#64 Jason Denayer - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocanın oyunu önde oynama isteğinden dolayı bir tane hızlı stoper isteği her daim olmuştur. Savunmayı orta çizgiye kadar çektiğinde, arkaya kaçan adam olursa yakalayabilecek birisini istiyor. Dany’nin transferi de bu yüzdendi mesela. Ama Denayer’in diğer özellikleri stoper için çok yetersiz. Dün Negredo’nun kaçırdığı golde yaptığı 17 yaşındaki stoperlerin bile yapmayacağı bir hata.

Bence Denayer’e yol verilmeli, kiralık başka bir adam bakılmalı. Bir tane de as stoper alınmalı.

Bence Denayer’e yol verilmeli, kiralık başka bir adam bakılmalı. Bir tane de as stoper alınmalı.

O kadar transfer yapma luksumuz yok. Seneye zaten Maicon, Serdar, Ahmet C. bizle. Altyapidan Ozan yedek olarak dahil edilir kadroya. Ya Denayer alinir ya da onun yerine bir adam. O adama da fazla para verilemez, Maicon'un satilmasi gerekir.

Denayer yerine o paraya o seviyede bir adam alinamaz. Bence de hatasi kotuydu, ama oynadikca gelisecek iste.

O kadar transfer yapma luksumuz yok. Seneye zaten Maicon, Serdar, Ahmet C. bizle. Altyapidan Ozan yedek olarak dahil edilir kadroya. Ya Denayer alinir ya da onun yerine bir adam. O adama da fazla para verilemez, Maicon'un satilmasi gerekir.

Denayer yerine o paraya o seviyede bir adam alinamaz. Bence de hatasi kotuydu, ama oynadikca gelisecek iste.

Kiralık adam alınmayabilir, Ozan yedek olarak monte edilebilir doğru.

Ama CL seviyesi için Maicon’a güvenemiyorum. Serdar zırt pırt sakatlanıyor. Bir tane sağlam adam almak lazım. Keşke Maicon’u 15’e falan bir yerlere satabilsek de o paraya 2 tane adam alabilsek.

Bizim mutlaka bu yaz iyi satışlar yapmamız lazım. Maicon, Belhanda(bir enayi buluruz umarım), iyi teklif gelirse Garry gibi adamları satmamız lazım.

iyi bir alternatif olur sadece ötesi olamaz bi mac cok kotu oynuyor gitsin diyorum sonraki hafta iyi oynuyor kalsin diyorum. bi standarti yok atletik ozellikleri iyi fakat hava toplarinda zayif ve bir stoperde olmasi gereken en onemli sey olan sogukkanlilik yok geriden top cikarirken cok panik yapiyor

Kiralık adam alınmayabilir, Ozan yedek olarak monte edilebilir doğru.

Ama CL seviyesi için Maicon’a güvenemiyorum. Serdar zırt pırt sakatlanıyor. Bir tane sağlam adam almak lazım. Keşke Maicon’u 15’e falan bir yerlere satabilsek de o paraya 2 tane adam alabilsek.

Bizim mutlaka bu yaz iyi satışlar yapmamız lazım. Maicon, Belhanda(bir enayi buluruz umarım), iyi teklif gelirse Garry gibi adamları satmamız lazım.

Maicon'u satip yerine adam alabilsek cok tatli olur ama zararina satilik listesine konmamali (Belhanda gibi degil, satmak icin sartlarin zorlanmasina gerek yok)

Adamin bu sezonki 63. macina ciktigini unutmayalim. Kamp sonrasi degerlendirmek daha dogru olacaktir

Fatih hocamin Maicon'dan cok ciddi verim alacagini dusunuyorum. Denayer bence ideal transfer olur cunku yedek oturmayi da cok sikinti etmiyor, Serdar ve Maicon'u da iyi biliyor. Serdar sakatlanirsa Maicon - Denayer, herhangi bir sekilde form dusuklugu olursa Serdar - Maicon/Denayer ile yolumuza devam ederiz.

Acerbi cok iyi olurdu mesela, ama olmadi ne yapalim. O seviyede bir stoper alacak parayi denklestirmek zor. Denayer 2-3 m olacagindan alalim diyorum.

Çok beğendiğim bir stoper değil ama o pozisyonda Mariano sakatlandığı için o bölgeye mi kendi bölgeme mi geçeyim gibi tereddüt etti gibi geldi bana.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Talisca nın kafa vuruşunda etkisiz kaldı havadan toplarda hiç güven vermiyor topa çıkamıyor bozamıyor da rakipte bom boş vuruyor.

Kusura bakmayin ama 60dk forvetsiz oynayan besssektas karsisinda bile cok etkisizdi.
Negredo sagdan q7 kestigi topta birlikte yukseldiler ama topa negredo vurdu yandan auta gitti.
Karsi karsiya pozisyonu hic saymiyorum bile yuzde 100.pozisyon hatasi var.
Negredo sakatlanip babel forvetr gectikten sonra zaten forvet baskisi diye birseyleri kalmadi eziklerin herkes rahat rahat takildi.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Basit oynadiginda fena degil ama her mac en az 1 bir cogunda 2 pozisyonda sacmaliyor.. ne yapacam.. nerede olmam lazim derken bir cogunda ucuz atlattik.

Uzun vaadede bizde surekli oynarsa 2-3 yil sonra gelistirmesi devam ederse olur ama simdilik anca kurtariyor. Bizde bu sabir varmi? Sanmiyorum..... ama sonucta Maicon Serdar Aziz baya bir yuksek ucretlerle geldiler.. bundan dolayi fazla secenegimiz varmi ?? YOK!

Ha Maiconu sattin belki birisini bulursun ama zar zor. Bence Denayer onumuzdeki sezon yine bizde.. ki kendini sezon basinda neden geldi diye anlam veremiyenlerdenim... Simdi ise faydasi var ama tatmin degilim.

Meşhur İskoçya'da yılın genç oyuncusu seçildiği seneden performanslar da var videoda. Van Dijk'in hatalarını engellediği görülüyor. Boşuna yılın genç oyuncusu da seçilmemiştir zaten. Van Dijk sıçramayı 25, 26'larında yaptı. Denayer'in 4 yaş küçük olduğunu unutmayalım.

7f66e97c4321ae4b7fa5bfd5f09d924c.jpg

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz ...

Üst Alt