani benim derdim değil. :)

Orda 8.5 yazıyor diye ille o paraya bırakacaklar zaten.:) Gökhan daha fazlası da eder.Bu paralara kaç kere transfer yaptık Allah aşkına?

gökhan inler hangi takımda oynuyor ya udinese değilmi.udinese Galatasaray,dan büyük kulüpmü?ne başarısı var udinesenin seria takımı olmasından başka.fazla abartılıyor bence olduğundan.

hhaa lig olarak seria,yı bırakıp tsl,ye gelmez diyorsanız bak işte ona bir şey diyemem ama udinese kesinlikle bizden büyük takım değil fenerden büyük olabilirler,tarihlerini aldıkları kupaları karşılaştırmak lazım:D

İlk 2'ye giremeyince zaten çok büyük paradan olduk.Bencede değer ama o paraları bir anda verebilecek durumda değiliz.Verirsek de ismi olan bir yabancı oyuncuya veririz.Çünkü Türkiye'de olay böyle.

gökhan inler umduğumuz gibi oynarsa eşittir şampiyonluk eşittir clden vsvs gelsin milyon eurolar + prestiji.ismi olan yabancı daha elimizde örneği elano şampiyon olamayarak veya clye giremeyerek diyeyim ona verdiğimizn kaç katı paradan olduk;)

sevdiğinden ödün vermeden sevdiğin gelmezmiş.sevdiğin paradan ödün vermeden yine sevdiğin şampiyonluk gelmez.ha ilkini daha çok seviyorsan veya kıyamıyorsan parasız şampiyonluk 40 yılda bir denk gelir:eek:

2yodfrq.jpg

Şifre çözülmüştür, Wolverine reis geliyor..

bu yil nuri hamit gokhandan birini bekliyorum acik soylim ama eger sampiyonlar ligine kalsaydik bu ucluden ikisi beklerdim

Bir oyuncu yerli olupta gercekten kaliteli ise sekizine onuna bakmamak gerekir. Biz basariyi daimi olarak cok kaliteli yerli oyunculardan olusan kadrolarla yakaladik.

bu yil nuri hamit gokhandan birini bekliyorum acik soylim ama eger sampiyonlar ligine kalsaydik bu ucluden ikisi beklerdim

bunlardan en az birine parayı kıyıp almak yerine ruhsuz sedece para için oynacak olan kiralık topçularla doldurursak kadroyu seneye yine saç baş yolarız yine seneye bu zamanlar clye kalabilseydik şu 4lüden en az 2 sini alabilirdik deriz.

bunlardan en az birine parayı kıyıp almak yerine ruhsuz sedece para için oynacak olan kiralık topçularla doldurursak seneye yine saç baş yolarız yine seneye bu zamanlar clye kalabilseydik şu 4lüden en az 2 sini alabilirdik deriz.

Yönetim bunları düşünemiyorsa orada boşuna duruyor bence.Ben o 3lüden birinin alınacağından eminim

fb'nin yerli kadrosunu güçlendirmesi ve bizim de çoğu yerli oyuncumuzu göndereceğimizi düşünürsek bizimkilerin uyanmış olma olasılığı yüksek ve umarım Gökhan İnler ve Hamit'i kaptırmayız.

Bu arada Hitzlberger Lazio'ya gitmiş yazık olmuş..

Üst Alt