CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim

Astanayi yenemedigimiz icin atm veya benficayi deplasmanda yenmek zorundayiz. 2 buyuk deplasmanda berabere kalmak bike yetmiyor maalesef ?

Bilal bile azönce daha erken çıkmam gerekirdi dedi. Hamza neden 94 dakika oynattı bu adamı bide kadıköyde oynatacak 90 dakika orada sahada ölmezse iyidir

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son 30 dakika takim ilerri bilw cikamadi bekledi hamza gol yiyelim diye adamlar atamadi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kenarda Olcan'ı gördüğüm an küfür konusunda çığır açtım. Nasıl bir kabustur bu ya? Bu Yasin Hamza'ya ne yaptı lan? Hadi Yasin'i geçtim, Olcan ne yaptı? Yasin alıyor, Olcan veriyor sanki...

Tebrikler Cocuklar! Bu Galibiyet bize cok iyi moral verecek...ve lige yansiyacak.

:cimbombom:

1. Benfica öyle ahim sahim takim degil (forumda bazileri cok feci büyütdü bunlari)
2. Podolski yavas yavas isiniyor...cok verim almaya basladik ve baslayacagiz önümüzdeki haftalarda
3. Chedjou iyi mac cikartdi gercekden.
4. Umut klasik laf olacak "cok mücadele etdi ve kosdu"... GS icin yetersiz bir forvet.
5. Burak... olum hem ofansa düsiyor bu hemde en cok gicik oldum olay: Top havadan geliyor..Stoper hava ya cikiyor bizim Burak habere uzaklasiyor topun inecek yerden ve stoperi kacirmasini bekliyor. BIR KERE de ziplasan ve o 1,88 boyundan verim alsan DIYORUM!

O değilde. Gaitan yasin kalitesinde diyen kimdi burda yahu dün?
He he yav yani. Niye üst elit takımlarda gidemedi dediğim oyuncudur halen ko bunu yazarken cevap yazmıştı arkadaşımız.

Ben hayatimda bir macta bir futbolcunun bukadar ovuldugunu gormedim arkadas...
BTSPORTsdan izledim... Sneijderi ove ove biteremediler yok hatasiz oynadi yok tek pasi bile israf deildi... mac boyunca sneijderde sneijder soguttular adami yeminle :D

nazar degdirtcekti ibne ya.

Tr'de ise Sneijder'i ağızlarına almazlar varsa yok evlatlar Selçuk, Burak....

Tebrikler Cocuklar! Bu Galibiyet bize cok iyi moral verecek...ve lige yansiyacak.

:cimbombom:

1. Benfica öyle ahim sahim takim degil (forumda bazileri cok feci büyütdü bunlari)
2. Podolski yavas yavas isiniyor...cok verim almaya basladik ve baslayacagiz önümüzdeki haftalarda
3. Chedjou iyi mac cikartdi gercekden.
4. Umut klasik laf olacak "cok mücadele etdi ve kosdu"... GS icin yetersiz bir forvet.
5. Burak... olum hem ofansa düsiyor bu hemde en cok gicik oldum olay: Top havadan geliyor..Stoper hava ya cikiyor bizim Burak habere uzaklasiyor topun inecek yerden ve stoperi kacirmasini bekliyor. BIR KERE de ziplasan ve o 1,88 boyundan verim alsan DIYORUM!

Fener'i yener miyiz Arif?

Maçı kazanmışız. Ayağa kalkmisiz. Ama burada hala hamzaya ve bazı oyunculara laf sallayanlar var. Yazık. Forum bitik.

Tebrikler Aslanlarım ! Bu gruptan 10 puanla çıkacağız inşallah.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamzahoca oyuncu değişikliği yapmasını bilmiyor defalarca aynı hatalar, ama takıma bir hırs ve şevk verdğini kabul etmek lazım. Biz şuanda bu hırsla ilerliyoruz taktik ve değişiklik hatalarını skorlar kamufle ediyor. Umarım düzelir dicem ama hamza hamzadır yani değişmez

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt