#64 Jason Denayer - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bana kalırsa bir stoperde olması gereken pozisyon bilgisi ve sezgiler Denayer'de yeterince mevcut değil. Serdar Aziz ve elimizdeki diğer stoperlere göre top tekniği, çabukluğu ve atikliği daha iyi. Hamza Hamzaoğlu'nun neden sağ bekte değerlendirdiğini az çok anlamış olduk.

Bence alınmayı hakediyor..karakterli sorunlu biri değil..

Görevini elinden geldiğince iyi yapmaya çalışıyor..gözebatar bireysel hatası yok..

Ben şahsen beğeniyorum yaşı genç serdar ile acayip uyumlular

Meşhur İskoçya'da yılın genç oyuncusu seçildiği seneden performanslar da var videoda. Van Dijk'in hatalarını engellediği görülüyor. Boşuna yılın genç oyuncusu da seçilmemiştir zaten. Van Dijk sıçramayı 25, 26'larında yaptı. Denayer'in 4 yaş küçük olduğunu unutmayalım.

aynen daha yaşı 22 gözüküyor. hızlı çevik ve atik bu özellikleri tam dmclik aslında.

Jason Denayer: "Fatih Terim çok deneyimli bir hoca. Hem saha içerisinde hem de dışında bizimle ilgileniyor. Bunların hepsi birer avantaj. Galatasaray’dan bir teklif gelirse kalmak isterim"

Bir daha bu kadar taraftarimiz olan bir topcu bulamayiz. Bu adami takimda tutmayan gerizekalidir. Stoperler 25 yasinda bile patlama yapabiliyor, maliyeti dusuk. Almayan haindir.

kralspor5609.jpg

Ligin ilk yarısında aşırı vasattı ama son 4-5 maçtır çok iyi. Seleznyov'a gol dışında pek pozisyon aldırmadı. Kanada açılmak zorunda bıraktı.

Bu adam net bir ön libero. Pas kalitesi, top kontrolü, top sürüşü bir stoper için fazla özellikler. Asıl olması gereken sertlik, kafa, ilk müdahale gibi özellikleri çok iyi değil. Daha önceki takımlarında denendi mi bilmiyorum ama bonservisini alırsak ön liberoda denemeliyiz kendisini.

Bu adamı hızlı olmasından oynatıyoruz ancak dikkat ettiyseniz Denayer sonrası savunma arkası uzun toplar Maicon dönemine göre daha tehlikeli olmaya başladı; ya kılpayı ofsayt oluyor, ya da pas iyiyse kötü yakalanıyoruz. Çünkü pozisyon almasını bilmiyor ve savruk. dünyandaki elit takımların bazı istisnaları dışında stoperleri çok hızlı değildir, Maicon kadar ağırları da vardır ki Maicon bence abartıldığı kadar ağır biri değil. Bu sezon 60'in üstünde maça çıkan Maicon'u kesinlikle Denayer'e değişmem..

Çok adam kaçırıyor arkaya. Hamlelerde hep tedirgin. Bekliyecem diye hep bi pozisyon hatası var.
Linnes yorukduktan sonra savunma arkası yol geçen hanı oldu.
Serdar da tam tersi her pozisyona düşünmeden dalıyor.
Bi ortasını bulamadık anasını satayim.
Son 2 3 haftaya kadar maicon tam idealiydi ama o da sapıttı.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt