Cláudio Taffarel - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cláudio Taffarel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak kotuyse niye bilgisayar oyunlarinda puanlari yuksek diye dusunen seviye bana uzak gercekten.

Sana da iyi eglenceler seviyende.

HAHAHA senin anlama kabiliyetin eksik "abi"

"Bu nasil futbolcu oldu", "yetenek yoksulu", "hali sahaya almam" gibi sözler ile bir futbolcunun kötü (teknik, taktik, fizik) veya formsuz olmasi arasinda ki farki anla ilk basta sonra dersimize devam edelim. Aydinlanmak istersen tabi

HAHAHA senin anlama kabiliyetin eksik "abi"

"Bu nasil futbolcu oldu", "yetenek yoksulu", "hali sahaya almam" gibi sözler ile bir futbolcunun kötü (teknik, taktik, fizik) veya formsuz olmasi arasinda ki farki anla ilk basta sonra dersimize devam edelim. Aydinlanmak istersen tabi

Aydinlanmak icin sormustum zaten Taffarel'in puanlari nasil diye ama hafizan kuvvetli degildir, kapasiten ve seviyen dusuk tarzi cevaplar disinda bir sey ogrenemedim.

Kimse senin seviyene cikamadigi icin kapattirmistin konunu da herhalde. :asd22:

Alakasiz bir mactan sonra efsane futbolcumuzu anan ve hakaret eden, bilgisayar oyunlari uzerinden arguman ureten seviyen bircok kisiye uzak kaliyor maalesef.

Aydinlanmak icin sormustum zaten Taffarel'in puanlari nasil diye ama hafizan kuvvetli degildir, kapasiten ve seviyen dusuk tarzi cevaplar disinda bir sey ogrenemedim.

Kimse senin seviyene cikamadigi icin kapattirmistin konunu da herhalde. :asd22:

Alakasiz bir mactan sonra efsane futbolcumuzu anan ve hakaret eden, bilgisayar oyunlari uzerinden arguman ureten seviyen bircok kisiye uzak kaliyor maalesef.

...

B2GAQciCQAAoPVy.jpg:large

B2F0eHLIUAEgE7a.jpg

Selçuk-Hamit-Burak sahada sürünsün, sen git en iyisi Sneijder'i çıkar, yazıklar olsun be! Siz neye, kime hizmet ediyorsunuz arkadaş? Ayıp...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt