CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim

benficada gaitan dısında oyun cevirecek klas adam kalmamış ama cok hızlı oynuyor adamlar

gaitan gibi üst seviye bir adam hala napıyor portekizde o da ilginç

Kağıt üzerinde kazanma ihtimalimizin en yüksek olacağını düşündüğüm maç.Astana bile buraya kazanma hedefiyle gelecek ama Benfica'nın 3 puan için kendisini sıkacağını kasacağını hiç sanmıyorum.6 puanı varken illa 3 puan alayım diye kasmazlar.Hele hele 50-60 dakikalarda beraberlik olursa kesinlikle skorun üstüne yatarlar.Şayet skoru tutarsak,saçmasapan bir gol yemezsek atacağımız bir golle maçı alırız

Teşekkür ederim Galatasaray.Yine yanıltmadınız beni.Gerçi kafamdaki senaryo gibi olmadı çok erken gol yedik ama bu maçta kaybetmeyeceğimizden adım gibi emindim.İkinci yarı baskı yedik ama skordan kaynaklı bir baskı oldu.Maç berabere olsaydı aynı baskıyı biz kurabilirdik.Sağlam 3 transfer olsaydı çok büyük ihtimalle gruptan çok rahat çıkardık.En azından uefayı yüzde 99 garantiye aldık bu maçla

En azindan uefa garanti. Devre arasi saglam transfer ile o kupa gelir haci gerekiyorsa cepten verilip alinacak. Ben bu adamin balina guveniyorum ta mayista dedim bu balli ama yeteneksiz adamla uefa finali oynariz diye

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 inci yari golü yedikten sonra adamlari ezdik. 2nci yari rakip daha iyiydi fakat, direkten dönen top var umutun 1 metre den kacirdigi pozisyon var podolski nin sutlari var var oglu var .

Diğer kaybettiğimiz maçlara göre pek bi fark görmedim rakip bol bol pozisyon buldu ama atamadı. Bu maçı kazanmamız mücize. Deplasmanda bize ders verir Benfica

__________Muslera__________
Sabri__Chedjou__Balta__Carole
________Bilal__Selçuk_______
____Poldi__Sneijder__Yasin___
___________Burak___________
Fb maçında bu olsun bari Bilal ve Sabriyi kesmez büyük olasılıkla

Oldukça iyiydi takım yani adamların çok üstün görüldüğü 2.Yarıda bile bizim çok daha fazla tehlikemiz var ilk yarı zaten daha iyiydik.

Üst Alt