6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1 - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
daha önce de dediğim gibi hatayda yasayan cok,hatay köylerinde de yasayan cok.ama şartlardan ötürü canlarından olacaklar.gitmeyen ekipman yapmıslar

Önemli nokta çıkan enerjinin büyüklüğüdür çıkan enerji de git gide katlanarak artıyor. Logaritmik olarak 2.5 kat ama çıkan enerji bakımından 4 kat daha büyük.
EFZLwNkXkAAUI0C
Yahu 7 ile 7.5 arasındaki farka bak

Bu kadar fark olabileceğini hiç düşünmemiştim

Bize ne kadar kolay geliyor

ha 7 ha 7.1 demek

Halbu ki şiddet olarak inanılmaz fark var

Aynen öyle. Bir de ağızlarında hep aynı laf. Eksiklikler olduğunu biliyoruz ama afet çok büyük, devletimiz elinden geleni yapıyor. Allah hepinizin belasını versin. Çok merak ediyorum nasıl ekmek yiyeceksiniz AKP sonrası?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ulan insanda biraz vicdan, haysiyet, şeref olur. hiçbirşey yapamıyorsan kıza sarılıp ağlarsın, acısını paylaşırsın. ailesi için sesini duyurmak isteyen bir insandan uzaklaşıp kaçmak nedir??? inanılmaz kanıma dokundu, yazıklar olsun. gencecik bir kızcağızdı.

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama bence toplanan paralar çok çok iyi. Temennim gerekli yerlere ulaşıp mağdurlukları giderilmesi. Erden bey gibilerinin güvenli, sıcak yuvaları inşa etmesi belki de. Canın yerini tutmaz ama o halkın bu kalkınmaya da ihtiyacı var. Hepsine birer ev düşecek kadar bile miktar bana göre rahat toplanır. Bu olsa da helali hoş olsun desek sonuna kadar.... Ayrıca kim yardım ediyorsa büyük küçük Rabbim işlerini rast getirip daha çok versin. 🙏

ya bu edevletin yurtdisi erisimini neden kapatirlar te allahim

2 gun bosum ama sisteme dahil edemiyorlar beni ilgili arkadaslara ulastim saglik bakanligina mail attim ama nafile bekliyoruz elimiz bagli

ama sunu soyleyeyim binlerce doktor su an aktif olarak telegram whatsapp gruplarinda calisiyor gorev aliyor bir o kadar da bolgeye gitmeye calisiyor

Yardımları tam doğru yapmıyoruz,halk zaten giyecek,yeme içme gibi temel ihtiyaçları yolluyo şuan için

Zenginler su,yemek yerine enkazı açacak ve çevreyi aydınlatacak ekipman yollasalar daha iyi olurdu

Nereye neyin lazım olduğunu bile açık yüreklilikle söyleyemiyolar kendilerine laf gelecek diye

Kurban olayım şu işi koordine edin artık gereken yere gereken insan-yardım ulaşsın

ulan insanda biraz vicdan, haysiyet, şeref olur. hiçbirşey yapamıyorsan kıza sarılıp ağlarsın, acısını paylaşırsın. ailesi için sesini duyurmak isteyen bir insandan uzaklaşıp kaçmak nedir??? inanılmaz kanıma dokundu, yazıklar olsun. gencecik bir kızcağızdı.

Amaçları Tayyip Erdoğan'ı korumak. Halk umutlarında değil. Baktılar Tayyip Erdoğn ve AKP süreci batırdı. Aman her şey güzelmiş gibi gösterelim. Erdoğan adına sevinip halk adına seviniyormuş gibi yapalım. Ben o kadar iğrendim ki biraz önce o kadından da, Habertürk'ten de. O kızcağıza sarılıp bağrıma basasım geldi "Kuzum benim her şey geçecek. Annen baban gelecek, bublar da gidecek" diye.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt