Cláudio Taffarel - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cláudio Taffarel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de zaten hoşuma gittiği için öyle dedim. Sempatik bir görüntü. Gerçekten çok hoşuma gitti.
Adam başkaları gibi "kameralar beni çekiyormu aman yakışıklı çıkayım. poz vereyim. kaşımı kaldırıp karizma yapayım" derdinde değil

BUNLAR ÖNEMLI DEGIL Usta, benim kast ettigim sey insanlarin giyim tarzindan dolayi asagalamakdir. Keko, Kiro gibi laflar ile, yurdum insanlarini sözde kücük düsürmek. Tafo´da tam bir halk adami, onuda dogal bir sekilde yasiyor ben onu takdir ediyorum. Senin onun takdir ettigini, bende takdir ediyorum zaten.

Yoksa, mactan önce saatlerce saci ile ugrasan, yüz yillarin teknik adami Chuck Daly gibi Reis´lere de saygimiz sonsuzdur. (Allah rahmet eylesin)
images

Charles Barkley onun ile ilgili " Saclari muhtesem, ayakkabilari harikuladeydi. O kazanmak, ve kazanirken yakisikli görünmek istiyordu" diye efsane bir söz seylemisti Cuck Daly ile ilgili.

Claudio Taffarel: "Hamza Hamzaoğlu ile toplantı yapacağız, yardımcı teknik direktör olmam. Ben kaleci antrenörü olmak istiyorum" Taffarel:"Ben Hamza hoca ile devam etmek istiyorum. Pazartesi günü görüşeceğiz.Eğer beni kaleci antrenörü olarak istemezse yolları ayırırız"

Bugün gördük ki, Prandelli'nin yerine kaleci antrenörümüz hatta masörümüz bile takimi yönetse durumumuz bundan kötü olmazdi. En azindan Pirelli'ye verdigimiz paralar kasada kalirdi.

Hakan Arıkan'ı istemediği yönünde birçok yerden haber geliyor.Muslera'yı almadan önce de Lauro diye bir kaleciyi getiriyordu az kalsın.Brezilya milli takımında da antrenör olduğu için görevini aksattığını düşünüyorum.Yollar ayrılırsa yanlış olmaz bence.Kaleci antrenörü olarak Metin Mert hazır.

muslera bu seviyeye peste futbol oynayarak gelmedi.
tafo candır ama derin bağlantılar onun da elini kolunu bağlıyor.
yoksa eray gibi kumbarayı yedek kaleci yapıp real maçında da mecburiyetten as kaleci çıkarmak akıl karı değildi.
yerli çetesi , sabri ve bilal sözleşmeleri hep bu derin yapının bok yemesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt